DLC جدید GTA Online تایید می کند که مایکل پس از داستان GTA 5 هنوز زنده است

Home » DLC جدید GTA Online تایید می کند که مایکل پس از داستان GTA 5 هنوز زنده است

مایکل د سانتا، یکی از سه شخصیت اصلی در Grand Theft Auto V، هنوز پس از وقایع داستان اصلی زنده است، ظاهراً از طریق DLC جدید GTA Online تأیید (یا دوباره تأیید شده است).

در The Contract، فرانکلین در حال رانندگی در یک استودیوی فیلم است و می گوید: “مرد، ش**، من یکی از تهیه کنندگان این اطراف را می شناسم. امیدوارم الاغ او امروز سر کار نباشد.”

اعتقاد بر این است که این اشاره به مایکل است. طرفداران ممکن است به یاد بیاورند که او یک تهیه کننده فیلم در GTA V شد، و به نظر می رسد این خط دیالوگ تایید می کند که مایکل هنوز زنده است و هنوز آن کار را انجام می دهد.

GTA V سه پایان داستان داشت و در یکی از آنها مایکل می میرد. در دیگری، ترور می میرد. بنابراین به نظر می رسد این نشان می دهد که پایان سوم – جایی که فرانکلین، تروور و مایکل همه زنده می مانند – پایان اصلی است. همانطور که کوتاکو به ما یادآوری می کندبه‌روزرسانی قبلی GTA Online ممکن است قبلاً این موضوع و بقای مایکل را تأیید کرده باشد، اما اکنون ما شواهد بیشتری داریم که نشان می‌دهد مایکل همچنان در حال بازی کردن و ساختن فیلم است.

این قرارداد به عنوان یک “داستان آنلاین GTA” توصیف می شود، که نشان می دهد ممکن است اقساط بیشتری در راه باشد، اما فعلاً این فقط حدس و گمان است. Rockstar در سال 2013 اعلام کرد که DLC جدیدی با محوریت داستان با قهرمانان GTA V اضافه خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد The Contract – که شامل بازیابی موسیقی دزدیده شده دکتر Dre می شود – داستان های GameSpot را در زیر بررسی کنید:

GTA V و GTA Online زمانی که بازی‌ها در مارس 2022 برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شوند، باز هم بزرگ‌تر می‌شوند. GTA V که در ابتدا در سال 2013 منتشر شد، 155 میلیون نسخه فروخته است، در حالی که GTA Online تقریباً یک نسخه است. پولساز ثابت از طریق تراکنش های خرد مختلف.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme