EA، گیربکس و مایکروسافت نامه سرگشاده مخالفت با لایحه ضد ترانس تگزاس را امضا کردند

Home » EA، گیربکس و مایکروسافت نامه سرگشاده مخالفت با لایحه ضد ترانس تگزاس را امضا کردند

ذیل دستور گرگ ابوت فرماندار تگزاس در فوریه 2022 که خواستار خدمات حمایتی از کودکان برای بررسی خانواده‌های کودکان تراجنسیتی بودند که مراقبت‌های بهداشتی تأییدکننده جنسیت را به دلیل سوء استفاده از کودکان دریافت می‌کردند، 65 شرکت نامه‌ای را امضا کردند و از Abbot خواستند از این تلاش‌های ضد LGBTQ+ دست بردارد.

همانطور که توسط کوتاکو، این 65 شرکت – لیستی شامل الکترونیک آرتز، گیربکس اینترتینمنت و مایکروسافت – نامه ای را امضا کردند که توسط سازماندهی شده بود. سازمان LGBTQ+ کمپین حقوق بشر و در نسخه جمعه Dallas Morning News به عنوان یک آگهی تمام صفحه درج شد.

کپی آگهی توسط ربکا مارکز، مدیر HRC تگزاس، در توییتر به اشتراک گذاشته شد.

در این نامه آمده است: «شرکت‌های ما در تگزاس تجارت می‌کنند، شغل ایجاد می‌کنند و به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند. ما متعهد به ساختن محیط‌هایی فراگیر هستیم که در آن کارکنان ما بتوانند در داخل و خارج از محل کار رشد کنند. سال‌ها است که تلاش کرده‌ایم اطمینان حاصل کنیم که افراد LGBTQ+ – کارمندان، مشتریان و خانواده‌های ما – در جوامعی که در آن تجارت می‌کنیم، ایمن هستند و مورد استقبال قرار می‌گیرند. .

“تلاش اخیر برای جرم انگاری والدین برای کمک به فرزند تراجنسیتی خود برای دسترسی به مراقبت های پزشکی ضروری و متناسب با سن در ایالت تگزاس بر خلاف ارزش های شرکت های ما است. این سیاست باعث ایجاد ترس برای کارمندان و خانواده های آنها، به ویژه آنهایی که دارای فرزندان ترنس هستند، می شود.” که اکنون ممکن است با انتخاب ارائه بهترین مراقبت های پزشکی ممکن برای فرزندان خود مواجه شوند، اما خطر حذف آن کودکان توسط خدمات حمایت از کودکان برای انجام این کار را دارند. این تنها یکی از چندین تلاش تبعیض آمیز علیه جوانان تراجنسیتی است که در سراسر کشور در حال پیشرفت است.

“ما از رهبران عمومی خود – در تگزاس و در سراسر کشور – می خواهیم که تلاش ها برای نوشتن تبعیض در قانون و سیاست را کنار بگذارند. این فقط اشتباه نیست، بلکه بر کارمندان ما، مشتریان ما، خانواده های آنها و کار ما تأثیر می گذارد.”

اعتبار تصویر: DBenitostock/Getty Images

EA، مایکروسافت و Gearbox اعضای شبکه تجاری طرفدار LGBTQ هستند تگزاس رقابت می کند و خود گیربکس قبلاً علیه لایحه قبلی که ممنوعیت شرکت جوانان تراجنسیتی در ورزش را پیشنهاد می کرد موضع گرفته بود.

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme