Octopath Traveler: Champions Of The Continent برای موبایل راه اندازی شد

Home » Octopath Traveler: Champions Of The Continent برای موبایل راه اندازی شد

اسکوئر انیکس اعلام کرد که بازی موبایل جدیدش Octopath Traveler: Champions of the Continent اکنون در دسترس است. بازی موبایلی که به تازگی منتشر شده است بر اساس سریال محبوب Octopath Traveler ساخته شده است. بازیکنان می توانند یک داستان اصلی جدید را در دنیای Orsterra تجربه کنند که چند سال قبل از Octopath Traveler اتفاق می افتد.

اسکوئر انیکس برای پیشی گرفتن از 700000 پیش ثبت نام، جوایز زیر را در بازی اعطا خواهد کرد:

  • 5000 برگ
  • 16 آجیل تجربه (M)
  • 20 راهنما طلا
  • 1 دستکش تعقیب کننده I
  • 300 یاقوت

در Octopath Traveler: Champions of the Continent، بازیکنان به عنوان “The Chosen One” شناخته می شوند و با دشمنانی که می خواهند تاریکی را بر روی زمین آزاد کنند مبارزه خواهند کرد. این بازی دارای هنر پیکسلی 2 بعدی با جلوه های 3D/CG است که توسط بازی اصلی محبوب شده است.

بازیکنان همچنین می‌توانند در هنگام راه‌اندازی از فهرستی متشکل از 64 کاراکتر در بازی انتخاب کنند و می‌توانند از حداکثر هشت عضو حزب در نبرد از طریق کنترل‌های سوایپ برای نبرد سریع استفاده کنند. علاوه بر این، بازیکنان همچنین این فرصت را خواهند داشت که Tressa Colzione را از طریق دو Guiding Light و همچنین Chosen Traveler: Tressa و Sacred Guidance: Tressa به فهرست خود اضافه کنند.

Octopath Traveler: Champions of the Continent بازی رایگان است

Octopath Traveler: Champions of the Continent به بازیکنان این امکان را می دهد که ماجراجویی خود را انتخاب کنند و تعاملات متعددی با NPC ها داشته باشند. بسته به نحوه صحبت شما با آنها، نحوه نگرش آنها به شما مشخص خواهد شد. در نهایت، Yasunori Nishiki، آهنگسازی که در Octopath Traveler کار کرده است، در آخرین قسمت با موسیقی انحصاری بازی دوباره شنیده می شود.

Octopath Traveler: Champions of the Continent یک بازی موبایلی رایگان است. می توانید آن را در سایت دانلود کنید اپل اپ استور و گوگل پلی.

برای اطلاعات بیشتر Octopath Traveler: Champions of the Continent، مصاحبه ما با تیم توسعه را بررسی کنید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme