Myst برای اولین بار در 26 آگوست با Xbox Game Pass به Xbox می آید

Home » Myst برای اولین بار در 26 آگوست با Xbox Game Pass به Xbox می آید

خلاصه

  • عارف در تاریخ 26 آگوست 2021 برای Xbox One ، Xbox Series X | S و Xbox Game Pass عرضه می شود.
  • تیم Cyan کاملاً بازسازی شده است عارف با هنر ، صدا و تعاملات جدید.
  • عارف از AMD FidelityFX Super Resolution برای ارائه وضوح بالاتر و عملکرد بهتر استفاده می کند.

به جزیره Myst و دیگر مکانهای خیره کننده ، به نام Ages سفر کنید و شروع به کشف رازی کنید که در آن وارد شده اید. با آموختن آنچه در جزیره اتفاق افتاده است ، متوجه می شوید که در یک داستان حماسی که پایان آن هنوز نوشته نشده است ، نقش کلیدی را ایفا می کنید. ارتباطات عمیق تری را در این دوران باشکوه و سوررئال کاوش کنید ، داستانی از خیانت بی رحمانه به خانواده را کشف کنید و انتخابهایی را انجام دهید که هم بر شما و هم بر جهان Myst تأثیر بگذارد.

خوشحال می شویم اعلام کنیم که نسخه جدید ما از آن تجدید نظر کرده است عارف در تاریخ 26 آگوست برای Xbox One ، Xbox Series X | S ، Windows 10 PC و Xbox Game Pass عرضه می شود.

عارف با همه هنرهای جدید ، صدا ، تعاملات و – برای کسانی که با بازی آشنا هستند – تصادفی اختیاری پازل. برای اولین بار در راز تاریخ ، شما قادر خواهید بود از بازی به زبانهای مختلف از طریق رابط کاربری محلی ، از جمله گفتگو و زیرنویس های گیم پلی ، لذت ببرید. ما همچنین انواع مختلف گزینه های دسترسی را برای کمک به گیم پلی بازی ایجاد کرده ایم.

عارف

بازسازی کردیم عارف از ابتدا به نظر می رسد خیره کننده و عملکرد شگفت انگیزی در انواع سیستم های بازی دارد. یکی از ویژگیهای فنی که برای دستیابی به این هدف استفاده کرده ایم ، AMD FidelityFX Super Resolution است. این به ما اجازه می دهد تا کیفیت گرافیک را بسیار بیشتر از آنچه معمولاً می توانیم بچرخانیم. با تشکر از FSR ، عارف ican با وضوح 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه در Xbox Series X با بالاترین تنظیمات گرافیکی در سطح کلی و با سرعت 1440p با سرعت 60 فریم در ثانیه بر روی Xbox Series S اجرا می شود!

با FSR ، ما به طور م percentageثر درصد صفحه بازی را در پس زمینه کاهش می دهیم ، سپس به فرایند نمونه برداری فوق العاده اجازه می دهیم تصویر را واضح تر کند. تفاوت های جزئی در نحوه نگاه بازی به رزولوشن 4K بومی بدون تنظیم درصد صفحه وجود دارد ، اما به طور کلی ، FSR تقریباً 75 increase عملکرد را در Xbox Series X | S در صفحه نمایش 4K افزایش می دهد ، بدون این که اصلاً وفاداری بصری را قربانی کند.

عارف

تغییرات بصری ظریف هستند. اما آنها اینطور هستند! اگر می خواهید تصاویر FSR On و FSR Off را در اندازه کامل بررسی کنید ، ما آنها را در وب سایت خود در اینجا قرار داده ایم تا بتوانید پیکسل را به محتوای دل خود پیکسل کنید: https://cyan.com/full-sized-fsr-comparison-images/

نتیجه نهایی برای شما؟ به جای ایجاد تعادل بین عملکرد و گرافیک ، می توانیم تجربه ای واضح ، تمیز ، سریع و با ظاهر زیبا را در همه سیستم عامل های Xbox ارائه دهیم. ما مفتخریم که یکی از اولین توسعه دهندگانی هستیم که از این فناوری برای Xbox Series X | S استفاده کرده ایم!

عارف

با FSR در جیب پشت خود (فوق العاده ، درست است؟) ، وقت آن رسیده است که چیزهای عجیب و غریبی را که در جزیره Myst در انتظار شما هستند بررسی کنید. چه کسی این سرنخ ها را برای شما گذاشته است؟ به کجا می رسند؟ واقعاً در این جزیره چه اتفاقی افتاده است که اکنون با آن در ارتباط هستید؟ می توانید پاسخ این س questionsالات را بیاموزید ، اسرار جزیره را فاش کنید و بسیاری از اسرار دیگر را کشف کنید تا در 26 آگوست حل شود!

در نهایت ، ما می خواهیم از همه طرفداران خود تشکر کنیم که در طول این سال ها از ما در مورد عرضه Xbox برای ما درخواست کرده اند عارفبه ما بسیار هیجان زده هستیم که بالاخره توانستیم این تجربه را برای طرفداران خود به ارمغان بیاوریم! این که آیا قبلاً نسخه قدیمی آن را بازی کرده اید عارف، یا برای اولین بار وارد این ماجراجویی شده اید ، دنیای جدیدی برای کشف در اینجا وجود دارد و ما خوشحالیم که شما را در این سفر همراهی می کنیم!

عارف

Worlds Cyan، Inc.

درباره این بازی به Myst خوش آمدید: یک جزیره بسیار زیبا ، که به طرز وحشتناکی با رمز و راز همراه است و درگیر فتنه است. به جزیره Myst و سایر مکانهای خیره کننده و طولانی خفته- “Ages” سفر کنید و شروع به کشف رمز و رازی کنید که در آن وارد شده اید. با آموختن آنچه در جزیره اتفاق افتاده است ، متوجه خواهید شد که در یک داستان حماسی که پایان آن هنوز نوشته نشده است ، نقش کلیدی را ایفا می کنید. ارتباطات عمیق تری را در این قرون خیره کننده و سوررئال کاوش کنید ، داستانی از خیانت بی رحمانه به خانواده را کشف کنید و انتخابهایی را انجام دهید که هم بر شما و هم بر جهان Myst تأثیر بگذارد. Cyan ، استودیوی مستقل که کلاسیک محبوب را خلق کرده است ، Myst را دوباره تصور کرده است. Myst که از ابتدا ساخته شده است ، مملو از هنرهای جدید ، صدای جدید ، تعاملات دوباره تصور شده و حتی تصادفی اختیاری پازل است. سرانجام … تجربه مورد انتظار Myst مدرن فرا رسیده است! ویژگی های جدید و مورد نیاز برای اولین بار در تاریخ Myst ، از بازی به زبانهای مختلف از طریق رابط کاربری محلی ، از جمله دیالوگ و زیرنویس های گیم پلی ، لذت ببرید. – انواع گزینه های دسترسی برای کمک به گیم پلی. – تعداد زیادی از گزینه های گرافیکی برای انتخاب ، مانند گزینه های supersampling و Ray Tracing برای ارائه بهترین تجربه Myst از سخت افزاری که دارید. سUالات متداول س: من Myst را برای اولین بار در سال 1993 خریدم. آیا می توانم نسخه رایگان این نسخه جدید را ارتقاء دهم؟ پاسخ: از حمایت شما در این سالها متشکرم! ما به خریداران قبلی Myst اصلی ارتقاء رایگان نمی دهیم. ما تلاش زیادی برای ساخت این نسخه جدید از Myst انجام دادیم و از حمایت مالی شما دوباره قدردانی خواهیم کرد! س: آیا این نسخه از Myst از واقعیت مجازی پشتیبانی می کند؟ A: این نسخه از Myst از واقعیت مجازی پشتیبانی نمی کند ، زیرا خود پلت فرم از آن پشتیبانی نمی کند. س: من می خواهم Myst را بازی کنم ، اما نگران این هستم که کامپیوتر من حداقل الزامات را برآورده نکند. باید چکار کنم؟ A: اگر دستگاه شما حداقل الزامات را برآورده نمی کند و شما هنوز هم می خواهید Myst را امتحان کنید ، توصیه می کنیم یکی از گزینه های فوق نمونه خود را از طریق منوی تنظیمات گرافیکی فعال کنید تا ببینید آیا نگرانی های عملکرد را کاهش می دهد یا خیر. بسته به ویترین فروشگاه که Myst را از آن خریداری می کنید ، ممکن است بتوانید از طریق فروشگاه (نه از طریق پشتیبانی Cyan) برای بازپرداخت واجد شرایط باشید اگر Myst به خوبی روی پلت فرم شما اجرا نشود. لطفاً برای جزئیات ، سیاست بازپرداخت هر پلتفرم فروشگاه را مرور کنید. س: Will Myst پشتیبانی می کند [insert language here] یک روز؟ پاسخ: احتمالاً! ما بسیار خوشحال می شویم که از طریق تیم پشتیبانی ما از شما در مورد زبانهایی که می خواهید ما از آنها پشتیبانی کنیم بشنویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme