NeonLore: خواندن یا نخواندن … در یک بازی ویدیویی؟

Home » NeonLore: خواندن یا نخواندن … در یک بازی ویدیویی؟

درست پس از انجام انواع تست های گواهینامه و هیجان زده شدن برای انتشار NeonLore، احساس معمول موج اضطراب به من برخورد کرد: اگر گیمرها متوجه نشوند که ما در اینجا به چه هدفی دست می یابیم چه می شود؟

من خودمان را به عنوان توسعه دهندگان مستقل واقعی طبقه بندی می کنم. اجازه دهید و ببخشید که در اینجا با اضافه کردن کلمه “واقعی” کمی جناس بکنم. ما به هیچکس بدهکار نیستیم و واقعاً یک استودیو زیر ده نفر در تمام مدت هستیم. و تا به امروز هیچ سرمایه گذاری خارجی دریافت نکرده ایم، در حالی که در سه سال گذشته ده ها عنوان منتشر کرده ایم.

توسعه‌دهندگان مستقل دوست دارند که هنگام راه‌اندازی یک بازی، اضطراب متفاوتی داشته باشیم: «آیا بازی به اندازه‌ی کافی برای پوشش هزینه‌ها به فروش خواهد رسید؟» معمولاً با یک سؤال پیچیده تر جایگزین می شود:

“آیا گیمرها ما را درک خواهند کرد”؟

هیچ اتفاقی برای استودیوی مستقل ما نخواهد افتاد اگر NeonLore تانک های مالی ما به ساخت و انتشار پروژه های مستقل ادامه خواهیم داد. ما به اندازه‌ای ضخیم شده‌ایم که بیشتر روزنامه‌نگاران بازی را نادیده بگیریم که بازی‌های پنج دلاری ما را با همان گستره‌ای که بازی‌های با قیمت 60 دلار را بررسی می‌کنند، نگاه می‌کنند. چیزی که ما معمولاً به آن نیاز داریم کمی الهام برای ادامه دادن و ریسک کردن و امتحان کردن چیزهای متفاوت است. مطمئناً، راه اندازی یک استودیوی بازی مستقل یک تجارت است و راه اندازی یک کسب و کار پایدار به اندازه مبارزه با رئیس در یک بازی FPS خسته کننده است. با این حال، تشویق به عنوان توسعه دهندگان مستقل، پشتیبانی واقعی است که ما به آن نیاز داریم. و این بار، الهام بخش این مقاله با خواندن مصاحبه اخیر با من به ذهنم آمد [email protected]کارگردان کریس چارلا. او با گفتن این جمله که “آنها مجبور نیستند تلاش کنند همه چیز برای همه باشند”، نشان داد که چقدر برای بازی های مستقل ارزش قائل است.

و بله، از این نظر NeonLore یک بازی کوچک است اما ایده های بزرگی در آن وجود دارد، شاید به یک ژانر کاملاً متفاوت تبدیل شود، شاید هم نشود. ما نمی توانیم بدانیم، ما نمی خواهیم بدانیم. به‌عنوان توسعه‌دهندگان مستقل، کاری را که قرار بود انجام دهیم، انجام دادیم، باید در منابع محدود خود آزمایش می‌کردیم.

اسکرین شات داخلی

NeonLore برخی دیگر شبیه ساز راه رفتن نامیده می شوند. از نظر ما، آن را با گنجاندن کتاب‌های صوتی در بازی تجربه می‌کنیم، که معتقدیم راه جالبی برای ارائه کتاب‌ها به مخاطبان مختلف است که معمولاً با چنین رسانه‌ای مواجه نمی‌شوند. کریس چارلا در همان مقاله ادامه می‌دهد: «بازی‌های مستقل هیجان‌انگیزترین محتوای روی کره زمین هستند» که من را ترغیب کرد تا در مورد جزئیات بیشتر توضیح دهم. NeonLoreو آنچه که ما سعی داریم با شروع این بازی به عنوان یک ژانر ایجاد کنیم: چه می شود اگر یک روز از خواب بیدار شوید و برنامه Xbox شما به شما اطلاع دهد که آخرین کتاب صوتی نویسنده مورد علاقه شما آماده است تا در سیستم Xbox شما به صورت یک بازی ماجراجویی؟ چه کسی دوست ندارد هنگام قدم زدن در مکان‌هایی که از همان رمان الهام گرفته شده‌اند، روی صفحه بزرگ، با بافت‌های باشکوه 4K اطراف، به آخرین کتاب استفان کینگ گوش دهد؟

من به عنوان یک گیمر.

به‌عنوان یک توسعه‌دهنده بازی که پیشینه‌اش در ادبیات است، این یک رویا است که به حقیقت می‌پیوندد و زیرمجموعه‌های گسترده و جایگزین‌هایی را در فضای اجتماعی-فرهنگی بازی‌های ویدیویی باز می‌کند. شکایت مادران و معلمان از کتاب نخواندن نوجوانان؟ آنها نقاط عطف قدیمی ادبیات کلاسیک را از دست می دهند؟ خوب، اگر آنها واقعاً کتاب‌ها را بخوانند، عالی خواهد بود، اما به عنوان پیش‌رو در این رسانه، می‌توانیم یک جایگزین پیشنهاد کنیم: بیایید در زمان به اوایل سال ۲۰ سفر کنیم.هفتم قرن نیویورک سیتی و بیایید دنیا را از چشم نیک کاراوی ببینیم، و در حین قدم زدن در چنین محیط هایی که نگران تیراندازی به زامبی ها نباشیم، به شاهکار اسکات فیتزجرالد گوش می دهیم. گتسبی بزرگ.

منوی اسکرین شات

ببینیم آیا سایر گیمرها با من موافق هستند یا نه: در NeonLore، امیدواریم از گوش دادن به چهار رمان کوتاه مختلف که توسط چهار نویسنده علمی تخیلی مختلف به طور انحصاری برای این بازی نوشته شده اند لذت ببرید و در عین حال از مناظر با مضمون سایبر پانک و همچنین کمی حل پازل لذت ببرید.

در نهایت، اما نه کم اهمیت، یک تشکر بزرگ دیگر از تیم Xbox برای حمایت و تشویق توسعه دهندگان مستقل با چنین پروژه های مخاطره آمیزی. NeonLore امروز در Xbox در دسترس است!

ایکس باکس لایو

NeonLore

Playstige Interactive


5

5.99 دلار

Neon-Lore یک بازی اکتشافی اول شخص رایگان است. شما با شخصیت های جالبی آشنا خواهید شد و کشف خواهید کرد که در آینده نزدیک چه اتفاقی برای نژاد بشر افتاده است. همانطور که در خیابان‌های آغشته به نئون پرسه می‌زنید، متوجه می‌شوید که دنیا به چه شکلی شده است، زندگی در دنیایی از آمیختگی جذاب از هرج و مرج و پیشرفت فناوری چگونه پیش می‌رود. در Neon-Lore، شما پازل ها را حل می کنید و با شخصیت های مختلف روبرو می شوید و در مورد زندگی گذشته، رویاها و ترس های آنها اطلاعات کسب می کنید… و فرصتی برای کشف عمیق تر در مورد تحولات اجتماعی که بر زندگی انسان در قرن بیست و یکم تأثیر گذاشته است، خواهید داشت… ویژگی ها: *کشف دنیا با سرعت خودت * بدون شکست یا تلاش، شما تصمیم می گیرید که چگونه جهان را کشف کنید. *محیط های زیبا با مضمون سایبر پانک. *با 40 شخصیت مختلف آشنا شوید و در مورد پیشینه آنها اطلاعات کسب کنید. *به 4 کتاب صوتی مختلف که حاوی 4 رمان مختلف با مضمون سایبری پانک هستند، دسترسی داشته باشید که به طور انحصاری برای این بازی توسط نویسندگان علمی تخیلی نوشته شده است. * موسیقی متن آرامش بخش و هیجان انگیز با مضمون سایبر پانک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.