Epic Games و Xbox دو هفته از درآمد Fortnite را برای حمایت از کمک های بشردوستانه برای اوکراین اهدا می کنند

Home » Epic Games و Xbox دو هفته از درآمد Fortnite را برای حمایت از کمک های بشردوستانه برای اوکراین اهدا می کنند

یادداشت ویراستار: جنگ در اوکراین موضوعی مداوم، دردناک و احساسی است. IGN از اعضای جامعه می‌خواهد هنگام مکالمه در مورد این موضوع احترام قائل باشند و هیچ نوع آزار و اذیتی را تأیید نمی‌کند.

اپیک گیمز متعهد شده است که تمام درآمدهای فورتنایت خود را برای کمک‌های بشردوستانه به افراد آسیب‌دیده از جنگ اوکراین برای دو هفته آینده اهدا کند.

همانطور که توسط تیم فورتنایت، Xbox در این تلاش با اختصاص درآمد خالص خود از Fortnite در همان بازه زمانی به Epic می‌پیوندد تا “ما بتوانیم کمک بیشتری به مردم اوکراین دریافت کنیم.”

کمک‌های مالی از 20 مارس تا 3 آوریل جمع‌آوری می‌شود و وجوه به کمک مستقیم، صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف)، برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد (UNWFP)، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد (UNHCR) – آژانس پناهندگان سازمان ملل، و موارد دیگر ارسال خواهد شد. “در هفته های آینده به این لیست اضافه می شود.”

Epic به برخی از سؤالات احتمالی در بخش سؤالات متداول پرداخت و با تأیید این که این وجوه را “در سریع ترین زمان ممکن” ارسال خواهد کرد، شروع کرد.

Epic توضیح داد: “ما منتظر دریافت وجوه واقعی از پلتفرم و شرکای پرداخت خود نیستیم، که بسته به نحوه پردازش تراکنش ممکن است مدتی طول بکشد.” کمک های مالی به سازمان های امداد بشردوستانه در عرض چند روز.

همچنین توضیح داده شد که تمام خریدهای Fortnite با پول واقعی شامل بسته های V-Buck، Fortnite Crew، Battle Passes و بسته های لوازم آرایشی توزیع خواهد شد. خرید لوازم آرایشی درون بازی و کارت‌های V-Bucks در فروشگاه‌های خرده‌فروشی نیز در صورت بازخرید آنها در بازه زمانی اهدا، شامل می‌شود.

V-Bucks صرفاً در این مجموع حساب نمی شود، زیرا این خریدهای واقعی Fortnite با پول واقعی اهمیت خواهند داشت.

این حرکت اپیک گیمز در کنار شروع فصل 2 فورتنایت، فصل 2: ​​مقاومت انجام می‌شود، که نه تنها Doctor Strange و Prowler را به Battle Pass خود اضافه می‌کند، بلکه ساختمان را از بتل رویال حذف می‌کند.

این حرکت تنها یکی از راه‌هایی است که دیگر شرکت‌های بازی و سرگرمی از مردم اوکراین حمایت می‌کنند، زیرا برخی خدمات خود را در روسیه متوقف می‌کنند و/یا به کمک‌های بشردوستانه برای کسانی که تحت تأثیر جنگ در اوکراین هستند کمک مالی می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر، بررسی کنید که چگونه می توانید به غیرنظامیان اوکراینی کمک کنید، نگاه ما به این است که چرا این شرکت های بازی و سرگرمی از روسیه حمایت می کنند و بسته خیریه Humble Bundle که قبلاً بیش از 5.6 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme