Halo Infinite’s Warthog Real است: در اینجا نحوه ساخت آن آمده است

Home » Halo Infinite’s Warthog Real است: در اینجا نحوه ساخت آن آمده است

یک Warthog واقعی از Halo Infinite در اولین نمایش جهانی فیلم رایان رینولدز با موضوع Free Guy سر و صدای زیادی به پا کرد و اکنون یک سری ویدیویی جدید 10 قسمتی هفتگی در YouTube به عمق ایجاد وسیله نقلیه می پردازد.

ساخت از آن ناشی می شود صنایع هونیگان، یک برند خودرویی که با ساخت خودروهای سفارشی بیگانه نیست. ساخت Warthog صدها ساعت در طول یک سال طول کشید و به لطف موتور فورد V8 بلوک کوچک 438ci دوقلو توربو 438ci می تواند به حداکثر سرعت 100 مایل بر ساعت برسد. بدنه ، قسمت داخلی و لوازم جانبی خودرو همه با استفاده از تصاویر با وضوح بالا از Warthog که توسط توسعه دهنده Halo 343 Industries ارائه شده است ، ساخته شده اند.

این Warthog در دنیای واقعی با سیستم تعلیق خارج از جاده کاملاً کاربردی و فرمان 4 چرخ فعال عرضه می شود ، به این معنی که می تواند درست مثل همتای درون بازی خود از صخره ها و زمین های ناهموار بالا برود.

در اولین قسمت اول مجموعه ای که در حال انجام است ، طرفداران می توانند مراحل اولیه ایجاد Warthog را مشاهده کنند ، از جمله گفتگو با فرانک اوکانر ، مدیر خلاق حق رای Halo و کورین رابینسون ، مدیر ارشد حق امتیاز Halo. اوه ، و سازندگان Hoonigan نیز کمی Halo: Combat Evolved را برای اندازه خوب بازی می کنند.

بازیکنان اولین شانس خود را برای بازی Halo Infinite’s Warthog برای چرخش به زودی خواهند داشت ، زیرا تست بعدی چند نفره بعدی بازی از 24 سپتامبر آغاز می شود و شامل حالت Big Team Battle بازی می شود. این حالت دو تیم 12 نفره را در نقشه های بزرگتر مناسب برای ضرب وشتم وسایل نقلیه با یکدیگر قرار می دهد. برای اینکه بتوانید در بازی نمایشی آینده شرکت کنید ، باید Halo Insider شوید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme