Destiny 2: The Witch Queen – آنچه باید بدانید

Home » Destiny 2: The Witch Queen – آنچه باید بدانید

بانگی اخیراً با روایت داستان Destiny دچار اشک شده است. توسعه دهنده داستانهای فصلی گذشته خود را به صورت منسجم و در حال تکامل گسترش داده است و طرفداران مشتاقانه منتظر افشا شدن برای گسترش بزرگ بعدی Destiny ، The Witch Queen بودند. افشاگری اینجاست-و آبدار است. بانجی به طور رسمی اطلاعات زیادی در مورد توسعه جدید و فرضیه داستان آن منتشر کرد و سرانجام نگاهی به آنتاگونیست جدید ، Savathun کرد.

ساواتون بزرگترین تهدید ما خواهد بود و می تواند هدیه نور را به فرزند خود هدیه دهد. درست است ، شوالیه های ضعیف کندو ، جادوگران و دیگر دشمنان کندو در حال حاضر در اصل نگهبانانی هستند که می توانند از قدرت نور در برابر ما استفاده کنند ، که واقعاً چیزی می گوید. کمپین و داستان جدید ما را مجبور به سفر به دنیای تاج و تخت ساواتون می کند ، جایی که ما Lucent Brood را به چالش می کشیم و سعی می کنیم به قلب همه چیز برسیم و دروغ ها و نمای او را سوراخ کنیم.

محتوای جدیدی به The Witch Queen وارد می شود که در ویدیو به آن می پردازیم ، مانند حمله جدید که در کشتی هرمی غرق شده انجام می شود. ما همچنین در زمینه ساخت اسلحه ، برای اولین بار در بازی ، تحقیق می کنیم و Glaive ، اولین سلاح غوغایی در نوع خود را از بین می بریم. علاوه بر این ، فعالیتهای فصلی جدیدی وجود دارد ، و محتوای بیشتری برای منتظر ماندن در هنگام سقوط توسعه جدید وجود دارد.

Destiny 2: The Witch Queen در فوریه 2022 منتشر می شود و برای Xbox One ، Xbox Series S | X ، PS4 ، PS5 ، PC و Google Stadia در دسترس خواهد بود. یک نسخه استاندارد فقط با گسترش وجود خواهد داشت و یک نسخه لوکس که شامل یک گذر فصل با مقدار زیادی محتوای پایان بازی مانند سیاه چال های جدید و حملات در فصل های آینده است. طرفداران هاردکور می توانند با نسخه کلکسیونرهای فیزیکی ، که بخش بزرگی از هزینه را متحمل می شود ، هزینه کنند ، اما با نسخه های بسیار محدودی مانند Hive Ghost همراه هستند. برای اشتراک بیشتر در محتوای Destiny ، حتماً در GameSpot مشترک شوید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme