NBA 2K22 حالت WNBA را گسترش می دهد

Home » NBA 2K22 حالت WNBA را گسترش می دهد

تجربه پیشرفت نشان جدید ، سه تجربه قابل پخش در روز

نوشته شده در

2K Sports از به روزرسانی های جدیدی که در NBA 2K22 برای کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X | S عرضه می شود ، رونمایی کرد.

حالت WNBA یک ویژگی پیشرفت نشان جدید را معرفی می کند. در مسابقه در زمین یا در عمل ، بازیکنان قادر خواهند بود تا نشان ها را مجهز و ارتقا دهند تا بر اساس ویژگی های منحصر به فرد خود ، سازه های MyPLAYER خود را سفارشی کنند.

W سه فعالیت جدید قابل بازی را برای شمارش روزهای تعلیق معرفی می کند – ضربه زدن ، تمرینات تیمی و تمرینات تماسی. در اولین امتیاز ، ستارگان تاریخی و فعلی WNBA را می توان در تمرینات تماسی به چالش کشید تا مهارت های جدیدی را کسب کنند.

با بازگشت به NBA 2K22 برای کنسول های پلی استیشن 5 یا ایکس باکس سری X | S ، The W Online راه های جدیدی برای ارتباط با جامعه 2K ارائه می دهد. بازیکنان قادر خواهند بود قبل از انجام مسابقه با دوستان خود ارتباط برقرار کنند تا به صورت تیمی به زمین بازی بروند. با انجام بازی در The W Online ، بازیکنان قادر خواهند بود فصل XP را به دست آورند و جوایز و جوایز جدیدی کسب کنند.

NBA 2K22 برای کنسول های PlayStation 5 و Xbox Series X | S در 10 سپتامبر منتشر می شود. این بازی همچنین بر روی رایانه های شخصی ، Xbox One و PS4 در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme