Greak: Memories of Azur هم اکنون برای Xbox Series X | S موجود است

Home » Greak: Memories of Azur هم اکنون برای Xbox Series X | S موجود است

دارای هنر و انیمیشن دل انگیز دست ساز ، موسیقی متن موسیقی ارکستری مسحورکننده ، مکانیک گیم پلی منحصر به فرد و جذاب و روایتی فوق العاده جذاب ، تک نفره گریک: خاطرات آزور امروز بر روی Xbox Series X | S عرضه می شود و عنوانی غیرقابل قبول برای طرفداران هند ، پلتفرمرها و به طور کلی بازی ها است.

جنگ در سراسر آزور زیبا و متخاصم ادامه دارد ، نژادی پیچ خورده و بی امان که به اورلاگ ها معروف است در سرزمین های آرام فرود آمده اند ، همه چیز را در مسیر خود نابود کرده و کورینهای آرام آرام چاره ای جز فرار از خانه خود ندارند.

خوشبختانه ، کورینها در برابر مهاجمان جنگ طلب خود بی دفاع نیستند. خواهر و برادرهای جوان گریک ، آدارا و ریدل دارای توانایی هایی هستند که نمونه های اصلی سحر و جادو هستند که نژاد برای دفع متجاوزان خود در اختیار دارد … هیچ چیزی که می تواند مانع آنها شود

هر یک از خواهر و برادرها از توانایی های خود به شیوه ای منحصر به فرد استفاده می کنند: گریک کوچک است اما قدرتمند است و می تواند در جاهایی قرار بگیرد که دیگران نمی توانند ، اسراری را فاش می کند که در غیر این صورت از دست می رود. آدارا در هنرهای محرمانه مسلط است و از جادوی خود در دو جهت استفاده می کند ، می توان از آن برای پیشبرد هوا در هوا استفاده کرد و او را قادر ساخت تا به طاقچه های دور دست برسد ، اما در عوض می تواند به عنوان یک سلاح شلیک شود و باعث آسیب های ویرانگر به دشمنان نگون بخت او شود. ؛ ریدل بزرگترین و بزرگترین خواهر و برادر است ، زره او به او اجازه می دهد در برابر حملات دفاع کند و از آنها در برابر دشمنان محافظت کند.

گریک: خاطرات آزور

Urlags تنها تهدیدی نیست که این سه در آزور با آن روبرو خواهند شد. شما باید به طور یکپارچه بین هر سه خواهر و برادر جابجا شوید تا از چشم انداز خصمانه عبور کرده و معماهای ساخته شده به طور خاص را حل کنید. با شروع با گریک در مهمانی خود ، برای یافتن خواهر و برادرهای گمشده خود به جهان بیایید ، خانواده پراکنده را متحد کنید و در تلاشهای فرار کورینز برای ساختن کشتی هوایی و فرار از خانه آنها کمک کنید.

روایت برانگیزنده از گریک: خاطرات آزور در پس زمینه ای که با دست کشیده شده است ، اجرا می شود و هر یک از مناطق بیشتر از گذشته نفس گیر است. ستایش هنر و انیمیشن با دقت طراحی شده ، موسیقی متن ارکستری است که لحن ماجراجویی را با ملودی های جذاب و در عین حال شگفت انگیز برای نواختن واقعی بازیکنان در دنیای Azur تنظیم می کند.

گریک: خاطرات آزور

گریک: خاطرات آزور داستان خانواده و وحدت است. داستان سه خواهر و برادر است که در برابر بلای ناگفتنی در میان بلاتکلیفی متحد می شوند تا کسانی را که دوست دارند – و خانه خود – نجات دهند و در حین انجام این کار خیره کننده به نظر می رسند.

Xbox Live

گریک: خاطرات آزور

تیم 17


2

19.99 دلار

Greak: Memories of Azur یک بازی تک نفره اسکرول جانبی با انیمیشن های دستی است. شما نقش سه خواهر و برادر را بازی خواهید کرد: گریک ، آدارا و ریدل تا آنها را در سرزمین های آزور راهنمایی کنید. کنترل متناوب بین آنها و استفاده از توانایی های منحصر به فرد آنها برای فرار از حمله اورلاگ. Greak نام شخصیت اصلی و کوچکترین برادر سه نفره است. او متعلق به یک نژاد جادویی به نام Courines است که در حال حاضر تحت حمله تهاجم دشمن از جناح به نام Urlags هستند. این نبرد برای مدت طولانی ادامه داشته است و کورین ها شروع به فرار از سرزمین های خود کرده اند. هدف گریک این است که با برادرش (ریدل) و خواهرش (آدارا) متحد شود و سپس با ساختن قطعه به قطعه کشتی هوایی از سرزمین های آزور فرار کند. در طول بازی ، هر خواهر و برادر را در سناریوهای مختلف خواهید یافت ، و هنگامی که این کار را انجام دادید ، آنها به ماجراجویی می پیوندند و به شما در پیشرفت بازی کمک می کنند. هنر و انیمیشن دست ساز: از خط داستانی فریبنده در مورد خانواده ، خانه و اتحادیه در زمان های سخت لذت ببرید در حالی که سناریوهای رنگارنگ و گویا را کشف می کنید. پازل های ساخته شده به طور خاص: پازل های ساخته شده را حل کنید تا قطعات گم شده یک کشتی هوایی را از طریق Interconnected and World پیدا و جمع آوری کنید. گیم پلی منحصر به فرد: بین سه شخصیت جایگزین شده و از توانایی های متفاوت آنها برای کشف سرزمین های جادویی Azur استفاده کنید. مبارزه سریع: مناطق جدیدی را کشف کنید و با انواع مختلف دشمنان مبارزه کنید تا کورین ها را از حمله اورلاگ نجات دهید. موسیقی متن موسیقی ارکستر زنده: از تم های موسیقی گویا و جوی ویژه ایجاد شده برای تجربه یک ماجراجویی منحصر به فرد لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme