چهارشنبه, آوریل 17, 2024
اخبار

Honkai: راهنمای دنیای شبیه‌سازی شده ریل ستاره‌ای

جهان شبیه سازی شده اختراع هرتا است که شما را به هزارتوی سناریوهای نبرد می فرستد هنکای: استاروی. برای شرکت در آن جوایزی دریافت خواهید کرد هر هفته دوشنبه ها بازنشانی می شود.

ساده ترین مقایسه ای که می توانیم انجام دهیم این است که Simulated Universe یک نسخه ساده شده از آن است Honkai Impact 3قلمرو Elysium، یک حالت سرکش که در آن باید مسیرها و علاقه مندان را انتخاب کنید.

شش تا هست دنیاها برای پاک کردن، که با پیشروی در داستان و شکست دادن جهان قبل از آن باز می شوند.

چگونه در دنیای شبیه سازی شده جوایز دریافت کنیم

جهان شبیه سازی شده بهترین مکان برای به دست آوردن آن است کره مسطح و طناب اتصال Relics، همانطور که می توانید آنها را به عنوان پاداش برای شکست دادن رئیس ها و هیولاهای نخبه پیدا کنید. ما شروع به دریافت این آثار به عنوان پاداش در طول مسابقات جهانی 3 خود کردیم.

وقتی چیزهای بیشتری پیدا می کنید، موارد ضروری در بازی توضیح داده می شوند (هرتا در توضیح گام به گام چیزها بسیار خوب است). با این حال، اگر همه دیالوگ های آنها را نادیده گرفتید، در اینجا توضیحی درباره گیم پلی وجود دارد:

  • هر اتاقی که وارد می‌شوید یا دشمنان دارد یا یک رویداد. برخی اتاق ها می توانند هر دو را داشته باشند.
  • هر بار که به یک دشمن ضربه می‌زنید، می‌توانید یکی از سه علاقه‌مندی که ظاهر می‌شوند را انتخاب کنید. این علاقه مندان فقط در این Run of the World دوام می آورند. علاقمندان را می توان با ارز جهانی ارتقا داد.

تصویر: Hoyoverse via Polygon

  • رویدادها می‌توانند به شما علاقه‌مندان، ارز جهانی یا جوایزی دیگر بدهند. همه رویدادها سودمند نیستند.
  • شما همچنین می توانید گاهی اوقات چیزهای عجیب و غریب را پیدا کنید، که علاقه مندی هایی هستند که در جهان شبیه سازی شده دائمی هستند.
  • هنگامی که اتاق را از رویدادها یا دشمنان پاک کردید، می توانید از دری به اتاق جدید بروید. گاهی اوقات چندین در وجود دارد تا بتوانید انتخاب کنید کجا بروید.
  • شما می‌دانید که در اتاق‌های بعدی چه انتظاری داشته باشید زیرا درها با برچسب “نبرد” (دشمن)، “نخبگان” (دشمنان سرسخت‌تر)، “رئیس” یا “رویداد” (رویداد) برچسب‌گذاری شده‌اند. .

Bronya در Honkai: Star Rail با پورتال های قرمز و آبی در Simulated Universe روبروست

تصویر: Hoyoverse via Polygon

  • شما نمی توانید با غذا در جهان شبیه سازی شده درمان کنید.
  • عبور از جهان شبیه‌سازی شده، امتیازات مهارتی را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌توانید در درخت مهارت درون‌جهانی قرار دهید.
  • اگر مهمانی شما در جهان شبیه سازی شده بمیرد، باید آن جهان را دوباره شروع کنید.

اساساً باید مطمئن شوید که Simulated Universe را هر هفته اجرا می‌کنید تا Stellar Jade و جوایز مناسب را دریافت کنید. علاقه مندانی را انتخاب کنید که مناسب مهمانی شما باشد و تا آنجا که ممکن است دشمنان زیادی را شکست دهید. (به عنوان مثال، اگر شخصیتی را اجرا نمی کنید که می تواند دشمنان را منجمد کند، احتمالاً نباید علاقه مندانی را انتخاب کنید که آسیب بیشتری به شخصیت های ثابت وارد می کنند.)

البته، دشمنان سخت‌تر و سطح بالاتر ممکن است به قدرت بیشتری برای شکست نیاز داشته باشند، زیرا زمانی که تنها به سطح 30 رسیدید نمی‌توانید رئیس سطح 50 را شکست دهید. نگران نباشید اگر نمی توانید کل جهان شبیه سازی شده را به یکباره شکست دهید. شما نباید بتوانید این کار را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *