iiRcade اضافه کردن کنترلر شخص ثالث و پشتیبانی لوازم جانبی، بدون نیاز به سیم

Home » iiRcade اضافه کردن کنترلر شخص ثالث و پشتیبانی لوازم جانبی، بدون نیاز به سیم

پلتفرم آرکید خانگی iiRcade با ابتکار لوازم جانبی جدید قابل تنظیم تر می شود و پشتیبانی از مجموعه ای از کنترلرها و دستگاه های شخص ثالث را به عنوان جایگزینی برای چوب های کنترل سنتی اضافه می کند. این باید گزینه‌های بهتری را برای بازی‌های خاصی که برای کنترل‌های آرکید استاندارد مناسب نیستند، به بازیکنان بدهد.

این ابتکار که iiRcade آن را پلتفرم لوازم جانبی بازی باز می‌نامد، با پشتیبانی از اسپینرها و کنترل‌کننده‌های گوی «خارج از قفسه» آغاز می‌شود، به این معنی که هیچ تغییری لازم نیست تا آنها را بر روی iiRcade کار کنند. سیستم‌های استاندارد iiRcade که اکنون در دسترس هستند، از این کنترل‌کننده‌ها از طریق بلوتوث پشتیبانی می‌کنند. از آنجایی که مدل‌های نسخه طلایی آینده دارای پورت‌های USB در قسمت زیرین کنترل پنل هستند، این پورت‌ها علاوه بر بلوتوث، از اتصالات USB نیز پشتیبانی می‌کنند.

“همه بازی‌های جدید که می‌توانند از لوازم جانبی بهره ببرند همچنان برای کار با کنترل‌کننده‌های جوی استیک استاندارد در نسخه‌های کلاسیک و طلایی iiRcade هدف قرار می‌گیرند و به هر صاحب iiRcade این امکان را می‌دهند تا از بازی‌های جدید بدون نیاز به لوازم جانبی لذت ببرند.” این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد. این به نظر می رسد حداقل در حال حاضر نشان می دهد که بازی های لایت تفنگ از منو خارج خواهند شد. تنها رقیبی که در این فضا فشار زیادی ایجاد می‌کند، Arcade1Up است، زیرا کابینت‌های مستقل آن برای عملکرد صحیح به هیچ نوع سازگاری بین بازی‌ها نیاز ندارند.

iiRcade اخیراً از خود رونمایی کرده است خط نسخه طلایی، با تخفیف پیش‌سفارش به قیمت 799 دلار قبل از پرش به 999 دلار پس از پایان این دوره در دسترس است. خط جدید دارای فرم فاکتور آرکید سنتی تر، یک چراغ روشن و یک پنل کنترل جدید است که می تواند بدون ابطال گارانتی باز شود و اصلاح شود. در کنار 11 بازی همراه، هر سیستم iiRcade برای خرید تکه تکه بازی های اضافی به فروشگاه آنلاین دسترسی دارد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نسخه طلایی در ویدیوی رویداد راه اندازی بالا بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.