Charybdis و Toon Mania Cthulhu با اودیسه Smite می رسند

Home » Charybdis و Toon Mania Cthulhu با اودیسه Smite می رسند

به روز رسانی بی وقفه گرداب از Charybdis ، جدیدترین الهه یونانی ، در میدان نبرد خدایان استقبال می کند.

بسیاری از شاعران باستانی یونانی-رومی درباره دو نفر خطرناک Scylla و Charybdis نوشته اند که در تنگه Messina کمین کرده اند و ماجراجویان را از وحشت اعماق هشدار می دهد. این دو موجود هیولا همیشه با هم توصیف می شوند و به انتهای مخالف تنگه متصل شده اند.

عباراتی وجود دارد که در فرهنگهای مختلف برای توصیف موقعیتهای دشوار استفاده می شود ، بدون پاسخ صحیح روشن:

“بین سنگ و یک مکان سخت”

“کوچکتر از دو شر”

“بین Scylla و Charybdis”

با در نظر گرفتن همه اینها ، ما می دانستیم که باید به ایده Scylla و Charybdis به عنوان یک جفت وفادار بمانیم. در حالی که آنها از نظر فنی از نظر بیولوژیکی ارتباطی ندارند ، ما می خواستیم به دلیل ارتباط ادبی قوی آنها را به صورت نمادین به عنوان خواهر طراحی کنیم. همانطور که Scylla شکل واقعی خود را در زیر خاک پنهان می کند ، Charybdis نیز در شکل Maw وحشتناک خود ، یک هیولا با دهان بزرگ به جای بازوی چپ خود و در زیر یک عبا سلطنتی پنهان شده است.

Charybdis در مقایسه با شخصیت شاهزاده خانم بازیگوش Scylla ، ورزشکار است. او سرد ، محاسبه گر است و می تواند صدمات زیادی به بار آورد.

ضربه زدن

Charybdis یک شکارچی است و ارتباطات قوی بازی با پدرش ، Poseidon و خواهر ، Scylla دارد. او مشتاق بود که برای تمرین و ورزش به طبیعت بیفتد. او همیشه با لباس سلطنتی و خنجرهای مطمئن خود ، برای حملات طولانی مدت برای هر مناسبت آماده است. به عنوان یک شکارچی ، ما یک سلاح جدید و جدید می خواستیم ، و خنجر استخوان یک سلاح پرتاب کننده عالی بود که با تصاویر بصری او مناسب بود.

قسمت مورد علاقه من در کیت او Ultimate است. Charybdis ماهیت واقعی خود را آشکار می کند ، با استفاده از Maw برای انجام یک حمله قدرتمند ، دشمنان خود را مورد حمله قرار می دهد. اگر او با این حمله خدای دشمن را بکشد ، ممکن است Maw دوباره حمله کند. قدرتمند است و تصاویر بصری واقعاً هیولای چریبدیس را به نمایش می گذارد.

این به روز رسانی همچنین شامل ضربه زدناولین رویداد ، Odyssey: Perilous Seas. در حالی که Scylla و Charybdis به دنبال انتقام از زئوس هستند ، دریاها تند می شوند. در گردابهای خطرناک Odyssey حرکت کنید تا پاداش ها باز شوند!

ضربه زدن

سرفصل رویداد Tier 5 Toon Mania Skin است. راه را برای ستاره نمایش باز کنید: Toon Mania Cthulhu ، شرور کاریزماتیک کاریکاتور قدیمی کلاسیک. تماشا کنید که او چگونه شخصیت ها را از کلانتر به Greaser به Bomber Pilot تغییر می دهد … و تبدیل به یک اسکلت غول پیکر می شود! برای باز کردن قفل این پاداش باورنکردنی ، 160،000 امتیاز Odyssey کسب کنید. Toon Mania Cthulhu همچنین برای باز کردن قفل در روز 1 Odyssey با ویژگی Buy All در دسترس خواهد بود!

با تکمیل سفر باغهای معلق در پادشاهی بابل و خرید محتوای Odyssey ، امتیاز Odyssey را جمع آوری کنید. دریافت پوست مجموعه پاداش مانند بزرگترین طرفدار Neith Zhong Kui Skin هر 40،000 امتیاز Odyssey تا 160،000 امتیاز به دست آورد. Odyssey همچنین شامل رویدادهای اختصاصی Skins مانند Kero Kero Danzaburou است که با Gems قابل خریداری هستند. این پوسته ها با تخفیف اولیه عرضه می شوند ، بنابراین قبل از بازگشت به قیمت کامل ، آنها را بگیرید! هر Odyssey Skin دارای یک لوازم آرایشی اضافی به علاوه Odyssey Points است که به نوار پاداش شما کمک می کند.

ضربه زدن

به سفرهای خود به نه سرزمین مختلف بروید و Quests را تکمیل کنید تا پاداش های نادر و حماسی از جمله سینه پاداش Odyssey ، لوازم آرایشی ، جواهرات ، تقویت کننده ها و موارد دیگر را کشف کنید. از پادشاهی بابل شروع کنید و به ازای هر 20،000 امتیاز Odyssey به دست آمده ، قلمرو جدیدی را باز کنید. سفر با شماست – هر منطقه ای را که می خواهید به آنجا سفر کنید انتخاب کنید. قلمرو تنگه مسینا تلاشها و پاداشهای بیشتری دارد! کشتی خود را ارتقا دهید تا بتوانید با خیال راحت از این تنگه عبور کنید – بدون اینکه توسط Charybdis خورده شوید یا توسط Scylla خراب شوید. برای باز کردن قفل آواتار ، تم موسیقی ، پرش تمبر و Global Emote قلمرو را به پایان برسانید!

این به روز رسانی در حال حاضر با Charybdis ، Odyssey و Toon Mania Skin بسته بندی شده است ، اما یک چیز دیگر برای صحبت وجود دارد: Bacchanalia! ما با رویداد تقویم انجمن جشن می گیریم. فقط برای ورود و بازی ، لوازم آرایشی طراحی شده توسط جامعه را دریافت کنید ضربه زدنبه پوست کلاسیک باکوس به عنوان پاداشی برای این رویداد ظاهر بزرگی می کند! با همه چیز در به روزرسانی بی وقفه گرداب ، امیدوارم شما نیز به همان اندازه هیجان زده باشید که وارد جشن ها شوید و به آنها بپیوندید. شما را در میدان نبرد می بینیم!

Xbox Live

SMITE

استودیو Hi-Rez


1175

وارد Battleground of the Gods شوید با بیش از 35 میلیون بازیکن در SMITE ، محبوب ترین عرصه نبرد آنلاین چند نفره جهان در جهان بپیوندید. اسطوره شوید ، وارد میدان نبرد خدایان شوید و همین حالا رایگان بازی کنید! 100+ خدا استراتژی های منحصر به فرد هر یک از خدایان ، سلاح های افسانه ای و قدرت های خرد کننده زمین را رها کنید. باران به عنوان زئوس بر دشمنان شما می بارد ، مانند لوکی از سایه ترور کنید ، یا دشمنان خود را به عنوان پادشاه میمون ، سان ووکونگ تغییر دهید و فریب دهید. کدام خدا را انتخاب می کنید؟ دیدگاه منحصر به فرد برخلاف سایر MOBA ها ، SMITE شما را مستقیماً با یک دیدگاه اکشن شخص سوم وارد میدان جنگ می کند. از کمین های طرف کور گرفته تا شلیک های هدفمند ، یک مجموعه جدید از امکانات استراتژیک در انتظار است. خداپسند شوید هرگز قبلاً در میدان نبرد بازی نکرده اید؟ نگران نباش. خرید خودکار ، سطح خودکار و حالت Arena شبیه به deathmatch به شما امکان می دهد مستقیماً وارد عمل MOBA الهی شوید. حرفه ای مشتاق؟ از نردبان بالا بروید ، به یک تیم رقابتی بپیوندید و شما نیز می توانید در مسابقات جهانی SMITE بازی کنید. © 2012-2021 Hi-Rez Studios، Inc. “SMITE” ، “Battleground of the Gods” ، “Titan Forge Games” و “Hi-Rez Studios” علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده Hi-Rez Studios، Inc. در ایالات متحده و/یا سایر کشورها. همه علائم تجاری و مطالب حق چاپ متعلق به صاحبان مربوطه است. همه حقوق محفوظ است. چیزهای عجیب ©/© Netflix. با اجازه استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme