Hidden Gem Town-Builder Dwarrows امروز برای Xbox One و Xbox Series X | S در دسترس است

Home » Hidden Gem Town-Builder Dwarrows امروز برای Xbox One و Xbox Series X | S در دسترس است

من بسیار هیجان زده هستم که بتوانم این را امروز بگویم ، کوتوله ها برای Xbox One و Xbox Series X | S در دسترس است و به عنوان اولین نسخه کنسول ما به عنوان یک شرکت شناخته می شود. در سال گذشته بر روی رایانه شخصی ، جواهر پنهان کوچک ما مخاطبان کوچک و قدرتمندی از شهرسازان و کاوشگران را به دست آورده است ، که با ما بسیار مهربان بوده و برای بازی کوچک (بزرگ) ما ستایش می کنند.

کوتوله ها یک ماجراجویی آرامش بخش سوم شخص و شهرساز است که در آن شما کنترل سه شخصیت منحصربفرد ماهر را در دست می گیرید تا به جن های چوبی خودسر پس از گم شدن خانه قدیمی خود کمک کنند تا خانه جدیدی بسازند. وقتی به سرزمین جدید می رسید ، متوجه می شوید که کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد! منابع باید جمع آوری شوند ، ساختمانها نیاز به ساختمان دارند ، و گنجینه ها نیاز به یافتن دارند! با گشت و گذار در جهان متوجه می شوید که اسرار و آزمایشات باستانی در انتظار باز شدن و دوستان زیادی در این راه است.

کوتوله ها گاهی اوقات احمقانه است و گاهی دلچسب این اوج ماجراهای احمقانه و ماموریت های صادقانه خدمت به دیگران و امور خیریه است. هدف ما همیشه ایجاد دنیایی سبک و عاری از اضطراب زیاد بود ، جایی که بازیکن می توانست استراحت کند و اکتشاف کند ، بلکه یک بازی با پیچیدگی ها و اسرار پنهان زیادی نیز دارد. یک بازی با کارهای بسیار زیاد که در آن می توانید بدون نگرانی زیاد و استرس گم شوید.

ایجاد کردیم کوتوله ها بیشتر به عنوان یک تیم کوچک سه نفره با کمک آهنگساز برجسته ما نیل کویلن در موسیقی متن. از آنجایی که ما در هند بسیار کوچک بودیم ، بودجه چندانی برای بازی نداشتیم ، بنابراین همه چیز را خودمان تأمین کردیم و سالها به تنهایی به سختی کار کردیم تا این کار عشق را ایجاد کنیم. به عنوان یک بازی جهان باز ، احتمالاً بسیار بیشتر از آنچه در ابتدا می توانستیم بجویم ، خسته شدیم ، اما به حرکت خود ادامه دادیم و نسخه اولیه رایانه های شخصی اوایل سال 2020 را مشاهده کردیم.

کوتوله ها

از آن زمان ، ما بسیار مشتاق بودیم که سرانجام آن را بیاوریم کوتوله ها به کنسول ، جایی که ما معتقدیم واقعاً فرصتی برای درخشش دارد!

پس چه کار می توانید بکنید؟ ما زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد ستون های طراحی خود کردیم کوتوله ها و ما آن را به چهار عنصر اصلی گیم پلی تقسیم کردیم:

  • کاوش کنید: به عنوان سه شخصیت منحصربه فرد ماهر بازی کنید تا در دنیایی آرام و جوی جستجو و معما کنید.
  • جمع آوری: منابع مورد نیاز شهر خود را از سرزمین اطراف آن ، از گنجینه های پنهان و سایر شگفتی ها تهیه کنید.
  • ساختن: کشف و باز کردن ساختارهای جدید برای رشد و بهبود شهر شما.
  • دوست شدن: در حیات وحش محلی دوستی بیابید تا به شهرت و توانایی های شخصیتی خود کمک کنید و الف های چوبی سرگردان را دعوت کنید تا به شهر شما بپیوندند و رشد کنند.

من فکر می کنم که در مورد پایان دادن به spiel کوچک من. می توانید خرید کنید کوتوله ها از امروز ، 11 آگوست ، و اگر هنوز مطمئن نیستید – ما را به لیست خواسته های خود اضافه کنید!

Xbox Live

کوتوله ها

شرکت سرگرمی لیتیک

29.99 دلار

یک شهرک جدید بسازید و توسعه دهید و سرزمین های اطراف آن را در این اقدام صلح آمیز ، ماجراجویی و شهر ساز کاوش کنید. جنگل های سرسبز جنگل های داسکن را برای منابع جستجو کنید و در مکان های اسرارآمیز جدید به جستجوی آثار گم شده بپردازید. در طول راه با شخصیت های عجیب و غریب آشنا شوید ، افراد سرگردان را دعوت کنید تا به شهر شما بپیوندند و با حیوانات ناز که ممکن است در سفرها به شما کمک کنند دوست شوید. تیم خود را از سه شخصیت منحصر به فرد ماهر برای جمع آوری منابع ، ساختن سازه ها و یافتن گنج کنترل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme