Halo Infinite Multiplayer Season 2 Lone Wolves نام دارد و تاریخ انتشار، نقشه و حالت دارد.

Home » Halo Infinite Multiplayer Season 2 Lone Wolves نام دارد و تاریخ انتشار، نقشه و حالت دارد.

343 Industries جزئیات جدیدی از فصل 2 بازی چندنفره Halo Infinite را فاش کرده است، از جمله اینکه این بازی Lone Wolves نام دارد، نقشه ها و حالت های جدیدی خواهد داشت و در تاریخ 3 می 2022 منتشر خواهد شد.

همه اخبار به اشتراک گذاشته شد نقطه راه هالو توسط Halo Infinite، رئیس خلاق جوزف استاتن، و او با به اشتراک گذاشتن الهام بخش Lone Wolves، که هم نام و هم موضوع فصل 2 است، شروع کرد.

استاتن گفت: منظور ما از «موضوع» یک ایده اصلی است که به ایجاد بسیاری از محتوای فصل، اما نه همه آنها، کمک می کند. اسپارتان‌های گرگ تنها شکارچی هستند. ردیاب‌ها. آنها بداهه‌نویسان باهوشی هستند که در اعماق قلمرو دشمن بدون تدارک مجدد یا پشتیبانی عمل می‌کنند. آنها خشن، خشن هستند و ترجیح می‌دهند به تنهایی کار کنند – اما همچنان به گروه اسپارتان وفادار هستند.

اسپارتانی سیگرید اکلونک و اسپارتی هیو دین

می‌توانید هنر مفهومی دو تا از این «گرگ‌های تنها» را در بالا ببینید، و آن‌ها اولین نگاهی به اسپارتانی Sigrid Eklund (سمت چپ) و اسپارتانی Hieu Dinh (راست) دارند. بازیکنان در طول داستان فصل 2 درباره آنها و فرمانده اسپارتان لورت آگرینا اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد – “ترکیبی از سینماتیک، رویدادهای داستانی، آیتم های Battle Pass و موارد دیگر که تم گرگ های تنها را تجسم می بخشد.”

همانند هسته زره تنرای سامورایی در فصل 1، فصل 2 نیز دارای یک رویداد شکستگی خواهد بود که از موضوع “گرگ های تنها” دور می شود و به بازیکنان یک برداشت جدید منحصر به فرد از ظاهر اسپارتانی می دهد.

فصل 2 همچنین به‌روزرسانی‌های لیست پخش، تغییرات تعادل، حالت‌های جدید و نقشه‌ها را مشاهده خواهد کرد. اینها شامل یک نقشه Arena به نام Catalyst، یک نقشه BTB به نام Breaker، یک حالت حذف رایگان برای همه به نام Last Spartan Standing، یک حالت جدید دیگر به نام Land Grab و بازگشت پادشاه تپه است.

نقشه آرنا

نقشه آرنا “کاتالیست”

BTB Map 'Breaker'

BTB Map ‘Breaker’

در ماه آوریل، 343 جزئیات بیشتری از فصل گرگ های تنها را در حالی که برای راه اندازی آن آماده می شود، فاش می کند.

به‌روزرسانی‌های 343 در Campaign Co-Op، Forge و فصل 3

قبلاً فاش شده بود که کمپین مورد انتظار Halo Infinite تا فصل 2 عرضه نخواهد شد، اما طرفداران باید کمی بیشتر صبر کنند زیرا درست در زمان عرضه آماده نخواهد شد. 343 متعهد شده است که Co-op شبکه 4 نفره و Co-op تقسیم صفحه دو نفره برای Halo Infinite در تمام کنسول های Xbox منتشر کند. با این حال، 343 گفته است که «بخش‌های غیرخطی و گسترده کمپین چالش‌های بزرگی را برای صفحه نمایش تقسیم‌شده ارائه می‌کنند که برای حل آن‌ها زمان بیشتری از ما گرفته است».

این بدان معناست که همکاری کمپین در 3 می آماده نخواهد شد، اما تیم همچنان در نظر دارد آن را در اواخر فصل به طرفداران ارائه دهد. 343 کمی غیرمتعهدتر در مورد تقسیم صفحه نمایش Co-op بود، و گفت که “ما همچنان در نظر داریم تا در فصل 2 همکاری شبکه کمپین را ارائه کنیم، و تاریخ انتشار آن و برای شرکت تقسیم صفحه را به اشتراک خواهیم گذاشت. -هر چه زودتر اپ کنیم.”

Forge نیز به خوبی در حال پیشرفت است و هنوز در مسیر فصل 3 قرار دارد. 343 در حال حاضر “پرواز Forge را به گروه کوچکی از سازندگان انجمن می‌رساند و از نزدیک با آنها کار می‌کند تا اطمینان حاصل شود که همه شما تجربه فوق‌العاده‌ای در ایجاد، اشتراک‌گذاری، مرور و بازی دارید. جعل محتوا.” پروازهای عمومی برای اواخر سال جاری برنامه ریزی شده است.

343 نیز به سختی در فصل 3 کار می کند، اما جزئیات بیشتری در مورد آن یا مدت زمان ماندگاری فصل 2 به اشتراک گذاشته نشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Halo Infinite، بررسی کنید که آخرین ماجراجویی Master Chief در لیست بهترین بازی‌های ما برای بازی در Xbox Series X/S در کجا قرار دارد، چگونه به‌روزرسانی میان‌فصل Infinite «پیشرفت‌های متعدد» را برای کمپین به ارمغان آورد و به 343 مراجعه کنید. توسعه دهندگان به سرعت افسانه ای بازی واکنش نشان می دهند.

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme