Lost Ark با عبور از 1 میلیون بازی همزمان، Cyberpunk 2077 را پشت سر می گذارد تا به چهارمین بازی بزرگ تاریخ Steam تبدیل شود.

Home » Lost Ark با عبور از 1 میلیون بازی همزمان، Cyberpunk 2077 را پشت سر می گذارد تا به چهارمین بازی بزرگ تاریخ Steam تبدیل شود.

بازی Smilegate PC MMO Lost Ark که اخیراً منتشر شده است، همچنان در Steam به اوج خود ادامه می‌دهد و اخیراً از 1 میلیون بازیکن هم‌زمان گذشته است و در راه تبدیل شدن به چهارمین بازی پربازیگر در تاریخ Steam است.

طبق گفته SteamDB، Lost Ark تنها پنجمین بازی تاریخ است که از 1 میلیون بازیکن همزمان در Steam عبور می کند، بقیه بازی ها Cyberpunk 2077، Dota 2، CS: Go و PUBG هستند.

پس از راه اندازی دسترسی زودهنگام برای افرادی که بسته موسس را خریداری کردند، Lost Ark به طور رسمی برای همه به عنوان یک بازی رایگان در 11 فوریه با برخی اصلاحات قابل توجه در زمان راه اندازی منتشر شد. انتشار کمی به تعویق افتاد، اما در نهایت همان روز منتشر شد.

Lost Ark همچنین تعداد زیادی بیننده در Twitch (که متعلق به ناشر Lost Ark آمازون است) دیده است. این بازی بیش از 1.3 میلیون بیننده را دید که استریم‌های مربوط به Lost Ark را در هنگام شروع اولیه بازی تماشا کردند. تماشای جریان‌های خاصی برای بازی به بازیکنان درون بازی جوایزی در قالب Twitch Drops به عنوان بخشی از رویداد راه‌اندازی Legends of Lost Ark می‌دهد.

Lost Ark دومین داستان موفقیت آمازون گیمز در ماه های اخیر است، پس از انتشار بزرگ MMO New World در سال 2021. Lost Ark در اصل سال ها پیش در کره جنوبی منتشر شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Lost Ark، راهنمای اخیر GameSpot را در زیر بررسی کنید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme