Elden Ring برای یک پسر بازی واقعی درخواست می شود

Home » Elden Ring برای یک پسر بازی واقعی درخواست می شود

Arise ye Tarnished، یک نفر در حال ساختن بازی Game Boy از بازی مورد علاقه همه، Elden Ring است و روند توسعه را به صورت زنده پخش می کند. این ساختگی جدیدترین پیشرفت در یک روند آشکار با بازی های From Software است که چند ماه پیش Bloodborne PSX را نیز به ما عرضه کرد.

مطابق با IGN، شینتندو ابتدا درخواست خود را از طریق Elden Ring subreddit، جایی که آنها یک کلیپ از منطقه افتتاحیه و باس فایت منتشر کردند که هدف آن کشتن بازیکنان و ارسال آنها به آموزش واقعی بازی است. این ویدیوی کوتاه همچنین دارای شایان ستایش ترین رول جاخالی است و قبل از ظاهر شدن متنی که کانال Twitch شینتندو را تبلیغ می کند، به مرگ فوق الذکر ختم می شود. آنها قصد دارند نشان دهند که چگونه Elden Ring را برای سخت افزار Game Boy واقعی در آنجا توسعه می دهند و آن را در کانال یوتیوب خود بایگانی می کنند.

در حال پخش: تریلر ELDEN RING – Accolades

شینتندو در نظرات زیر پست Reddit خود توضیح داد که از نرم افزاری به نام GB Studio 3.0 برای انجام این شاهکار عظیم استفاده می کند. با توجه به این عظمت، شینتندو هنوز در مورد محدوده پروژه تصمیم نگرفته است، اما گفته است که “حداقل امیدوار است که منطقه Limgrave را تا پایان ماه می به پایان برساند.”

چند ساعت پس از اشتراک‌گذاری این قطعه، شینتندو به‌طور زنده در توییچ پخش شد و در آنجا کارهای بیشتری را روی قسمت‌های ابتدایی بازی به نمایش گذاشتند، و همچنین برای Varre، NPC که بازیکن را بدون دوش می‌خواند، و جادوگر مورد علاقه طرفداران رانی طراحی کردند. . طبق نظراتی که در Reddit انجام دادند، شینتندو امیدوار است که در پایان ماه مه، ظاهراً پس از تکمیل Limgrave، یک نسخه نمایشی در Itch منتشر کند.

تا آن زمان، همه شما ممکن است مجبور شوید به حلقه واقعی الدن بسنده کنید، که ما به آن نمره عالی دادیم و آن را “شاهکاری از طراحی جهان باز که کاوش و آژانس بازیکن را در قلب تجربه قرار می دهد” نامیدیم. اگر فقط به داخل می پرید، ما راهنماهای زیادی نیز داریم که به شما کمک می کند تا هنگام ماجراجویی در سرزمین های بین، جایگاه خود را پیدا کنید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.