Nobody Saves the World در 18 ژانویه با Xbox Game Pass عرضه می شود

Home » Nobody Saves the World در 18 ژانویه با Xbox Game Pass عرضه می شود

هی همه! من مشتاقم اعلام کنم که RPG اکشن جدید ما هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد بالاخره تاریخ انتشار داره! این در 18 ژانویه برای Xbox Series X|S، Xbox One، و Windows 10 راه اندازی می شود. از همه بهتر، این روز اول با Xbox Game Pass راه اندازی می شود. اساساً راهی وجود ندارد که نتوانید آن را بازی کنید!

اگر این اولین باری است که نام بازی را می شنوید، هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد برداشت ما از ARPG است. شما به عنوان یک کودک کوچک به نام هیچکس شروع می کنید، اما به زودی این توانایی را پیدا می کنید که شکل های بیشتر و بیشتری به خود بگیرد. در مجموع بیش از 15 مورد، از جمله زامبی، اسب، بدنساز و اژدها وجود دارد. هر فرمی سبک بازی و توانایی‌های خاص خود را دارد که می‌توانید آن‌ها را با هم ترکیب کنید و ترکیب‌های وحشی مانند یک زامبی آتش‌نفس یا یک بدنساز در حال تاخت ایجاد کنید. با کمک این قدرت ها، با انجام ماموریت ها و کاوش در سیاه چال ها، قصد دارید جهان را از بلای شرور نجات دهید.

هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد

یکی از بهترین بخش های بازی این است که چقدر به شما آزادی می دهد. شما تصمیم بگیرید که چگونه جهان را کشف کنید، کدام تلاش ها را انجام دهید، و کدام اشکال را دنبال کنید. هنگامی که بازی شروع به ایجاد چالش های سخت در شما می کند، شما تصمیم بگیرید که چگونه فرم ها و توانایی هایی را که به دست آورده اید ترکیب کنید تا بر آنها غلبه کنید. همیشه راه‌های زیادی برای حل پازل‌ها و غلبه بر موانع وجود دارد – انجام آن به مهارت و خلاقیت شما بستگی دارد!

هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد

شما هم مجبور نیستید دنیا را به تنهایی نجات دهید. این بازی نه تنها دارای Co-op آنلاین است، بلکه بازی cross-play از طریق Xbox Live نیز فعال است. دوستی را بگیرید و سرگرمی خود را با تغییر فرم، ترکیب توانایی، خزیدن در سیاهچال دو برابر کنید!

ما دلمان را ریخته ایم هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد برای مدت طولانی، و ما واقعا هیجان زده هستیم که در نهایت شاهد بازی همه شما هستیم. از طرف من و هر کس دیگری در Drinkbox، لطفاً از آن لذت ببرید هنگامی که در 18 ژانویه در روز اول با Xbox Game Pass راه اندازی شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme