EA چهار بازی معرفی نشده از جمله یک “IP اصلی” برای سال 2023 دارد

Home » EA چهار بازی معرفی نشده از جمله یک “IP اصلی” برای سال 2023 دارد

EA فقط نتایج خود را منتشر کرد برای سه ماهه آخر سال مالی 2022، با ارائه درآمد آن برخی از برنامه های شرکت بازی برای سال مالی آینده را نشان می دهد. بیشتر مورد توجه تعدادی از عناوین بی نام و اعلام نشده است که قرار است در سه ماهه چهارم سال مالی 2023 منتشر شوند، که شامل یک IP بزرگ و یک بازسازی جدید است.

سررسید این عناوین در سه ماهه چهارم سال مالی آینده است، که در آغاز سال تقویمی 2023 بین 1 ژانویه و 1 آوریل خواهد بود. این چهار عنوان به عنوان IP اصلی، عنوان شریک، نسخه بازسازی شده و عنوان ورزشی، با یادداشتی در اسلاید که توضیح می دهد که عناوین “هنوز به طور عمومی افشا نشده اند.”

در حال پخش: بازسازی فضای مرده | راهپیمایی جوی

در حالی که تا زمانی که EA برای معرفی این عناوین آماده نشود، نمی توان به طور قطعی مشخص کرد، فرنچایزهای بزرگ زیادی در استبل EA وجود دارد که باید برای آنها هیجان زده بود. IP اصلی می تواند به یکی از بازی های Bioware تحت عنوان Mass Effect یا Dragon Age یا عنوان جدید Star Wars اشاره کند.

EA همچنین تعدادی مشارکت عمده دارد، از جمله شراکتی که اخیراً با Middle Earth Enterprises اعلام شده است. بازی‌ای که از آن مشارکت تولید می‌شود، یک بازی رایگان موبایلی به نام ارباب حلقه‌ها: قهرمانان سرزمین میانه، در پاورقی اسلاید ذکر شده است، و بنابراین بعید است که عنوان شریک باشد. EA اشاره دارد.

در حالی که این بازسازی، بازسازی آینده Dead Space EA را به یاد می آورد، که اخیراً به تاریخ انتشار 2023 کشیده شده است، به احتمال زیاد بازسازی ذکر شده در ارائه چیزی است که هنوز اعلام نشده است. اسلاید بعدی می گوید که یک استودیوی جدید متعلق به EA در سیاتل، که بر روی فرنچایز Battlefield کار خواهد کرد، همچنین یک “بازی اکشن ماجراجویی جهان باز اعلام نشده” در دست ساخت دارد. استودیو Motive که در حال توسعه نسخه بازسازی شده Dead Space است، یک “IP اعلام نشده” نیز در فهرست خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.