Ghostrunner: Project_Hel اکنون برای Xbox One و Xbox Series X|S موجود است

Home » Ghostrunner: Project_Hel اکنون برای Xbox One و Xbox Series X|S موجود است

با درود گوسترونر طرفداران و خوش آمدید پروژه_هل، آ گوسترونر گسترش داستان که اکنون برای Xbox One و Xbox Series X|S در دسترس است. ما این DLC را با سطوح جدید، دشمنان، رئیس‌ها، توانایی‌ها، موسیقی، داستان Ghostrunner و بسیاری موارد دیگر پر کردیم. تریلر معرفی Project_Hel را در زیر مشاهده کنید:

Project_Hel چیست

داستان از پروژه_هل حول محور حمله ای علیه شورشیان می چرخد ​​که سعی دارند شهروندان برج دارما را از دست استاد ظالم و ظالم آزاد کنند. هل یک اندروید رزمی است که توسط استاد کلیدی مأموریت داده شده است تا کسانی را که تصمیم به مقاومت در برابر او گرفته‌اند را سلاخی کند و سلطنت وحشت او را متوقف کند. با این حال، هل نیز یک زندانی است که توسط استاد کلید کنترل می شود و مجبور می شود این ماموریت را برخلاف میل واقعی خود انجام دهد. را پروژه_هل DLC در بسیاری از سطوح جدید هیجان انگیز پر از اکشن بی امان، طرحی پیچیده و چندین آهنگ جدید باورنکردنی از دانیل دلوکس اتفاق می افتد.

دشمنان جدید

پروژه_هل با محتوای جدید انباشته شده است تا به طرفداران هیجان‌های هیجان‌انگیز را منتقل کند که در آن به احترام آنها احترام گذاشته‌اند گوسترونر حق امتیاز. شورش‌ها می‌توانند مبارزه کنند و در حالی که مسلح به زرادخانه سایبرپانک آینده‌نگر هستند، مشت می‌کنند. چندین دشمن جدید معرفی شده اند پروژه_هل اعم از جت پک پرواز انسان تا مگا مکانیک!

توانایی های بیش از حد

Hel به عنوان نسل جدیدی از Ghostrunner ساخته شده است و مجهز به سیستم Rage است که برای اجرای دقیق طراحی شده است. Hel قوی‌تر، سریع‌تر و سخت‌تر از Ghostrunner است که در کمپین اصلی بازی می‌کنید. Hel’s Super Jump مسافت های طولانی او را با دقت و وحشیانه پرتاب می کند. ما می خواستیم بازیکنان در میدان نبرد احساس کنند که یک نیروی مسلط هستند، بنابراین هل را با سپری مجهز کردیم که توانایی های بقای او را افزایش می دهد. یکی از حملات ویژه هل، او را قادر می سازد تا موانعی را که معمولاً برای مدل های استاندارد Ghostrunner غیرقابل تخریب هستند، بشکند. قدرت های بیشتری وجود دارد که در این جدید از آنها استفاده خواهید کرد گوسترونر ماجراجویی پس آماده باشید که رحم نکنید.

گوسترونر و پروژه_هل DLC اکنون در Xbox One و Xbox Series X|S در دسترس هستند! به انجمن بپیوندید و تجربیات خود را با ما در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا شانسی برای نمایش در حساب های رسمی ما داشته باشید. به باشگاه رسمی Ghostrunner Xbox بپیوندید و مطالب و بحث های برجسته را بررسی کنید. تصاویر حالت عکس خود را به اشتراک بگذارید و ما را در شبکه های اجتماعی با #Ghostrunner تگ کنید

Ghostrunner: Project_Hel

505 بازی


4

14.99 دلار

در DLC آینده، Project_Hel، به داستان وحشیانه و خشن هل، رئیس Ghostrunner شیرجه بزنید. راه خود را از طریق برج دارما بجنگید تا شورش کوهنوردان را سرکوب کنید. سطوح جدید را شکست دهید، رئیس‌های جدید را شکست دهید، یک داستان کاملاً جدید را تجربه کنید و به عنوان یک شخصیت جدید وحشیانه بازی کنید. به یاد داشته باشید، اگر حرکت کند، می توان آن را کشت.

ایکس باکس لایو

گوسترونر

505 بازی و همه چیز! بازی ها


223


29.99 دلار

11.99 دلار

Ghostrunner یک اسلشر FPP هاردکور است که با اکشن‌های سریع رعد و برق همراه است، در یک محیط سایبرپانک وحشتناک از یک ابرساختار آینده‌نگر می‌گذرد. از برج دارما، آخرین پناهگاه بشریت پس از یک فاجعه پایان یافتن جهان، بالا بروید. راه خود را از پایین به بالا ادامه دهید، با Keymaster ظالم روبرو شوید و انتقام خود را بگیرید. خیابان های شهر برج پر از خشونت است. مارا، استاد کلید، با مشت آهنین و کم توجهی به زندگی انسان ها حکومت می کند. همانطور که منابع کم می شوند، طعمه قوی افراد ضعیف و هرج و مرج تهدید می کند که نظم کمی باقی مانده را مصرف کند. آخرین موضع تعیین کننده در راه است. آخرین تلاش برای تنظیم اوضاع قبل از اینکه بشریت از مرز انقراض فراتر می رود. به عنوان پیشرفته ترین جنگنده تیغه ای که تا به حال ساخته شده است، شما همیشه از تعداد شما بیشتر هستید اما هرگز از آنها پیشی نمی گیرید. دشمنان خود را با یک کاتانای تک مولکولی تکه تکه کنید، به لطف رفلکس های مافوق بشری از گلوله ها طفره بروید و از انواع تکنیک های تخصصی برای پیروزی استفاده کنید. مکانیک‌های یک ضربه یک کشتن باعث می‌شوند که نبرد سریع و شدید از تحرک برتر شما (و پست‌های بازرسی مکرر!) استفاده کند تا بدون ترس در یک رقص بی‌پایان با مرگ شرکت کنید. Ghostrunner یک تجربه منحصر به فرد تک نفره از نبردهای سریع و خشن و یک محیط اصلی را ارائه می دهد که داستان های علمی تخیلی را با مضامین پسا آخرالزمانی ترکیب می کند. این داستان دنیایی را روایت می کند که قبلاً به پایان رسیده است و ساکنان آن برای زنده ماندن می جنگند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme