Gundam Evolution در بهار امسال در آمریکای شمالی بتای بسته دریافت می کند

Home » Gundam Evolution در بهار امسال در آمریکای شمالی بتای بسته دریافت می کند

Bandai Namco امروز اعلام کرد که Gundam Evolution، بازی رایگان آن، 6V6 FPS که در دنیای Gundam تنظیم شده است، راه اندازی جهانی و یک نسخه بتا بسته جدید دریافت خواهد کرد که برای بازیکنان در آمریکای شمالی و ژاپن باز خواهد بود. این بازی هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس و همچنین نسخه PC که سال گذشته معرفی شده بود تایید شده است.

Gundam Evolution بر اساس یک مدل رایگان برای بازی، حول محور نبردهای مبتنی بر هدف 6V6 می چرخد، که بازیکنان را می بیند که واحدهای لباس موبایل معروف از جهان Gundam را هدایت می کنند. این بازی شامل 12 لباس پایه موبایل است که به صورت رایگان در دسترس هستند، و واحدهای بیشتری قرار است فراتر از 12 بازی اولیه اضافه شوند. برای بازی استراتژیک استفاده کنید

در حال پخش: Gundam Evolution – تریلر رسمی اعلامیه بازی ژاپنی

نسخه بتای بسته جدیدی هم برای کنسول ها و هم برای رایانه های شخصی اعلام شده است و پلی تست آینده برای بازیکنان ژاپن و آمریکای شمالی باز است. این آزمایش محتوای جدیدی را در کنار آنچه در نسخه بتای ژاپنی قبلی قابل پخش بود، اضافه می کند، از جمله دو واحد لباس موبایل جدید در بالای 12–Gundam Exia و Marasai اصلی (Unicorn Vers.).

بازی تست برای 7 تا 12 آوریل بر روی رایانه شخصی برنامه ریزی شده است که بازیکنان می توانند در آن ثبت نام کنند از طریق Steam. دوره های آزمایشی کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن در حال حاضر اعلام نشده است، اگرچه Bandai Namco گفته است که در بهار امسال اتفاق می افتد. جزییات نحوه ثبت نام در آزمون های پخش کنسول نیز هنوز فاش نشده است، باندای نامکو به بازیکنان توصیه می کند که مراقب بازی باشند. کانال های رسمی.

Gundam Evolution قرار است به طور همزمان در ژاپن و آمریکای شمالی منتشر شود. هیچ تاریخ انتشار برای این مناطق تایید نشده است، اما Bandai Namco می گوید که قبل از پایان سال 2022 وارد بازار خواهد شد. همچنین تایید شده است که بازی برای بازار اروپا عرضه خواهد شد، اما پنجره انتشاری برای این منطقه اعلام نشده است.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme