Dying Light 2 تا اوایل سال آینده به تعویق افتاد

Home » Dying Light 2 تا اوایل سال آینده به تعویق افتاد

Techland ، توسعه دهنده Dying Light 2 ، به روز رسانی روند توسعه بازی را اعلام کرد – که تا 4 فوریه 2022 به تعویق افتاد.

استودیو بیانیه ای در مورد Dying Light 2: Stay Human در حساب رسمی توییتر بازی به اشتراک گذاشت و به ماهیت بلند پروازانه این پروژه به عنوان یکی از دلایل اصلی تاخیر آن اشاره کرد.

پاول مارچوکا ، مدیرعامل Techland می گوید: “تیم به طور پیوسته در حال پیشرفت است و بازی به خط پایان نزدیک شده است.” وی ادامه داد: “این تا حد زیادی بزرگترین و بلندپروازانه ترین پروژه ای است که تا به حال انجام داده ایم. متأسفانه ما متوجه شده ایم که بازی را به سطح مورد نظر خود می رسانیم ، به زمان بیشتری برای صیقل دادن و بهینه سازی آن نیاز داریم.” اعلام کرد که تیم تصمیم گرفته است تاریخ انتشار رسمی بازی را به ماه فوریه منتقل کند.

این اولین بار نیست که Techland تاخیر در بازی زنده ماندن زامبی ها را اعلام می کند. با تاریخ انتشار اولیه بهار 2020 ، استودیو در ژانویه سال گذشته اعلام کرد که بازی را به طور نامحدود به تعویق می اندازد. در اوایل سال جاری ، گزارش بعدی پیرامون تاخیر در توسعه عنوان عنوان کرد که محیط کار سمی در استودیو یکی از عوامل مانع این پروژه بوده است. تاریخ انتشار بازی دسامبر 2021 بعداً در ماه مه در کنار نام جدید عنوان ، Dying Light 2: Stay Human اعلام شد.

در جای دیگر بیانیه ، مارچوکا به دلیل تاخیر اخیر عنوان عذرخواهی کرد. او گفت: “متأسفیم که شما را کمی بیشتر منتظر می گذارد ، اما ما می خواهیم بازی انتظارات شما را در زمان عرضه برآورده کند و نمی خواهیم در این مورد مصالحه کنیم.”

مدیرعامل سپس تأیید کرد که سازندگان محتوا همچنان ماه آینده نسخه های رایانه ای و کنسولی بازی را در اختیار خواهند داشت – به این معنی که طرفداران نیازی به صبر طولانی ندارند تا بتوانند بیشتر از آنچه که عنوان باید ببیند ، منتظر بمانند. پیشنهاد. او سپس توضیح داد که شرکت در حال آماده سازی برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در مورد Dying Light 2: Stay Human در اواخر این ماه است.

اعلام Techland برای Dying Light 2 در E3 2018 تعدادی از ویژگی های هیجان انگیز بازی را آشکار کرد. توسعه دهنده می گوید عنوان بقا انتخاب های معنی داری را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که با عواقب واقعی همراه است و شما تنها 50 درصد از محتوای کامل بازی را در یک بازی تنها مشاهده خواهید کرد. اخیراً ، گیم پلی بیشتر نشان داده است که چگونه عناصر پارکور بازی ، هم در استفاده از آن در هنگام مبارزه و هم به عنوان ابزاری برای عبور از محیط ناهموار عنوان ، نشان داده شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dying Light 2 ، حتما تریلر رسمی بازی Welcome to Villedor را در زیر مشاهده کنید.

جرد مور یک نویسنده مستقل برای IGN است. می توانید او را دنبال کنید توییتربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme