Elden Ring Dataminer در واقع در منطقه غیرقابل دسترس کولوسئوم کار می کند

Home » Elden Ring Dataminer در واقع در منطقه غیرقابل دسترس کولوسئوم کار می کند

یک دیتامینر Elden Ring موفق شده است محتوای غیرقابل دسترس بازی را در واقع کار کند.

در ماه مارس، لنس مک‌دونالد، هکر بازی Souls، موفق شد مکان‌های قفل‌شده بازی را بررسی کند و حدس بزند که از آنها برای DLC استفاده می‌شود. اکنون، یوتیوبر Sekiro Dubi ویدیویی را آپلود کرده است که ظاهراً سایت‌های Grace پنهان کولوسئوم، نام مکان‌ها و حتی NPC‌های در حال مبارزه را نشان می‌دهد.

Sekiro Dubi از یک ویرایشگر نقشه به نام DSMapStudio استفاده کرد تا به طور موثر به کولوسئوم در منطقه Leyndell نفوذ کند، ببیند چه چیزی بریده شده است، و سپس همه آن را به هم بچسباند، و نشان داد که توسعه دهنده FromSoftware ظاهراً قصد داشته از آن برای مبارزات واقعی گلادیاتورها استفاده شود.

این ویدئو یک شیر غول پیکر را نشان می دهد که با یک شوالیه در کولوسئوم می جنگد، که نام های نگهدارنده آن به ترتیب به عنوان “شیر پیر آرنا” و “گلادیاتور بزرگ” ذکر شده است.

Sekiro Dubi همچنین یک سایت بی نام از Grace را در داخل منطقه کشف می کند، و حفاری در فایل های تست شبکه Elden Ring یک Stormveil Colosseum را نشان می دهد، به این معنی که این احتمالاً فقط Leyndell Colosseum خواهد بود.

دومین سایت ناتمام Grace را می توان بیشتر در داخل منطقه یافت که به صورت داخلی (و بنابراین به طور غیر رسمی) به عنوان “میز پذیرش نقطه بازگشت Bonfire” نامگذاری شد، با Bonfires که Dark Souls معادل سایت Grace است.

علی‌رغم اطلاعات جدید، هنوز مشخص نیست که کلوسئوم‌هایی که در سراسر دنیای Elden Ring پخش شده‌اند، بخش رها شده‌ای از بازی هستند که به سادگی به برش نهایی نرسیده‌اند یا نسخه‌های اولیه یک DLC بالقوه هستند.

Limgrave Colosseum توسط یک مهاجم NPC محافظت می شود و NPC دیگری که بیرون نشسته است می پرسد که چرا آنها نمی توانند وارد شوند. Ritual Shield Talisman موجود در خارج از Leyndell Colosseum بیان می کند که این عرصه ها بقایای دوران گذشته هستند و نشان می دهد که FromSoftware قطعاً داستانی برای آن داشته است. آنها را در ذهن

DLC که پخش کننده را به گذشته می برد نیز بخش کاملاً رایج بازی های FromSoftware است. Dark Souls اصلی دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که در DLC Artorias of the Abyss، Bloodborne از The Old Hunters پیروی می کند، و اگرچه DLC نیست، Sekiro همچنین دارای بخش های گسترده ای است که در گذشته اتفاق می افتد.

10 بهترین بازی جهان باز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.