Melee, Magic, and Mayhem: Exploring Combat در Elex II

Home » Melee, Magic, and Mayhem: Exploring Combat در Elex II

دعوا در الکس II می تواند اشکال مختلفی به خود بگیرد – و برای دفاع از ماگالان در برابر تهاجم دشمن که ساکنانش را در آستانه انقراض گذاشته است به همه آنها نیاز خواهید داشت!

ما راه انداختیم الکس II این هفته پیش خرید کنید! چه زمانی بهتر برای تحریک اشتهای بازیکنان برای یک تجربه رزمی بر خلاف هر زمان دیگری؟ هدف ما با الکس II این بود که یک RPG غنی، تجربه ای به سبک ماجراجویی در رگه های قبلی خود ایجاد کند که نبردهای عمیق و لایه ای را نیز ارائه می دهد. ما می‌خواستیم بازیکن از یادگیری مهارت‌های جنگی متعدد و تسلط بر بسیاری از انواع سلاح‌ها احساس رضایت کند. به طور خلاصه، وقتی از جکس می‌خواهیم تا با هر آنچه که دارد بجنگد، می‌خواهیم احساس کنید آنچه را که در اختیار دارید دارید!

ELEX II

برای تیم Piranha Bytes، این به معنای گزینه‌های جنگی غوغا، جادو و برد بود. تسلیحات جنگی برد شامل اسلحه، کمان، موشک، و حتی تیراندازهای لیزری یا پلاسما و بسیاری موارد دیگر است. انواع و اقسام مختلف سلاح های برد به شما ابزاری عالی برای هر موقعیتی می دهد تا بر هر حریفی غلبه کنید، چه روی زمین بجنگید و چه در نبرد هوایی شرکت کنید. اگر ترجیح می دهید نزدیک شوید، الکس IIزرادخانه غوغا نیز گسترده است. از چماق، شمشیر، تبر، چکش، گرز یا حتی سلاح های بداهه مانند یک لوله ساده برای هک کردن، شکستن و پراکنده کردن دشمنان خود استفاده کنید. و قدرت های جادویی یا “psi” را فراموش نکنید که به بازیکن اجازه می دهد آتش، یخ و صاعقه را به سمت هر کسی که در مقابل شما ایستاده است پرتاب کند.

ELEX II

مثل عقاب باهاش ​​بجنگ الکس IIنبرد هوایی جدید جکس به لطف جت پک بهبود یافته‌اش که می‌توانید در طول بازی آن را ارتقا دهید، می‌تواند مهاجمان را حتی در هوا شکار کند یا بالای آنها شناور شود و اجازه دهد که خرابی بر سر آنها ببارد.

الکس II امروز برای پیش‌سفارش در فروشگاه Xbox موجود است.

ایکس باکس لایو

ELEX II

THQ Nordic


59.99 دلار

53.99 دلار

ELEX II دنباله‌ای بر ELEX است، تجربه نقش‌آفرینی در دنیای باز قدیمی از سازندگان برنده جایزه مجموعه Gothic و Risen، Piranha Bytes. ELEX II به دنیای پسا آخرالزمانی Science Fantasy Magalan بازمی‌گردد – با محیط‌های عظیمی که می‌توان با آزادی بی‌رقیب از طریق جت پک کاوش کرد، می‌توانید هر طور که می‌خواهید در داستان حماسی حرکت کنید. چندین سال پس از اینکه جکس هیبرید را شکست داد، تهدید جدیدی از آسمان می آید که قدرت های خطرناک الکس تاریک را آزاد می کند و تمام حیات روی این سیاره را به خطر می اندازد. برای دفاع از صلح ماگالان و امنیت خانواده‌اش، جکس باید به ماموریتی برود تا جناح‌ها را متقاعد کند تا علیه مهاجمان متحد شوند و پسر خود، دکس را پیدا کند که از او جدا شده است… شیرجه رفتن در یک بزرگ دنیایی کاملاً منحصربه‌فرد، دست‌ساز، با جناح‌های متعدد و محیط‌های متنوع که در دنیای فانتزی علم پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد. این بازی به شما امکان می‌دهد: سیاره ماگالان را با آزادی بی‌سابقه کشف کنید، با استفاده از جت پک مورد اعتماد خود برای عبور از نقشه و حتی پرواز! با دنیایی که در آن زندگی می‌کنید، پر از NPC‌های منحصربه‌فرد، تعامل داشته باشید، کسانی که کارهای شما را به خاطر می‌آورند و بر اساس آن عکس‌العمل نشان می‌دهند، بسته به اینکه چگونه رفتار می‌کنید و می‌توانید کشته شوید، به گروه شما می‌پیوندند یا ترک می‌کنند، که این امر در تعامل داستان تأثیر خواهد داشت. در نبرد روان و نزدیک با سیستم کنترل بسیار بهبود یافته، داستانی را تجربه کنید که در آن اعمال شما عواقبی دارد و شما را در دنیایی از تصمیمات اخلاقی غوطه ور می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme