Nintendo Switch 13.0.0 اکنون به روز شده و خروجی بلوتوث را برای صدا اضافه می کند

Home » Nintendo Switch 13.0.0 اکنون به روز شده و خروجی بلوتوث را برای صدا اضافه می کند

یک به روزرسانی سیستم عامل جدید برای Nintendo Switch منتشر شد و یکی از بزرگترین موارد جدید پشتیبانی از صدای بلوتوث است. همه انواع دستگاه های صوتی-مانند هدفون و بلندگوها-اکنون می توانند با Switch جفت شوند.

لازم به ذکر است ، میکروفون های بلوتوث پشتیبانی نمی شوند ، در حالی که نینتندو همچنین تأیید کرد که هنگام استفاده از بلوتوث می توان حداکثر دو کنترلر بی سیم را به Switch متصل کرد. علاوه بر این ، هنگامی که ارتباط بی سیم محلی سوئیچ در حال اجرا است ، صدای بلوتوث کار نمی کند.

در حال پخش: مدل OLED نینتندو سوییچ برای چه کسانی مناسب است؟

به روزرسانی سیستم عامل 14 سپتامبر همچنین گزینه “Update Dock” را در قسمت System Settings اضافه می کند. نینتندو گفت که این امر در مورد سوئیچ استاندارد و مدل آینده OLED صدق می کند.

این به روزرسانی همچنین به Switch اجازه می دهد تا اتصال اینترنت خود را در حالت Sleep حفظ کند. نینتندو گفت: “هنگامی که این تنظیمات فعال است ، سیستم هایی که دارای اتصال اینترنتی سیمی هستند حتی در حالت خواب نیز اتصال اینترنت را حفظ می کنند. این امر باعث می شود تا نرم افزار و محتوای اضافی در حالی که سیستم در حالت خواب است به سیستم بارگیری شود.”

علاوه بر این ، به روز رسانی 13.0.0 به شما اطلاع می دهد که آیا سوئیچ شما در صفحه Connection Status به اینترنت 2.4 گیگاهرتز یا 5 گیگاهرتز متصل است. به روز رسانی همچنین روش شروع راه اندازی تنظیمات “calibrate control sticks” را تغییر می دهد. نینتندو گفت: “از تنظیمات سیستم ، به کنترلرها و حسگرها بروید ، Calibrate Control Sticks را انتخاب کنید ، سپس چوب کنترل را به طور کامل در هر جهت کج کنید و آن را برای چند ثانیه کج نگه دارید تا کالیبراسیون آغاز شود.”

یادداشت های کامل پچ را می توانید در زیر مشاهده کنید ، همانطور که توسط آنها به اشتراک گذاشته شده است نینتندو در وب سایت خودبه

نسخه 13.0.0 (منتشر شده در 14 سپتامبر 2021)

پشتیبانی صوتی بلوتوث اضافه شد.

 • هدفون ، هدفون ، بلندگوها و سایر دستگاه های صوتی که با بلوتوث متصل می شوند ، می توانند با خروجی صدا با سیستم های خانواده نینتندو سوییچ جفت شوند.
  • میکروفون بلوتوث پشتیبانی نمی شود.
  • هنگام استفاده از صدای بلوتوث ، حداکثر دو کنترل کننده بی سیم سازگار می توانند به سیستم متصل شوند.
  • وقتی ارتباط بی سیم محلی فعال است ، نمی توان از صدای بلوتوث استفاده کرد.
  • برای اطلاعات بیشتر ببین نحوه جفت کردن و مدیریت دستگاه های صوتی بلوتوثبه

“Update Dock” در قسمت System در تنظیمات سیستم برای سیستم های Nintendo Switch و Nintendo Switch – OLED Model اضافه شد ، که به روز رسانی نرم افزار را به اسکله های Nintendo Switch با پورت LAN امکان پذیر می کند.

 • به روزرسانی نرم افزار Dock برای اسکله های Nintendo Switch بدون پورت LAN در دسترس نیست.
 • این ویژگی به Nintendo Switch Lite اضافه نشد.
 • برای اطلاعات بیشتر ببین نحوه به روز رسانی سیستم عامل Dockبه

“حفظ اتصال به اینترنت در حالت خواب” در بخش حالت خواب در تنظیمات سیستم اضافه شد.

 • وقتی این تنظیم فعال باشد ، سیستم هایی که دارای اتصال اینترنتی سیمی هستند ، حتی در حالت خواب نیز اتصال اینترنت را حفظ می کنند. این باعث می شود تا نرم افزار و محتوای اضافی در سیستم در حالی که سیستم در حالت خواب است بارگیری شود.
  • تنظیم به طور پیش فرض فعال است.
 • هنگامی که این تنظیم غیرفعال است ، سیستم فقط به صورت دوره ای به اینترنت متصل می شود ، که باعث کاهش مصرف برق می شود.

توجه: سیستم هایی که به نسخه 13.0.0 یا بالاتر به روز نشده اند طوری رفتار می کنند که گویی این تنظیمات فعال است.

روش شروع “Calibrate Control Sticks” در تنظیمات سیستم تغییر کرد.

 • از تنظیمات سیستم ، به قسمت Controllers and Sensors بروید ، Calibrate Control Sticks را انتخاب کنید ، سپس چوب کنترل را به طور کامل در هر جهت کج کنید و آن را برای چند ثانیه کج نگه دارید تا کالیبراسیون شروع شود.

پس از انتخاب اینترنت در تنظیمات سیستم ، کاربران اکنون می توانند مشاهده کنند که آیا اتصال اینترنت بی سیم آنها از باند فرکانسی 2.4 گیگاهرتز یا 5 گیگاهرتز تحت عنوان “وضعیت اتصال” استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme