Gamescom 2021: Stray Blade سال آینده برای Xbox Series X | S عرضه می شود

Home » Gamescom 2021: Stray Blade سال آینده برای Xbox Series X | S عرضه می شود

خلاصه

  • 505 Games & Point Blank Games شریک آوردن تیغه ولگرد به Xbox Series X | S در سال 2022.
  • تیغه ولگرد یک RPG اکشن وحشیانه با جنگ شدید و اکتشافات ماجراجویانه است.
  • سفری فراموش نشدنی را آغاز کرده و داستان Acrea و میراث باستانی آن را کشف کنید.

با افتخار اعلام می کنیم که 505 Games و Point Blank Games برای آوردن نیروها متحد می شوند تیغه ولگرد به Xbox Series X | S در 2022! تیغه ولگرد یک RPG اکشن با نبرد شدید و اکتشافات ماجراجویانه است. خود را برای محیط های متحول کننده ای آماده کنید که گیم پلی بازی را برای ایجاد چالش های جدید تغییر می دهند. بجنگید تا آزادی خود را در سناریوهای رزمی بسیار پاسخگو بدست آورید ، ویرانه های باستانی را برای مواد نادر صنایع دستی کاوش کنید و در نبردهای باشکوه در برابر دشمنان افسانه ای زنده بمانید.

https://www.youtube.com/watch؟v=LgGqVOHamJA

سفری فراموش نشدنی را آغاز کرده و داستان Acrea و میراث باستانی آن را کشف کنید. تمام تاریخی را نشان دهید که دره مسالمت آمیز را به مکانی برای جنگ ، مرگ و داستانهایی تبدیل کرده است که قرن ها توسط بزرگترین سلسله های جهان نقل شده است. از این دانش برای از بین بردن آثار گذشته و برقراری صلح در دره جنگ زده استفاده کنید.

سیستم رزمی بسیار واکنش گرا به واکنش های سریع و حملات دقیق اجازه می دهد تا جریان نبرد را به طور کامل کنترل کنند. تیغه ولگرد پیش بینی استراتژیک حملات دشمن را با واکنشهای تیغه به تیغه در ثانیه-ادغام جنگ با سلاح غوغایی ادغام می کند.

تغییر بخشی از سفر شماست که اعمال شما در جهان اثری از خود به جای می گذارد. مکانهای پیروزی سابق را مرور کنید و تغییراتی را که در جهان به ارمغان آورده اید تجربه کنید. اما مراقب باشید! اقدامات شما منجر به چالش های بزرگتری می شود. زمان حتی اگر بمیرید به جلو حرکت می کند و این می تواند منجر به مجموعه ای از شرایط منحصر به فرد شود که ممکن است مجبور به کنار آمدن با آنها شوید.

دنیای رنگارنگ آکریا از ویرانه های بزرگ شهر تا غارهای یخ زده و دره های پیچ در پیچ متغیر است. همراه با همراه خود ، عمیق ترین گوشه های جهان در حال تغییر را تجربه کنید که پر از ماجراجویی است. مواد نادر ، دستور العمل ها ، سلاح ها ، گنج ، توانایی های قدرتمند و شگفتی های حماسی را بیابید.

تیغه ولگرد

یکی از تیغه ولگرد ستونها اکتشاف هیجان انگیز است ، که با افزودن عناصر Metroidvania با مبارزه شدید مانند Souls افزایش می یابد. مرور جهان از تیغه ولگرد با استفاده از مواد نادر و نقشه های نازک به شما پاداش می دهد ، اما همچنین از طریق چشم انداز همیشه در حال تغییر به گذرگاه های مخفی دسترسی خواهید داشت. این گذرهای مخفی هنگام نزدیک شدن به اهداف خود گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد. توانایی های خاص به شما این امکان را می دهد که به عقب برگردید و مناطقی را که قبلاً قادر به کشف آنها نبودید ، کاوش کنید.

تیغه ولگرد توسط Point Blank Games توسعه یافته و توسط 505 Games منتشر شده است. ما علاقه مند هستیم که نظرات و پیشنهادات شما را بخوانیم تا بتوانیم به ارائه بازی ای که جامعه ما دوست دارد ، کمک کنیم. بپیوند به تیغه ولگرد جامعه را آماده کرده و برای شرکت در رویدادهای ما آماده کنیم. ما در حال طراحی جوایز کلکسیونی هستیم که برای فروش نیستند و فقط برای برنده شدن در رویدادهای اجتماعی و سایر فعالیتهای ارزشمند در دسترس هستند.

ما می خواهیم شما را بیشتر بشناسیم بنابراین لطفاً به انجمن ما بپیوندید و خودتان را معرفی کنید. اگر شما علاقه مند به شرکت در انجمن زنده ما هستید ، با ما همراه شوید اختلاف یا ما را دنبال کنید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام برای به روز رسانی ما از حمایت شما قدردانی می کنیم و مشتاقانه منتظر حضور شما به عنوان بخشی از S هستیمسینی تیغه خانواده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme