NEO: جهان با شما به پایان می رسد راهنمای کامل سفارش

Home » NEO: جهان با شما به پایان می رسد راهنمای کامل سفارش

NEO: The World Ends With You قرار است 27 جولای برای نینتندو سوییچ و PS4 منتشر شود. تابستان امسال نیز از طریق فروشگاه Epic Games روی رایانه وارد خواهد شد. اکنون می توانید پیش سفارش بازی را انجام دهید – و حتی یکنواخت است در فروش 49.94 دلار در توقف بازی.

دنباله ای از نسخه اصلی نینتندو DS از سال 2007 ، این قسمت جدید بازیگران جدیدی از دبیرستان ها است که در Shibuya غواصی می کنند و مجبور می شوند در “بازی Reaper” شرکت کنند. به نظر می رسد شبح وار است. برای اطلاعات بیشتر در مورد پیش خرید به ادامه مطلب بروید.

پیش سفارش NEO: جهان با شما پایان می یابد

PS4

نینتندو سوییچ

پاداش پیش سفارش

Preorder NEO: World در فروشگاه پلی استیشن با شما پایان می یابد و یک مجموعه آواتار رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین مجموعه Threads Legendary را دریافت خواهید کرد که به شرح زیر است: “این مجموعه دنده ای شامل پنج مورد قابل استفاده است که یک بار توسط Neku افسانه ای استفاده شده است. این موارد معمولاً در دسترس نیستند تا اینکه در داستان به میزان قابل توجهی پیش بروید ، بنابراین آنها به شما در روزهای ابتدایی بازی پا به جلو بگذارید و توانایی های قابل بازشدنی قدرتمندی را در اختیار شما قرار دهد که تا آخر خدمت شما خوبی خواهد بود! “

NEO چیست: جهان با شما پایان می یابد؟

NEO: The World Ends With You یک دنباله کامل نسخه اصلی 2007 است ، JRPG با استقبال خوبی که در Nintendo DS شروع به کار کرد و پس از آن در موبایل و به عنوان یک پورت پیشرفته برای Nintendo Switch منتشر شد.

این بازی جدید Rindo را دنبال می کند ، یک دانش آموز دبیرستانی که درگیر بازی مرموز “Reaper” می شود ، نبردی مرگ و زندگی که شما مجبور به بازی آن هستید. شخصیت های جدید Fret و Nagi و همچنین Minamimoto که در بازی اصلی ظاهر شده اند به Rindo پیوسته اند. این گروه از قهرمانان در مجموع به عنوان Twisters Wicked شناخته می شوند. آنها باید “در یک نبرد یک هفته ای برای زندگی شما!”

نئو: دنیا با شما پایان می یابد – 5 عکس صفحه

هنگام بازی ، “موضوعات” را جمع می کنید که نه تنها مد هستند ، بلکه به شخصیت های شما نیز افزایش آمار می بخشند. شما همچنین سنجاق هایی را جمع می کنید که به شما امکان می دهد توانایی های “روانی” را در جنگ از بین ببرید. شما چندین عضو حزب را همزمان کنترل می کنید ، اما هرکدام فقط می توانند یک پین را تجهیز کنند. وظیفه شما فشار دادن دکمه ها برای استقرار روانشناسی برای شکست دادن دشمنان است. بیش از 300 پین برای یافتن در دسترس است ، بنابراین می توانید ترکیب کنید و ترکیب های موثر ایجاد کنید.

این قسمت نشان دهنده اولین باری است که این سری به پلی استیشن می آید.

سایر راهنماهای پیش سفارش

کریس رید ویراستار تجارت است و در معاملات IGN متخصص معاملات است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید _chrislreed.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme