Homeworld 3 برای اکران در سال 2022 تنظیم شده است

Home » Homeworld 3 برای اکران در سال 2022 تنظیم شده است

Sci-Fi RTS قصد دارد اواخر سال آینده بازگردد

نوشته شده در

Gearbox Publishing و توسعه دهنده Blackbird Interactive تایید کرده اند که Homeworld 3 برای عرضه در سه ماهه چهارم 2022 برنامه ریزی شده است.

Homeworld 3 اولین بار در سال 2019 معرفی شد. Homeworld 3 یک بازی جدید و مستقل در سری Homeworld است که نسل‌های داستان پس از وقایع Homeworld 2 را ادامه می‌دهد. کمپین Homeworld 3 در کهکشانی می‌گذرد که به لطف شبکه Hyperspace Gate از عصر فراوانی برخوردار بوده است. ، با چرخه های صلح و جنگ که آمده و رفته است. خود دروازه‌ها اکنون به طرز فاجعه‌باری در حال شکست هستند و کاران که به اسطوره و بت‌پرستی مذهبی رفته است، کلید رمز و رازی است که آینده کل کهکشان را تهدید می‌کند.

گیم‌پلی استراتژیک نیز در مقیاس بزرگ‌تری بازمی‌گردد، زیرا بازیکنان در نبردهایی در فضای باز و همچنین زمین‌های سه‌بعدی متروکه‌های فضایی بزرگ به نام مگالیث – بقایای در حال فروپاشی یک تمدن باستانی شرکت می‌کنند. بالستیک کاملاً شبیه سازی شده خط دید را ایجاد می کند و ملاحظات استراتژیک حیاتی را پوشش می دهد. جای زخم روی کشتی های شما باقی می ماند. خلبانان اعتصابی و ناخدای کشتی های سرمایه ای اطلاعات مهمی را از طریق گفتگو در میدان نبرد منتقل می کنند.

علاوه بر کمپین انفرادی، بازیکنان می‌توانند یکدیگر را در نبردهای 1v1، رایگان برای همه یا تیمی به چالش بکشند، یا تیم را در یک حالت کاملاً جدید co-op با پیچ و تاب‌های سرکش تگ کنند.

Homeworld 3 قرار است برای PC منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme