Deathloop: 9 نکته که قبل از بازی باید بدانید

Home » Deathloop: 9 نکته که قبل از بازی باید بدانید

در یک نگاه ، Deathloop ، جدیدترین بازی Arkane ، ممکن است به نظر برسد که کار قبلی آن در Dishonored and Prey بوده است ، اما Deathloop همچنین چین و چروک های جدیدی را به عناصر آشنای roguelite و تیرانداز اول شخص معرفی می کند که ممکن است در ابتدا پیچاندن سر شما چالش برانگیز باشد. در اینجا 9 نکته است که آرزو می کنیم قبل از غواصی در روزهای Groundhog Blackreef بدانیم.

در یک نگاه ، Deathloop ، جدیدترین بازی توسعه دهنده Dishonored and Prey Arkane ، ممکن است به نظر برسد که کار قبلی آن در Dishonored and Prey بوده است. شما مجموعه ای از سلاح های متنوع ، تعداد انگشت شماری از قدرت های خلاقانه و توانایی استفاده از آنها را در راه های آزمایشی و مبتکرانه برای پیشرفت به دست می آورید. و این درست است ، اما Deathloop چین و چروک های جدیدی را به عناصر روگلیتی و تیرانداز اول شخص آشنا می کند که ممکن است در ابتدا پیچاندن سر شما چالش برانگیز باشد. نگران نباشید ، زیرا برخی از درسهایی را که دوست داریم قبل از غواصی در روزهای Groundhog Blackreef بدانیم ، جمع آوری کرده ایم.

از بهترین توانایی های اولیه بازی ، نحوه پیمایش کامل و کارآمد Blackreef ، و همچنین اینکه چرا در هر فرصتی که باید بدست آورید باید با Julianna برخورد کنید ، ویدئوی بالا 9 نکته ضروری را برای شما برای زنده ماندن در جزیره Blackreef به شما معرفی می کند. و هر بیننده یا ابدی که در راه شما ایستاده را بردارید.

Deathloop هم اکنون برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی در دسترس است. GameSpot به آن 10/10 اعطا کرد ، و تامور حسین نویسنده آن نوشت: “این هیجانات وحشتناک را به ارمغان می آورد و با هوش و ظرافت به میزان مساوی کشتارهای تحریک کننده را بر می انگیزد.” بررسی کامل را در GameSpot.com، یا آن را تماشا کنید YouTube.com/GameSpotبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme