Last of Us 2 کارگردان توضیح می دهد که چرا لپ تاپ های آن ناگهان بهتر می شوند

Home » Last of Us 2 کارگردان توضیح می دهد که چرا لپ تاپ های آن ناگهان بهتر می شوند
در اوایل این هفته ، The Last of Us 2 یک پچ عملکرد رایگان PS5 دریافت کرد که به دارندگان کنسول نسل بعدی این امکان را می دهد تا بازی را با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا کنند. در کنار یک وصله جدید PS5 ، مدیر عامل بازی همچنین تأیید کرد که بازیکنان ممکن است هنگام انجام بازی با کنترلر DualSense ، متوجه تغییراتی در لاتین شوند. Kurt Margenau توضیح داد امروز یک موضوع توییتر است، جزئیات تغییرات جدید ایجاد شده در DualSense پس از به روزرسانی نرم افزاری که در آوریل منتشر شد. مارگنائو توضیح می دهد که هنگام استفاده از کنترل کننده برای پخش عناوین سازگار با عقب ، به تیم DualSense بازخورد داد تا به “بهبود زمان ، شدت و” بافت “لغات” کمک کند تا احساس معتبر تری را در نسخه قبلی خود ، DualShock 4 به نمایش بگذارد. .

DualShock 4 شامل دو وزنه چرخشی در اندازه های مختلف است ، در حالی که DualSense شامل دو وزنه است که می توانند به جلو و عقب حرکت کنند. Margenau توضیح می دهد که DualSense “تقریباً مانند یک بلندگو است” ، زیرا می تواند فرکانس و دامنه را با “وفاداری بسیار بالا و تأخیر کم” تولید کند.

بنابراین ، سیستم عامل DualSense باید به کنترل کننده اجازه دهد “سیگنال های قدیمی” را دریافت کند ، که باعث چرخش موتور می شود تا تأخیر بیشتری ایجاد کند و به نوبه خود ، با استفاده از یک روش مکانیکی کاملاً متفاوت ، احساس را در یک کنترل کننده جدید تقلید کند. به گفته مارگنو ، به عنوان “احساس شلختگی” همراه با موتور چرخان.

اساساً ، تمام اینها بدان معنی است که تمام کارهایی که برای بهبود لپ تاپ های DualSense در The Last of Us Part II انجام شده است فقط از داخل کنترل کننده انجام شده است بدون اینکه Naughty Dog مجبور به تغییر کد بازی باشد.

به روزرسانی سیستم عامل جدید ، ویژگی های قبلاً پشتیبانی شده در The Last of Us Part II را گسترش می دهد. مانند GamesRadar در ماه نوامبر گزارش داد، این بازی از ویژگی گل سرسبد DualSense پشتیبانی می کند و خاطرنشان می کند که درگیری بازی به دارندگان PS5 اجازه می دهد هنگام استفاده از محرک های سازگار کنترل کننده مانند شلیک اسلحه ، “تنش را احساس کنند”.

تیلور ویرایشگر دستیار فناوری در IGN است. می توانید او را در توییترTayNixster دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme