NHL 22 اعلام شد | اخبار PlayStation 4 در New Game Network

Home » NHL 22 اعلام شد | اخبار PlayStation 4 در New Game Network

عنوان سالانه هاکی موتورها را تغییر می دهد و به کنسول های نسل جدید می آید

نوشته شده در

Electronic Arts EA SPORTS NHL 22 را در 15 اکتبر معرفی کرده است.

بازی در حال حاضر از موتور Frostbite پشتیبانی می کند و مرکز تورنتو مپل لیف ، آستون متیوس ، به جلد EA SPORTS NHL در NHL 22 باز می گردد.

برای اولین بار ، موتور Frostbite به حق رای EA SPORTS NHL می آید. بازیکنان از طریق شباهت زیاد به بازیکن ، انیمیشن های پارچه ای و جزئیات ریز یکنواخت زنده می شوند که همه با وضوح بالاتر ارائه می شوند. در کنار این پیشرفت ها ، آگاهی فضایی افزایش یافته است تا بازیکنان بتوانند دنیای اطراف خود را ردیابی کرده و نسبت به آن واکنش نشان دهند. گیم پلی روی یخ نیز با تعاملات چوبی جدید از نظر فیزیکی ارتقاء پیدا می کند.

این بازی همچنین شامل معرفی Superstar X-Factors است ، سیستمی که توانایی های منحصر به فردی را برای بهترین بازیکنان در بازی به ارمغان می آورد ، با ویژگی هایی که از مهارت های فردی آنها در دنیای واقعی الهام گرفته است. Superstar X-Factors دو عنصر کلیدی را برای کمک به ارتقاء نخبگان هاکی و شکستن آنها از گروه ارائه می دهد: توانایی های منطقه و توانایی های سوپراستار. Superstar X-Factors نه تنها جنبه های جدیدی را به گیم پلی می رساند بلکه ابعاد جدیدی را به Franchise Mode ، Be A Pro ، Hockey Ultimate Team و World of Chel اضافه می کند.

در هفته های آینده موارد بیشتری در World of CHEL ، Hockey Ultimate Team ، Be A Pro و Franchise و همچنین برخی از ویژگی های جامعه مورد درخواست طولانی مدت به اشتراک گذاشته می شود.

NHL 22 در 15 اکتبر 2021 برای PlayStation 5 ، Xbox Series X | S ، PlayStation 4 و Xbox One در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme