Dynasty Warriors 9 Empires اکنون یک نسخه نمایشی رایگان روی کنسول‌ها دارد

Home » Dynasty Warriors 9 Empires اکنون یک نسخه نمایشی رایگان روی کنسول‌ها دارد

Dynasty Warriors 9 Empires، اولین بازی نسل بعدی این فرنچایز طولانی مدت، اکنون یک نسخه نمایشی رایگان بر روی Nintendo Switch، Xbox Series X|S و PlayStation 5 و همچنین PS4 و Xbox One دارد. این نسخه ی نمایشی به بازیکنان اجازه می دهد تا از گیم پلی جدید محاصره قلعه و همچنین ویژگی ای که به بازیکنان اجازه می دهد افسران خود را قبل از نبرد شخصی سازی کنند، تجربه کنند.

این نسخه ی نمایشی به چیزی که Koei Tecmo آن را “آموزش چالش برانگیز” می نامد دسترسی پیدا می کند، که به بازیکنان امکان می دهد در گیم پلی جدید محاصره قلعه، در سناریوهای تهاجمی و تدافعی حرکت کنند. دو نوع گیم پلی ارائه شده در نسخه ی نمایشی عبارتند از: Invasion Battles که بازیکنان را موظف به تصرف قلعه های دشمن می کند و نبردهای دفاعی که در آن باید در برابر یک نیروی مهاجم دفاع کنند.

در حال پخش: Dynasty Warriors 9 Empires – تریلر ویژگی های بازی

در پستی در وبلاگ پلی استیشنآکیهیرو سوزوکی از Koei Tecmo همچنین نشان می‌دهد که نسخه آزمایشی روی سختی بسیار بالاتری نسبت به بازی نهایی تنظیم شده است، که به بازیکنان اجازه می‌دهد سختی انتخابی خود را انتخاب کنند. در حالی که نسخه ی نمایشی شامل نکات آموزشی زیادی است، نوید می دهد که مقدمه ای چالش برانگیز برای ویژگی های جدید Dynasty Warriors 9 Empires باشد.

هنگام امتحان این نبردهای نمایشی، بازیکنان می توانند انتخاب کنند که با یکی از افسران استاندارد بازی بازی کنند یا می توانند از حالت ویرایش برای ساخت افسران خود برای نبرد استفاده کنند. هرکسی که در نهایت نسخه کامل بازی را روی همان پلتفرمی که دمو را انجام داده است بخرد، می‌تواند افسران سفارشی خود را به بازی نهایی منتقل کند.

Dynasty Warriors 9 Empires در تاریخ 15 فوریه برای Nintendo Switch، Xbox Series X|S، PlayStation 5، PC از طریق Steam و Stadia و همچنین برای PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme