IGN بازی Rainbow Six Extraction – Protocol Maelstrom: How to Watch and What To Expect

Home » IGN بازی Rainbow Six Extraction – Protocol Maelstrom: How to Watch and What To Expect

در جشن راه‌اندازی بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction، IGN مفتخر است که با Ubisoft همکاری می‌کند تا به طرفداران نگاهی به حالت پایان بازی معروف به پروتکل Maelstrom بدهد. به Stella Chung، Get Flanked، و Velly از IGN بپیوندید تا به عنوان یک تیم REACT در مسیر خود در منطقه مهار حرکت کنند.

IGN استریم را حمل خواهد کرد و طبق معمول، این راهنمای ساعت همه چیزهایی را که برای تماشای let’s play نیاز دارید، از جمله زمانی که شروع می‌شود، فهرستی از مکان‌هایی که به ما ملحق می‌شوید، و آنچه می‌توانید انتظار دیدن داشته باشید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

IGN بازی Rainbow Six Extraction – Protocol Maelstrom Start Time

پخش زنده IGN Plays Rainbow Six Extraction در روز پنجشنبه، 20 ژانویه 2022، ساعت 2:45 بعدازظهر PT/5:45 بعد از ظهر ET/10:45 بعد از ظهر به وقت گرینویچ برگزار خواهد شد. اگر از استرالیا کوک می‌کنید، این به جمعه، 21 ژانویه، ساعت 8:45 صبح به وقت استرالیا ترجمه می‌شود.

کجا تماشا کنیم IGN Plays Rainbow Six Extraction – Protocol Maelstrom

اگر علاقه مند به تماشای پخش زنده IGN Plays Rainbow Six Extraction هستید، ما این جریان را در اینجا و در کانال های متعدد خود در پلتفرم هایی مانند YouTube، Twitch، Twitter، Facebook و غیره میزبانی خواهیم کرد. در اینجا لیست کامل مکان هایی است که می توانید این نمایش را با ما تماشا کنید:

انتظارات در IGN Plays Rainbow Six Extraction – Maelstrom Protocol

IGN Plays Rainbow Six Extraction به بازیکنان یک نگاه اولیه به حالت پایان بازی معروف به پروتکل Maelstrom می دهد. تکمیل این حالت، تغییرات هفتگی مستلزم آن است که شما و تیمتان در بهترین حالت خود باشید، زیرا بازیکنان را برای تکمیل 9 هدف دشوار به چالش می کشد که هر کدام دارای جهش هایی هستند که آنها را از حالت عادی متفاوت می کند.

اگر این کافی نبود، پس از تکمیل سه هدف در کنار کوتاه شدن محدودیت زمانی و کمیاب شدن و کمیاب شدن ایستگاه های مهمات و بهداشت، دشواری افزایش می یابد. در حالی که این حالت جوایز بیشتری را ارائه می دهد، همچنین فقط به شما امکان می دهد در هر هفته از بین شش اپراتور انتخاب کنید.

برای کمک به آماده سازی بازیکنان برای خطرات پیش رو، استلا چانگ از IGN، یوتیوبر GetFlanked، و میزبان و تحلیلگر Velly پروتکل Rainbow Six Extraction’s Maelstrom را در Let’s Play امتحان می کنیم که نکات و استراتژی هایی را به شما می دهد تا خودتان این حالت را بگیرید.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction در تاریخ 20 ژانویه 2022 برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان، رایانه شخصی و آمازون لونا منتشر خواهد شد. همچنین در روز اول بر روی Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme