Co-op Dungeon Crawling به Xbox Series X | S و Xbox One در Blightbound می آید

Home » Co-op Dungeon Crawling به Xbox Series X | S و Xbox One در Blightbound می آید

ما یک استودیو مستقل هلندی مستقر در اوترخت هستیم و در سال 2007 در هلند تأسیس شدیم. از سال 2018 ، ما با Devolver Digital کار می کنیم تا بازیکنان بازی خود را ارائه دهیم Blightbound، یک بازی چندنفره خزنده 2.5D سیاه چال که هم اکنون در Xbox One و Xbox Series X | S در دسترس است. Blightbound می توان به چند روش مختلف بازی کرد: از طریق تعاونی کاناپه ، با هم تیمی های هوش مصنوعی ، با سایر بازیکنان آنلاین یا هر ترکیبی از موارد فوق. اگر از آنچه می شنوید خوشتان می آید ، برای جزئیات بیشتر در مورد گیم پلی و متاگیم کلی بازی با ما همراه باشید Blightbound.

جهان پوشیده از Blight است و مملو از بدبخت های جهش یافته ، هیولاها و سایر مکروهات است. شما به عنوان قهرمانان پناهگاه بازی می کنید ، پناهگاهی در بالای کوه که توسط Blight دست نخورده است. یکی از 3 کلاس را انتخاب کنید: با مهمانی 3 نفره خود وارد Blight شوید ، جایی که باید مهارت ها و توانایی های خود را با هم تیمی های خود هم افزایی کرده و ترکیب کنید تا هیولاهای رئیس وحشیانه را شکست دهید ، به ویژه در مشکلات بالاتر. در حالی که در حال ماجراجویی خود هستید ، مراقب بازماندگان پناهگاه باشید و قهرمانان دیگر را که در Blight گم شده اند ، به خدمت بگیرید. با تکمیل سیاه چال ها ، غنای شیرین و شیرینی را به ثمر برسانید تا بتوانید قهرمانان خود را تقویت کرده و آنها را بر اساس سبک بازی منحصر به فرد خود تنظیم کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=AoZEi_b2Jw8

قفل را باز کرده و از بین 20 قهرمان در هنگام راه اندازی انتخاب کنید ، هر کدام ترکیبی از منفعل ها ، مهارت ها و توانایی های نهایی خود را دارند. به عنوان یک جنگجو ، از دشمنان تجاوز کنید و از فشار هم تیمی های خود بکاهید در حالی که هنوز در برابر دشمنانی که مرتکب اشتباه می شوند ، کشنده باشید. به عنوان یک آدمکش ، دشمنان را کنار بکشید و زرادخانه مرگبار خود را از سلاح ها و توانایی های خود بیرون بیاورید تا آسیب های مخربی وارد کنید. به عنوان یک جادوگر ، از ابزار خود برای شفا دادن هم تیمی های خود ، دیکته حرکت دشمن و دفع دشمنان از راه دور استفاده کنید.

با این حال ، نحوه بازی را انتخاب می کنید Blightbound کاملاً به شما بستگی دارد هر قهرمان اسلات اسلحه و آیتم دارد و شما تصمیم می گیرید که چگونه دوست دارید قهرمانان خود را بسازید. اگر می خواهید یک Mage نزدیک باشید ، می توانید Deathbite Staff را مجهز کنید که هر سومین حمله را به یک اسلم زمینی کوتاه برد تبدیل می کند ، سنجاق Manaburst را پرتاب کنید که هر بار که یک گوی مانا را بر می دارید انفجاری در اطراف شما ایجاد می کند ، و چرخ مکانیکی که به شما هزینه اضافی و کاهش زمان خنک شدن اضافی را برای مهارت گول زدن شما می دهد. چرا فلاسک شفا را که به شما سلامتی و زندگی بیشتری می بخشد ، پرتاب نکنید ، بنابراین Mage badass که اکنون درشت است ، می تواند در یک نزاع نزدیک دوام بیاورد؟ (فقط به یاد داشته باشید که هم تیمی های خود را نیز شفا دهید!)

ما در طول بازی های نمایشی داخلی خود برخی از ساختارهای عجیب و غریب را ایجاد کرده ایم. یکی از نکات برجسته جنگجوی توپ شیشه ای است که می تواند دشمنان نخبه را یک شلیک کند اما در صورت وزش نسیم شدید سقوط می کند.

پس از اتمام سطح ، به شما آیتم هایی پاداش می دهید. بیش از 200 مورد منحصر به فرد وجود دارد Blightbound که به شما امکان می دهد هر نقشی را بر اساس سبک بازی شخصی خود تنظیم کنید. به سلاح ها و وسایل مورد علاقه خود ضربه بزنید ، قهرمانان مورد علاقه خود را قفل کنید و سیاه چال های دشوار با دوستان خود ، با بازیکنان دیگر یا هوش مصنوعی را تسخیر کنید!

ما فوق العاده هیجان زده هستیم Blightboundراه اندازی شد و امیدواریم شما نیز باشید. بیایید با هم وارد The Blight شویم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme