Monster Hunter Rise: How To Play Ghosts ‘N Goblins Crossover

Home » Monster Hunter Rise: How To Play Ghosts ‘N Goblins Crossover

Monster Hunter Rise تقریباً یک سال پس از عرضه اولیه آن بر روی Nintendo Switch اکنون برای رایانه های شخصی منتشر شده است. با پشتیبانی از 4K، بافت‌های با وضوح بالا و عملکرد بهبودیافته، این پورت چشمگیر یکی از بهترین بازی‌های 2021 است. نسخه رایانه شخصی همچنین با تمام محتوای منتشر شده پس از عرضه تا کنون همراه است، از جمله کراس اوور Ghosts ‘n Goblins که شما را می‌بیند که زره قهرمان داستان آرتور را بپوشید.

همکاری Ghosts ‘n Goblins یک رویداد کوئست جدید اضافه می کند که به شما موادی را که برای ساختن زره لایه ای آرتور نیاز دارید پاداش می دهد. در اینجا نحوه دسترسی به تلاش منحصر به فرد و ساختن زره نمادین شوالیه نقره ای آمده است.

در حال پخش: Monster Hunter Rise – تریلر راه اندازی PC

اول از همه، شما می خواهید به منطقه فولادسازی در مرکز دهکده و با Senri The Mailman صحبت کنید. «محتوای افزودنی» را انتخاب کنید و مسابقه رویداد «شوالیه در زره شکسته» را از لیست جمع‌آوری کنید تا آن را به هیئت تلاش خود اضافه کنید. همچنین می‌توانید «Collect All» را انتخاب کنید تا تمام DLC‌هایی را که در حال حاضر در دسترس هستند، بگیرید، اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید.

از اینجا، شما می خواهید به مرکز تجمع بروید و با Minoto the Quest Maiden صحبت کنید. “Event Quests” را انتخاب کنید و در بخش “High Rank”، تلاش Knight in Shattered Armor را خواهید یافت. این یک ماموریت 6* رتبه بالا است و برای دسترسی به آن باید حداقل در رتبه Hunter 4 باشید.

کوئست شما را به غارهای گدازه می برد و شما را موظف می کند که سه هیولای مختلف را شکست دهید: یک باساریوس، راتالوس و ولویدون. تجهیز سلاحی که به عنصر آب آسیب بزند سودمند است زیرا هر سه هیولا در برابر آب ضعیف هستند. همچنین می‌توانید تلاش را به‌عنوان شکار درخواست پیوستن تنظیم کنید تا سایر بازیکنان بتوانند به آن بپیوندند و به شما کمک کنند تا هر سه را در مدت زمان 50 دقیقه از بین ببرید.

تکمیل تلاش به شما پاداش می دهد زره شوالیه شکسته– یک ماده ساختنی که برای ساخت مجموعه زره لایه ای آرتور لازم است. در مجموع به چهار مورد نیاز دارید، بنابراین ممکن است مجبور شوید برای کسب درآمد کافی، Event Quest را چند بار تکمیل کنید. شما همچنین به هشت امتیاز از مواد Basarios+ نیاز دارید، اما اگر از قبل به اندازه کافی در اختیار ندارید، با شکست دادن دوباره هیولا، به راحتی می‌توانید آن را بدست آورید.

شرحی ارائه نشده است

هنگامی که تمام مواد لازم را دارید، به اسمیتی بروید و شما قادر خواهید بود مجموعه کامل زره لایه ای آرتور را بسازید. این مجموعه جدا از اینکه شبیه شخصیت Ghosts ‘n Goblins است، کونای را نیز به لنس آرتور تبدیل می کند و انیمیشن های منحصر به فرد پرش و تکمیل تلاش را به شما می دهد.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme