I Am Fish Review – IGN

Home » I Am Fish Review – IGN

I Am Fish بدون شک عجیب ترین بازی امسال است و به نظر می رسد توسط افراد دیوانه ساخته شده است. به عبارت دیگر ، من واقعاً لذت بردم. این یک پلتفرمر عمدتا خسته کننده مبتنی بر فیزیک و یک داستان واقعی ماهی در آب است که شما را برای غلبه بر موانع مسخره به چالش می کشد. فرار از اسارت همیشه آنطور که من امیدوار بودم عادلانه یا بخشنده نیست و گاهی اوقات می تواند کاملاً عصبانی کننده باشد ، اما غلبه بر چالش های مزخرف آن اغلب یک چیز زیبا است. من به عنوان یک خوردن تنبیه برای مجازات ، متوجه شدم که من ماهی هستم یک سواری چالش برانگیز و سرگرم کننده است که باعث خنده من ، نفرین بر مرغان دریایی و گهگاه گریه های غیرقابل کنترل روی فرش می شود و مجبور می شوم دوباره قسمتی را دوباره راه اندازی کنم.

این یک داستان عجیب و غریب از یک چهارتایی ماهی است که نان حساس می خورند (که ممکن است از نان من یادم باشد) که حس و هوش انسان را در آنها بیدار می کند. به طور طبیعی ، آنها از این روش برای خراب کردن حاکمان انسانی خود و نابودی کامل شهرها ، مانند بازنویسی نیهیلیستی در جستجوی نمو استفاده می کنند. این واقعاً یکی از عجیب ترین محوطه هایی است که تا به حال دیده ام و در تمام طول راه من را در خنده و تکان دادن ناباورانه نگه داشته است – حدود 10 ساعت.

شاید عجیب ترین از همه این باشد که چگونه I Am Fish داستان های I Am Bread و Surgeon Simulator را توسعه داده و گسترش می دهد ، و در مورد آنچه که به نظر می رسد یک تلاش فوق العاده بد برای ایجاد BGU (بازی نان جهان ، بدیهی است). و صادقانه بگویم ، من برای این کار اینجا هستم. تلاش کاملاً پوچ برای ایجاد مجموعه ای منسجم از بازی نان زبان به گونه ای تنها به حماقت جذابی می افزاید که در وهله اول مرا به خود جلب کرد.

شما باید انتظار مرگ زیادی داشته باشید.


مانند I Am Bread قبل از آن ، اصلی ترین مانعی که در فیلم I Am Fish با آن روبرو هستید این است که کنترل شخصیت های قابل بازی شما بسیار سخت است ، اما تقریباً همیشه دقت لازم است. و هنگامی که شما دائماً در معرض تهدید همه چیز هستید ، مانند اتومبیل هایی که روی شما حرکت می کنند یا اوه ، من نمی دانم – در تماس با هوا برای بیش از چند ثانیه ، باید انتظار مرگ زیادی را داشته باشید. در حالی که برای هدایت یک کاسه ماهی در حال چرخش یا راه خود را به درون آب پرت می کردم ، هرگز احساس نمی کردم که کنترل کامل آبزیان را در دست دارم ، که به همان اندازه آزاردهنده و هیستریک است. اگر همه موارد را جمع می کردم ، چیزی شبیه “اوه ، به من استراحت بده!” در صفحه نمایش و شماره ای را به شما داد که احتمالاً فکر می کردید آن کمترین بازی مورد علاقه من بوده است ، اما همه اینها براساس طراحی است. وقتی سرانجام از قسمتی آزاردهنده عبور کردم که مرغان دریایی سعی داشتند مرا بکشند ، گریه کردم و در حالی که در یک بطری شیشه ای دور خودم می چرخیدم ، گریه کردم و در حالی که بارها و بارها توسط اتومبیل ها مورد تصادف قرار گرفتم ، ترکیدم.

I Am Fish دارای چهار ماهی قابل بازی است که سه مورد از آنها دارای توانایی های منحصر به فردی هستند که برای حل معماها باید بر آنها مسلط شوید. به عنوان مثال پیرانا می تواند تقریباً هر چیزی را که در سر راهش قرار دارد گاز بگیرد و از بین ببرد ، در حالی که ماهی های پرنده می توانند پرواز کنند. سطوح مقدماتی برای هر ماهی کاملاً برجسته است ، جایی که توانایی های جدید شما تازه هستند و پازل ها به تدریج چالش برانگیزتر می شوند ، زیرا یاد می گیرید از آخرین مجموعه باله های خود بیشترین استفاده را ببرید.

برخی از سطوح واقعاً ستاره ای وجود دارد ، مانند سطحی که توسط یک مرد مست در یک باشگاه بلعیده می شوید و باید قبل از اینکه او شما را تشنج کند از داخل شکم به حمام برود. یا وقتی با استفاده از سیم کشی برق مانند ریل راهنما ، کاسه ماهی خود را روی پشت بام های یک شهر بچرخانید. پی بردن به نحوه تفکر مانند یک ماهی و غلبه بر موانع پوچ یک تجربه کاملاً ارزشمند است ، حتی زمانی که یک تن در حال مرگ هستید.

با این وجود ، همه سرخوردگی هایی که سر راه شما قرار گرفته اند سرگرم کننده نیست. برخی از بخشها از آن مرز ظریف عبور می کنند ، از اینکه آزاردهنده است و باعث می شود من بخواهم آن را خاموش کنم و چیزی معمولی تر بازی کنم ، مانند ارواح شیطانی یا Battletoads (1991). بطری های بطری به طور خاص گاهی اوقات بسیار ارزان به نظر می رسند ، زیرا در حالی که سعی می کردم در مناظر بسیار دقیق حرکت کنم ، در یک بطری بسیار دشوار دست و پنجه نرم می کنم. در یکی دیگر ، من به طرز دردناکی از طرف متحدین تحت کنترل هوش مصنوعی خود که با اشتیاق هرجا که می رفتم دنبالم می کردند و مدام سر راهم قرار می گرفتند ، مانع از مرگم می شدم و باعث می شدم نیم صد بار یا بیشتر بمیرم.

قطعات باعث شد من بخواهم آن را خاموش کنم و چیزی معمولی تر بازی کنم ، مانند Demon Souls یا Battletoads (1991).


این نوع ناامیدی های شدید و غیرقابل توصیف در واقع مقدار بسیار ناچیزی از وقت من را با ماهی من تشکیل می دهد ، به اندازه ای که بتوانم نوعی رابطه نفرت و عشق را با آن ایجاد کنم. برای بدتر شدن اوضاع ، برخی از بخش ها بدون یک ایست بازرسی بسیار طولانی می شوند ، که باعث شد من قطعات را بارها و بارها و هر بار بیشتر از گذشته تحریک کننده تر بازی کنم. مایه تاسف است که گاهی اوقات خیلی تلاش می کرد تا من را تقلب کند ، زیرا وقتی همه چیز کنار هم قرار می گرفت ، من اهمیتی نمی دادم یا حتی متوجه نمی شدم که چقدر در حال مرگ هستم فقط به این دلیل که موانعی که به طرف من پرتاب می شود باعث خنده من می شود. اما من ماهی هستم این محدودیت ها را به طور مرتب از بین می برد و خنده با آه عمیق و خوردن استرس جایگزین می شود.

تصاویری از صفحه نمایش I Am Fish

اگر کنترلهای عادی به نحوی برای شما چندان دشوار نیست ، شیوه کنترل Bossa نیز وجود دارد که باعث می شود در یکی از دیوانه کننده ترین طرح های کنترلی که تا به حال استفاده کرده ام ، انگشت شست را مانند دم ماهی به اطراف بکشید. برای مازوخیست هایی که علاقمند به ضربه سریع شلوار هستند ، این می تواند بسیار سرگرم کننده باشد ، اگرچه من نمی توانم خودم را اینطور ببینم که بخواهم بیش از یک یا دو سطح خود را در این نوع عذاب قرار دهم.

I Am Fish چندان طولانی نیست ، تنها با 13 سطح که توانستم در مدت 10 ساعت یا بیشتر با گول زدن عادی آنها را شکست دهم ، اما قابلیت پخش بسیار کمی در آن وجود دارد. سطوح عمدتاً خطی هستند ، اما معمولاً چند مسیر متفاوت دارند که می توانید از آنها برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید. همچنین می توانید با یافتن سریع ترین مسیر در سطوح و تکمیل سرعت با کمترین تعداد ممکن ، رتبه بندی ستاره ها را تعقیب کنید. به طور طبیعی ، تکه های نان قابل جمع آوری یک چالش اختیاری را ارائه می دهند-اگر در چنین مواردی هستید ، آنها در سخت ترین یا خارج از مسیر برای تشویق درد بیشتر یافت می شوند. جمع آوری تکه های نان به اندازه کافی و کسب رتبه های بالاتر از ستاره همچنین یک سطح پاداش را باز می کند ، که باعث می شود سطوح بازپخش و تقویت مهارت های شما یک تلاش ارزشمند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme