EVO 2022 هیچ بازی Super Smash Bros را به دلیل نینتندو نخواهد داشت.

Home » EVO 2022 هیچ بازی Super Smash Bros را به دلیل نینتندو نخواهد داشت.

نینتندو برای اولین بار از سال 2007 تصمیم گرفته است که هیچ بازی Super Smash Bros را در EVO 2022، بزرگترین تورنمنت بازی های مبارزه ای جهان که اکنون تحت مالکیت سونی است، نداشته باشد.

EVO نامه ای را در توییتر به اشتراک گذاشت که این خبر را پیش از نمایش اعلامی EVO 2022 در 8 مارس در ساعت 5 بعد از ظهر PTT/8 بعد از ظهر به وقت محلی ET منتشر کرد.

EVO نوشت: “لطفاً در 8 مارس ساعت 5 بعد از ظهر به وقت PST در twitch.tv/evo برای نمایش اعلامی EVO 2022 به ما بپیوندید.” “در حالی که ما از همه بازی های شگفت انگیزی که اواخر امسال در لاس وگاس به ما ملحق شدند سپاسگزاریم، می خواهیم از قبل به شما اطلاع دهیم که Super Smash Bros در بازگشت حضور نخواهد داشت.

“از سال 2007، ما شاهد لحظات تاریخی Super Smash Bros بوده ایم که در رویدادهای EVO ساخته شده اند. ما ناراحتیم که نینتندو تصمیم گرفت این میراث را امسال با ما ادامه ندهد. در آینده، امیدواریم یک بار دیگر Super Smash Bros را جشن بگیریم. جامعه در کنار آنها.”

انتخاب نینتندو برای عدم حضور در EVO به دنبال خرید مسابقات بازی های مبارزه ای توسط سونی در سال 2021 صورت گرفت. در زمان اعلام خرید، نینتندو گفت که برای برگزارکنندگان نمایشگاه آرزوی بهترین ها را دارد و به ارزیابی EVO در آینده ادامه خواهد داد. این تصمیم، حداقل در حال حاضر، به نظر می رسد که گرفته شده است.

“نینتندو از تعامل با طرفداران در مسابقات Evo گذشته لذت برده است و برای برگزارکنندگان نمایشگاه با سرمایه گذاری جدید خود بهترین ها را آرزو می کند. ما همچنان به ارزیابی Evo و سایر فرصت ها ادامه خواهیم داد، همانطور که برای فعالیت های آتی مسابقات Super Smash Bros به صورت آنلاین و آفلاین برنامه ریزی می کنیم.” سخنگوی نینتندو در مارس 2021 گفت.

EVO 2022 در حال حاضر قرار است از 5 تا 7 آگوست در لاس وگاس برگزار شود.

بنابراین، نه تنها سال 2022 اولین سال بدون محتوای جدید Super Smash Bros. Ultimate خواهد بود، زیرا در سال 2021 Sora آخرین جنگنده DLC بود که منتشر شد، بلکه طرفداران نیز باید به جای دیگری برای دیدن مبارزات Smash رقابتی بگردند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این وضعیت در حال انجام، نگاهی به تاریخچه دشوار بین نینتندو و انجمن های ورزش های الکترونیکی آن داشته باشید.

یک نکته برای ما؟ می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme