Microsoft Flight Simulator یک تجربه پرواز خارق العاده در Xbox Series X | S است

Home » Microsoft Flight Simulator یک تجربه پرواز خارق العاده در Xbox Series X | S است

خلاصه

  • ما کنترلر بی سیم Xbox خود را گرفته و به آسمان های Xbox Series X | S می رویم.
  • یک ویژگی آموزش پرواز پیشرفته و پروازهای با شکوه Discovery Flights برخی از ویژگی های جدید موجود را برجسته می کند.
  • شبیه ساز پرواز مایکروسافت در Xbox Series X | S با Xbox Game Pass از 27 جولای در دسترس خواهد بود.

من فقط یک ایرباس A320 را از روی کاناپه ام پرواز کردم و باورم نمی شود که آن را تایپ کردم. مدتی وارد نسخه PC شده اید شبیه ساز پرواز مایکروسافت در طول سال گذشته و با عملیاتی شدن در زمان راه اندازی آن ، اعتراف می کنم که من نسبت به اینکه تجربه شبیه ساز به یک کنسول ترجمه می شود ، با احتیاط خوشبین ماندم.

خوب ، من به عنوان این طرفدار مشتاق هواپیما و شبیه ساز پرواز ، از گزارش آن خوشحالم شبیه ساز پرواز مایکروسافت فرود کاملاً Xbox Series X | S را میخکوب کرده و تجربه ای قدرتمند ، نشاط آور و ارزشمند به گیمرها داده است که امروزه در هیچ کنسول دیگری یافت نمی شود.

پرواز را بلافاصله شروع کنید

داشتن یک روز خوب با نسخه Xbox Series X | S از شبیه ساز پرواز مایکروسافت – به طور خاص در Xbox Series X شخصی خودم – من بیش از خرس های سیاه در پارک ملی Yosemite پرواز کرده ام ، بر روی اهرام باستان گشت زدم ، سوزن فضایی سیاتل را زنگ زدم و حتی از رصدخانه های Mauna Kea در جزیره هاوایی بازدید کرده ام.

این سفرهای سریع به دور کره زمین به لطف ویژگی جدید Discovery Flights است که شما را در نقاط ایده آل آب و هوایی قرار می دهد و به شما امکان می دهد به راحتی از بالای مکان های دیدنی ، بناهای تاریخی و سایر مناطق با شکوه پرواز کنید. در اصل می چرخد شبیه ساز پرواز مایکروسافت به یک تور گشت و گذار قاتل. شما همچنین می توانید با استفاده از نقشه جهانی قوی (اکنون با داده های واقعی از راه دور نقشه برداری) ایستگاه های دستی ایجاد کنید تا یک مسیر پرواز را با چند کلیک ساده طراحی کنید. یا می توانید یک سنجاق را در هر کجای دنیا بیندازید ، پرواز بر روی خانه خود را برای شما بسیار آسان تر می کند.

Microsoft Flight Simulator - Xbox Series X | S

بازگشت به مدرسه (پرواز)

آموزش پرواز با Cessna 152 کمی بازبینی شده است ، در بسیاری از دوره های پرواز اکنون امتیازات عملکرد شما را تعیین می کنند ، بازخورد دقیق تری در مورد چگونگی اجرای آخرین درس پرواز خود و اختصاص A ، درجه B یا C من این موضوع را بسیار مفید می دانم ، به خصوص انتقال از چوب پرواز به کنترل کننده بی سیم Xbox ، زیرا مجبور شدم نوع پرواز را دوباره یاد بگیرم.

صحبت از کنترل کننده بی سیم Xbox ، متوجه شدم که این ترجمه به خوبی تجربه پرواز با کنسول است. در حالی که در کابین خلبان هستید ، احساس می کنید که در حال بازی با یک تیرانداز اول شخص هستید (فلایر اول شخص؟): چوب آنالوگ سمت چپ آسانسور و آیلرون ها را کنترل می کند در حالی که چوب آنالوگ سمت راست سر خلبان شما را کنترل می کند. بقیه نقشه های پیش فرض کاملاً منطقی است ، با محرک ها مدیریت سکان شما ، دکمه های سطح کنترل گاز و ترمز ، d-pad کنترل چرخ دنده ها و فلپ ها و ضربه گیرها به عنوان اصلاح کننده برای موارد دیگر عمل می کنند کارهای پیچیده (اصلاح ، موقعیت دوربین و غیره).

Microsoft Flight Simulator - Xbox Series X | S

مطمئناً کمی تمرین لازم است ، به ویژه اگر بازی می کنید از یک چوب / صفحه کلید و ماوس استفاده می کنید شبیه ساز پرواز مایکروسافت در رایانه شخصی اما تا زمانی که بیشتر آموزش پرواز را می گذرانید ، هنگامی که به آسمان می روید باید با یک کنترل کننده بی سیم Xbox در دستان احساس راحتی کنید.

چیزهای خیلی خوب

خلبانان کنسول به داخل می پرند شبیه ساز پرواز مایکروسافت برای اولین بار در روز اول با مقدار زیادی از محتوای موجود در دسترس درمان می شود. پس از یک سال پر از به روزرسانی جهانی با فتوگرامتری سه بعدی پیشرفته در مکان های دنیای واقعی مانند ژاپن ، Nordics و انگلستان ، همراه با برخی از DLC های رایگان و پولی (برخی از آنها فقط در حال حاضر برای کامپیوتر باقی می مانند) ، تقریباً موارد خوب زیادی وجود دارد که سخت است که بدانیم از کجا شروع کنیم

Microsoft Flight Simulator - Xbox Series X | S

فراتر از آن ، شما همچنین تمام فعالیت های موجود را در حال بازگشت دارید تا سناریوهای عالی از قبل برنامه ریزی شده را برای آزمایش ارائه دهید. چالش های فرود برای قلب ضعیف نیست ، یک چالش باورنکردنی است که دندان های خلبانی شما را قطع می کند در حالی که از خود می پرسید ، “آیا آنها به طور جدی فرودگاه ساخته اند؟ آنجا؟! ” هنوز باور ندارم که توانسته ام A320 را در فرودگاه بین المللی Paro فرود بیاورم ، البته با درجه C. و بله ، درست خواندید. اکنون در چالش های فرود نیز نمره می گیرید ، نمره خود را در یک جدول رده بندی قرار می دهید تا ببینید که چقدر در برابر دوستان خود قرار دارید.

مورد علاقه شخصی من ، Bush Trips نیز وجود دارد. اینها از جالب ترین مسیرهای پروازی است که می توانید طی کنید شبیه ساز پرواز مایکروسافت این یک آزمایش واقعی از توانایی خلبانی و خواندن زمین است که در آن شما باید فقط به VFR (قوانین پرواز تصویری) اعتماد کنید تا از نقطه A به B راه خود را طی کنید – بنابراین برای ادامه مسیر ، جاده ها ، رودخانه ها و سایر نشانه ها را دنبال کنید. اگر شما خود را خارج از مسیر بیابید ، کمک هایی انجام می شود ، اما من می توانم تصور کنم که این سخت ترین دستاوردهای کسب شده در این بازی باشد (من بدون هیچ کمکی… یک روز راهی ماریپوسا خواهم شد).

Microsoft Flight Simulator - Xbox Series X | S

هنوز هم برای من حل و فصل چقدر خوب است شبیه ساز پرواز مایکروسافت به یک تجربه کنسول در Xbox Series X | S ترجمه شده است. واقعاً نزدیک به یک تجربه 1: 1 است که می توان آن را در رایانه شخصی بازی متوسطی یافت ، البته با یک کنترل کننده بی سیم Xbox در دست به جای چوب پرواز – و اگر به دنبال چوب پرواز کنسول هستید ، می توانم به شما کمک کنم با اینجا

تجربه مجدد این شبیه ساز در کنسول ، صفحه نمایش بزرگ 4K و راحتی مبل من بسیار عالی خواهد بود. لازم به ذکر نیست که Xbox Series X نسبت به لپ تاپ مخصوص بازی ای که قبلاً بازی می کردم بسیار قدرتمندتر است شبیه ساز پرواز مایکروسافت بر. اما فکر می کنم از دیدن همه خلبانان کنسول آینده – شاید برای اولین بار – هیجان زده شده ام و یکی از ژانرهای مورد علاقه من را در بازی تجربه می کنم. با دیدن این تعداد عکس صفحه ، ویدیو و موارد دیگر در هفته های آینده از انجمن Xbox که به آسمان می روند با این تجربه فراموش نشدنی بسیار جالب خواهد بود.

شبیه ساز پرواز مایکروسافت در Xbox Series X | S در تاریخ 27 جولای با Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

ایکس باکس لایو

Microsoft Flight Simulator: پیش خرید نسخه استاندارد (Xbox)

استودیو بازی ایکس باکس


368

59.99 دلار

Microsoft Flight Simulator نسل بعدی یکی از محبوب ترین امتیازات شبیه سازی است. از هواپیماهای سبک گرفته تا جت های بدنه گسترده ، هواپیماهای بسیار دقیق و خیره کننده ای را در دنیایی واقعاً واقع بینانه پرواز کنید. برنامه پرواز خود را ایجاد کنید و در هر نقطه از کره زمین پرواز کنید. از پرواز روزانه یا شبانه لذت ببرید و با شرایط آب و هوایی واقع بینانه و چالش برانگیز روبرو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme