Gamescom 2021: Crusader Kings III به زودی برای Xbox Series X | S عرضه می شود

Home » Gamescom 2021: Crusader Kings III به زودی برای Xbox Series X | S عرضه می شود

پادشاه باشید و با یک شاهزاده خانم زیبا ازدواج کنید! زیر پرچم سلطنتی خود به گروه شوالیه های وفادار فرمان دهید! افسانه خود را بنویسید! این یک فانتزی قدرتمند است که از دوران کودکی بسیاری از ما را تحت تأثیر قرار می دهد.

که در پادشاهان صلیبی سوم، Paradox Interactive به شما امکان می دهد آن فانتزی را با چند عارضه زندگی کنید. به هر حال ، آن شاهزاده خانم ترجیح می دهد شما را مرده ببیند. رعیت های بزرگوار شما ممکن است بخواهند پسر خیانتکار شما را بر تخت بنشانند. و ، بگذارید قبول کنیم ، شما ممکن است به عنوان یک محقق مناسب تر باشید نه یک جنگجو. شاید بتوان به دوقلو شرور خود برای فرماندهی ارتش اعتماد کرد؟

اگر این برای شما جالب به نظر می رسد ، شما خوش شانس هستید: یکی از مشهورترین بازی های استراتژی رایانه ای 2021 برای Xbox Series X | S عرضه می شود. با همکاری توسعه دهنده Lab42 ، Paradox Interactive این بازی با سیاست بالا و کمدی کم را با پلتفرم های کنسول تطبیق می دهد و چشم انداز نوشتن یک تاریخ جدید را با توجه به تصمیمات خود به مخاطبان جدید ارائه می دهد.

پس از موفقیت سازگاری کنسول بازی استراتژی علمی تخیلی ستارگان، فقط منطقی بود که با یکی از محبوب ترین عناوین خود پیش برویم. پادشاهان صلیبی سوم یک تجربه نقش آفرینی استراتژیک است که شما را به عنوان رهبر یک سلسله نجیب در قرون وسطی تاریخی معرفی می کند.

پادشاهان صلیبی سوم

اما رهبر شما انتزاعی جاودانه نیست! آنها شخصیت و ترجیحات خاص خود را دارند و پس از مرگ سرپرست خانواده ، یک رهبر جدید سلسله جانشین آنها می شود که می تواند بسیار متفاوت از سلف خود باشد. یک پادشاه جنگجو می تواند بمیرد و قلمرو خود را بین سه پسر خود تقسیم کند – یک دیپلمات ، یک متعصب مذهبی و یک اغوا کننده. شخصیتی که بازی می کنید با رویدادها و چالش هایی روبرو می شود که به طور خاص برای مطابقت با شخصیت و انتخاب های آنها در طول بازی طراحی شده است.

هدف شما؟ ایجاد بزرگترین سلسله تاریخ در دنیایی عمیقاً تحقیق شده که از ایسلند تا هند ، از اسکاندیناوی تا آفریقای مرکزی امتداد دارد. فرهنگها و مذاهب مختلف پا به پای یکدیگر در دنیایی که خط خون و سابقه خانوادگی شما ادعای برجستگی و احترام شما است ، پیش می روند.

پادشاهان صلیبی سوم

اقتباس Xbox Series X | S از پادشاهان صلیبی سوم از بسیاری از نقاط قوت سیستم استفاده کرده و مزایای ویژه ای را به همراه خواهد داشت. به عنوان مثال ، SSD داخلی Xbox Series X | S زمان بارگذاری فوق سریع را امکان پذیر می کند و به شما امکان می دهد به راحتی بین بازی و بازی یا آموزشی که در YouTube مشاهده می کنید جابجا شوید.

رابط کاربری سفارشی شده است تا با کنترلر بی سیم ایکس باکس کار کند ، از جمله افزودن منوهای شعاعی ، اطمینان از عدم وجود عمق و جزئیات پادشاهان صلیبی سوم تجربه در ترجمه از دست رفته است

تاریخ انتشار برای پادشاهان صلیبی سوم برای Xbox Series X | S به زودی اعلام می شود ، اما ما می توانیم متعهد باشیم که این عنوان را در روز اول در Xbox Game Pass در دسترس قرار دهیم. ما امیدواریم که انجمن ایکس باکس از فرصت بازی یکی از محبوب ترین عناوین استراتژی در جهان استفاده کند. آیا مانند یک اشرافی تازه کار که لحظه را غنیمت شمرده و ادعای تاج و تخت را دارد ، آیا از راحتی مبل خود بر قلمرو مجازی خود حکمرانی خواهید کرد ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme