Iron Bater: This Week In Destiny 2 – Spoiler Alert

Home » Iron Bater: This Week In Destiny 2 – Spoiler Alert

تقریباً هر هفته چیز جدیدی به ارمغان می آورد سرنوشت 2چه ضربات داستانی، فعالیت‌های جدید، یا ترکیب‌های جدید جالب از عناصر که به بازیکنان اجازه می‌دهد یکدیگر را در Crucible ویران کنند. Iron Banter نگاه هفتگی ما به آنچه در دنیای Destiny می گذرد و خلاصه ای از آنچه توجه ما را در سراسر منظومه شمسی جلب می کند است.

اکنون که Bungie ویترینی را معرفی کرده است که به نظر می‌رسد بسیار محتمل است که مجموعه‌ای از جزئیات در مورد فصل بعدی بازی منتشر کند، رسماً در آستانه کامل توسعه بعدی Destiny 2، Lightfall هستیم. هر سال، Bungie ویدیوهایی را توسعه می دهد که نگاهی به گیم پلی و مکانیک های جدید ارائه می دهد، حسی از اسلحه های جدیدی که به بازی می آیند را ارائه می دهد، تنظیمات بسط را نشان می دهد، تغییرات دیگر را به تفصیل شرح می دهد، و تا حدودی حیاتی، توضیح می دهد که داستان به کجا می رود. در سال آینده و وقتی نوبت به داستان می رسد، حدس و گمان است شایع در مورد اینکه چگونه Lightfall 2023 می تواند جهان Destiny را به هم بزند.

من در گذشته در مورد قرارداد با Lightfall حدس می زدم – حدس می زنم که این قسمت Empire Strikes Back از داستان فعلی باشد، زیرا Bungie در تلاش است تا “حماسه روشنایی و تاریکی” خود را در The Final Shape، گسترش، به پایان برساند. بعد از لایت فال اما من فکر می‌کنم که قرار گرفتن ویترین می‌تواند سرنخی در مورد آنچه که ممکن است برای Destiny 2 در فصل آینده‌اش وجود داشته باشد، و رویدادهایی که قرار است ما را به داستان وحشتناکی که عنوان Lightfall به آن اشاره می‌کند هدایت کند.

ابتدا کمی پس زمینه اخیراً، Bungie کارت‌های خود را در مورد داستان نزدیک به جلیقه نگه داشته است، و به نظر می‌رسد تا حد زیادی به این دلیل است که ضرب‌های داستانی فصلی در داستان کلی Destiny 2 بسیار بیشتر از گذشته معنادار هستند. مخصوصاً از زمان راه‌اندازی الحاقیه Beyond Light و شروع بازی The Witch Queen، داستانی که در فصل‌ها روایت می‌شود، برای بسط‌های بسیار بزرگ‌تر و قابل مشاهده‌تر، ضروری بوده است. طرح ساواتون برای تسلط بر نور، قدرتی که قبلاً برای نگهبانان محفوظ بود، در جدیدترین بسط به طور گسترده در داستان سرایی فصلی تنظیم شد.

خزنده اوزیریس در Season of the Splicer یکی از ضربات اصلی داستانی بود که منجر به ملکه جادوگر شد.

آخرین باری که ما یک نمایشگاه الحاقی داشتیم، در همان روز شروع فصل جدید – Season of the Lost – پخش شد. Bungie مجموعه کاملی از جزئیات در مورد ملکه جادوگر در آن زمان ارائه کرد که شامل اطلاعات زیادی در مورد خدای Hive Savathun و نقشه کلی او بود. ما در شروع کنید از Season of the Lost که ساواتون با موفقیت نور را به دست آورد، که چیزی شبیه یک اسپویلر برای داستانی بود که در آن زمان در بازی در حال گسترش بود. ما می دانستیم که رویدادهایی که هر هفته تجربه می کردیم در نهایت چگونه انجام می شوند.

با این حال، قرار دادن ویترین در همان روز شروع فصل برای یک افشای بزرگ که درست در شروع فصل گمشده اتفاق افتاد ضروری بود: این واقعیت که ساواتون جعل هویت اوزیریس بود و تقریباً یک کل به پیشتاز نفوذ کرده بود. سال این لحظه بزرگی در Season of the Lost بود، و مسلماً اگر اطلاعاتی درباره The Witch Queen قبل از شروع فصل در دسترس بود، می‌توانست کمرنگ شود.

با قرار دادن آخرین ویترین به عنوان پس زمینه، قرار دادن ویترین بعدی را در نظر بگیرید. در همان روز شروع فصل 18، 23 آگوست، پخش می‌شود، و در حالی که این می‌تواند یک قرارگیری اتفاقی باشد و در غیر این صورت دلیلی برای مطالعه چیزها نیست، من ادامه می‌دهم و مطالب را مطالعه می‌کنم. ویترینی که همزمان با شروع فصل 18 اتفاق می‌افتد، می‌تواند به راحتی همان معنایی را داشته باشد که برای فصل گمشده‌ها داشت: یک پیچش داستانی بزرگ که اگر ویترین زودتر اتفاق می‌افتد، ممکن است خراب شود.

نام لایت فال حاکی از آن است که قرار است اتفاقی وحشتناک و شدید در فصل آینده بیفتد، و گمانه زنی ها همه چیز را از نابودی مسافر گرفته تا جایگزینی بشر توسط Hive به عنوان قهرمانان تعیین شده توسط لایت، تا شاهد تسخیر زمین و نگهبانان را پوشش داده است. فرار به فضا برای جلوگیری از نابودی کامل. چیزی بسیار عظیم به نظر می رسد که نیاز به رهبری مناسب دارد، دقیقاً مانند Savathun، تا داستان را آغاز کند و بازیکنان را با حداکثر تأثیر ممکن ضربه بزند. بنابراین یک پیچ و تاب داستان قدرتمند و دردناک در فصل 18 – با موارد بیشتری در فصل 19 – بسیار منطقی خواهد بود.

و من باید بگویم، من واقعاً فکر می کنم که ما در حال ساختن به سمت مرگ فرمانده زاوالا در اینجا هستیم.

زاوالا در حال حاضر عملکرد خوبی ندارد.
زاوالا در حال حاضر عملکرد خوبی ندارد.

من مطمئن نیستم که این چیزی است که در اوایل فصل آینده اتفاق بیفتد، اما قطعاً بذرها برای از دست دادن رهبر پیشتاز و ضروری ترین مدافع بشریت کاشته می شوند. زاوالا از وقایع چند سال اخیر کاملاً ویران شده است. از دست دادن Cayde-6 ضربه بزرگی بود، و او با تلفات احساسی وحشیانه فزاینده‌ای روبرو شد: نزدیک به قتل او توسط psions و دروغ‌های شخصیت‌های مختلف پیرامون هویت کلاغ در Season of the Chosen، عوام فریبی لاکشمی در Season of the Splicer، و خیانت Savathun-as-Osiris در Season of the Lost. با این حال، بیشتر از آن، زاوالا کاملاً توسط سکوت ظاهری مسافر شکسته شده است زیرا اوضاع بدتر و بدتر شده است. وقتی نور به ساواتون اهدا شد، نه تنها پایه شخصی او را متزلزل کرد، بلکه آن را متزلزل کرد ترک خورده آن بنیاد

Season of the Haunted به سختی به این موضوع متمایل شده است که زاوالا چقدر فداکاری کرده و از دست داده است، چقدر بار فرماندهی بر دوش او سنگینی می کند، و چقدر صدمه دیده است زیرا اعتقادات اصلی اش متزلزل شده است. خودش گفت که احساس پیری و خستگی می کند. زاوالا در حال حاضر وضعیت بدی دارد، حتی با حمایت کایاتل.

از دست دادن زاوالا یک تغییر به یاد ماندنی در Destiny 2 خواهد بود، به خصوص اگر این اتفاق بیفتد زودتر به جای بعد–مثلاً در فصل 18. مرگ زاوالا آخرین شهر را به آشفتگی می کشاند، زیرا به معنای واقعی، هیچ کس نمی تواند جایگزین او شود. داستان ملکه جادوگر و افسانه‌های پیرامون آن کار بسیار خوبی در انسان‌سازی ایکورا ری، فرمانده پیشتاز وارلاک و فرمانده دوم زاوالا می‌کند و همچنین نشان می‌دهد که او چقدر با نقش رهبری خود مبارزه می‌کند. اگر او مجبور شود در چنین لحظه کلیدی به جای زاوالا قدم بگذارد، برای او یک مبارزه شخصی خواهد بود، در حالی که مخاطرات بسیار بالاست، و دیدن اینکه از دست دادن زاوالا چقدر شخصاً ایکورا را نیز ویران می کند دشوار نیست.

از نقطه نظر داستان، این به نظر می رسد عالی راه اندازی برای سقوط نور در Lightfall. از آنجایی که پیشتاز و سیتی با باخت زاوالا به آشوب کشیده شده اند، زمان زیادی برای انجام حرکات بازیکنان فرا رسیده است. کالوس و نیروهای وفادارش از Season of the Risen هنوز آنجا هستند. نیروهای کندو به رهبری Immaru، Savathun’s Ghost، بدون شک در حال طراحی نقشه های جدید هستند. خدای دیگر کندو، شیوو آرات، در جایی بیرون است و منتظر ضربه زدن است. و هنوز هم ممکن است نیروهای مخالف در داخل شهر وجود داشته باشند که در صورت ظهور، فرصتی برای به دست گرفتن قدرت خواهند دید. این ممکن است بدترین زمان ممکن برای از دست دادن فرمانده پیشتاز باشد، که دلیلی عالی برای مردن زاوالا از منظر داستانی است.

شخصیت پردازی ایکورا که در ملکه جادوگر دیدیم نشان می دهد که او برای بازی در نقش فرمانده پیشتاز کار بسیار سختی خواهد داشت - به همین دلیل است که اگر او مجبور به انجام این کار شود، داستان سرایی عالی ایجاد می شود.
شخصیت پردازی ایکورا که در ملکه جادوگر دیدیم نشان می دهد که او برای بازی در نقش فرمانده پیشتاز کار بسیار سختی خواهد داشت – به همین دلیل است که اگر او مجبور به انجام این کار شود، داستان سرایی عالی ایجاد می شود.

البته، ما در اینجا فقط در حال بازی کردن هستیم، اما من فکر می‌کنم می‌توانیم انتظار چیز مهمی را از فصل 18 داشته باشیم، و نه فقط به این دلیل که تاریخ نمایش به‌نظر می‌رسد به‌طور خاص برای جلوگیری از اسپویلر طراحی شده است. یکی از بهترین کارهایی که Bungie تا به حال با Destiny 2 انجام داده، داستان بلندمدتی بود که آن را روایت کرد که با ورود نهایی Savathun به اوج خود رسید، و بسیار واضح است که سازنده چیزهای زیادی در مورد فرصت عالی داستان سرایی بازی زنده یاد گرفته است. . ما برای Lightfall به یک باند طولانی مشابه که قبل از The Witch Queen دیدیم، نیاز داریم. با گذشت حدود شش ماه تا رسیدن توسعه، زمان آن فرا رسیده است که همه چیز شروع به فروپاشی کند.

بعلاوه، ما دوباره جلوتر از The Witch Queen، اسلحه بغل هشدار Spoiler ظاهر شد بانجی گفت که سلاح منادی مرگ کسی است. شخصاً، فکر نمی‌کنم منظور آنها خود ساواتون باشد – این خیلی آسان، خیلی واضح و بیش از حد گستاخ است. ما هنوز مدیون یک مرگ بزرگ برای تحقق پیشگویی Spoiler Alert هستیم، و واقعاً به نظر می رسد که Zavala خسته و آماده است.

در مورد داستان و ویترین Lightfall در نظرات زیر حدس بزنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme