Halo Infinite’s Fracture: Tenrai Event بازی را به رتبه 3 در استیم می برد | اخبار گیم اسپات

Home » Halo Infinite’s Fracture: Tenrai Event بازی را به رتبه 3 در استیم می برد | اخبار گیم اسپات

بازی Halo Infinite اخیراً به بیش از 200000 بازیکن همزمان در Steam رسیده است، و مطمئناً افزایش تعداد بازیکنان تا حدی به راه اندازی اولین رویداد چند نفره Halo Infinite، Fracture: Tenrai، در 23 نوامبر نسبت داده شده است. رویداد Fracture: Tenrai لوازم آرایشی جدیدی را اضافه می کند. یک حالت Fiesta جدید که شما را با یک اسلحه تصادفی در هر زندگی و موارد دیگر تولید می کند.

بعداً در این ویدیو، پرشیا نحوه وداع با وردانسک را پوشش می‌دهد که چگونه Call of Duty: Vanguard چند رویداد با زمان محدود برای بازیکنان خواهد داشت. پس از رویداد در حال انجام عملیات: فلاش بک، Secrets of the Pacific اکنون زنده است. Secret of the Pacific به عنوان رویدادی توصیف می‌شود که اطلاعات حیاتی در مورد Caldera و نقاط مختلف آن را قبل از پرتاب در دسامبر به بازیکنان می‌دهد.

در نهایت، DICE تعهد خود را به Battlefield 2042 در یک پست وبلاگ اخیر اعلام کرده است که “برای سال‌های آینده از آن پشتیبانی کرده و توسعه خواهد داد.” در این پست نقشه راه به‌روزرسانی‌ها و تغییرات برنامه‌ریزی‌شده برای Battlefield 2042، جزئیات به‌روزرسانی‌های شماره 2 و 3 و جزئیات بیشتر درباره فصل اول بازی در سال 2022 ارائه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme