Minecraft اولین بازی با بیش از یک تریلیون بازدید در YouTube شد

Home » Minecraft اولین بازی با بیش از یک تریلیون بازدید در YouTube شد

از زمانی که Minecraft برای اولین بار در سال 2009 راه اندازی شد، در یوتیوب مورد توجه بینندگان قرار گرفت و به سرعت به یکی از بزرگترین انجمن های بازی در پلتفرم ویدیو تبدیل شد. اکنون، بیش از یک دهه بعد، Minecraft رسما اولین بازی است که بیش از یک تریلیون بازدید در محتوای جمعی YouTube خود دارد.

یوتیوب یک محصول جدید را راه اندازی کرده است صفحه فرهنگ و روند Minecraft به همین مناسبت، از برخی از جنبه های مختلف که جامعه جهانی بازی در یوتیوب را تشکیل می دهند، می گذرد. Minecraft همچنین یک ویدیوی کاملاً جدید پر از تخم مرغ عید پاک “موزه Minecraft” را راه اندازی کرده است تا حجم عظیمی از محتوای Minecraft را که جامعه خود ایجاد کرده و از آن لذت می برد جشن بگیرد.

در حال پخش: Minecraft جشن تریلر انجمن

Minecraft برای مدتی از جایگاه برتر در بین بازی‌های یوتیوب لذت می‌برد – تا سال 2015، این بازی محبوب‌ترین بازی تمام دوران در بین یوتیوب‌برها بود و چندین بار در صدر بازی‌های سالانه قبلی ظاهر شده بود. در سال 2020، این بود بازی برتر هم برای مشاهده ویدیو و هم برای پخش زنده با اختلاف بسیار تعداد بازدیدهای آن، با 201 میلیارد در سال، بیش از دو برابر محبوب ترین بازی بعدی، Roblox بود که 75 میلیارد بازدید داشت.

خود بازی همچنین محتوای جدیدی را برای نشان دادن نقطه عطف بزرگ YouTube خود دریافت خواهد کرد، با یک بسته پوستی جدید YouTube Creator که برای سال آینده به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

Minecraft همچنان به‌روزرسانی‌های قابل توجهی دریافت می‌کند و به کتابخانه عظیمی از محتوا و مدهای ساخته شده توسط طرفداران اضافه می‌شود. آخرین به روز رسانی رسمی، به روز رسانی Caves and Cliffs 2 از اوایل ماه جاری بود که به طور کامل نحوه عملکرد نسل جهانی در بازی sandbox را بازبینی کرد.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme