Path of Exile: Expedition 28 ژوئیه آغاز به کار می کند

Home » Path of Exile: Expedition 28 ژوئیه آغاز به کار می کند

انبوهی از ارواح را می کشید؟ بررسی. خطر و پاداش خود را کنترل می کنید؟ بررسی. بازرگانان جدیدی برای تجارت با آنها؟ بررسی. روش های جدیدی برای ساخت شخصیت خود دارید؟ بررسی. مسیر تبعید: اعزام، همه چیزهایی که یک گسترش خوب ARPG نیاز دارد را دارد: موارد جذاب ، جنگ احشایی و تاریکی غیر قابل توبه.

گروهی از بازرگانان کالگووران ، پیرو ردپای اجدادشان که مدتها پیش به آنجا سفر کرده بودند اما دیگر برنگشتند ، به Wraeclast وارد شدند. آنها به دنبال بازیابی مصنوعات از دست رفته در گذشته هستند و از شما برای مقابله با خطرات کمین شده در زیر کمک می گیرند. شما باید یک سری مواد منفجره را به طور استراتژیک در مکان های مشخص شده Expedition قرار دهید و آنها را منفجر کنید. این انفجارها کالگوور گمشده را کشف می کند. اگر بتوانید این انبوه ارواح را بکشید ، می توانید مصنوعات آنها را بازیابی کرده و در ازای کالاهای آنها به بازرگانان تحویل دهید.

مسیر تبعید: اعزام

هر یک از کالگوورهای مسافرتی تحت تأثیر شخصیت آنها سبک های مختلفی از تجارت را ارائه می دهند. گوانن ، قمارباز ، اعتقادی به شانس ندارد و این ثروت فقط به کسانی می رسد که اعتقاد کافی داشته باشند. او مواردی را ارائه می دهد که مشخصات آنها تا قبل از خرید خریداری نشده است. ممکن است چیزی به ارزش زیاد یا خیلی کم بدست آورید. توجن ، هاگلر مایل است با قیمت های خود مذاکره کند اما مراقب باشید که با ارائه پیشنهادات کم او را آزرده خاطر نکنید. روگ ، فروشنده فقط می خواهد معامله ای انجام دهد و با پیشنهاد به روزرسانی کالایی که خریداری کرده اید ، سعی در افزایش فروش شما خواهد داشت. دانیگ ، رهبر آنها ، از همه نوع مصنوعات استفاده می کند و آنها را با انواع دیگر مبادله می کند تا با خدمه اعزامی خود به تجارت کمک کند.

مسیر تبعید: اعزام

مثل همیشه ، ما گزینه های جدیدی برای بازیکنان ایجاد کرده ایم تا شخصیت های خود را در اطراف ایجاد کنند. انواع پایه های هیجان انگیز جدید و موارد منحصر به فردی وجود دارد که در اطراف کالگوور قرار دارند. اما ، بدون شک هسته اصلی ایجاد سبک های بازی جدید از طریق جواهرات مهارتی است. در این گسترش ، ما واقعاً می خواستیم با معرفی هرچه بیشتر مهارت های جدید که طیف گسترده ای از سبک های بازی را به خود جلب می کند ، متا بازی Path of Exile را متزلزل کنیم. به همین ترتیب ، ما 19 گوهر مهارت و پشتیبانی جدید ایجاد کرده ایم که هرکدام از آنها یکی از کلاسهای Ascendancy هستند.

مسیر تبعید: اعزام

این مهارت ها به تنهایی برای تغییر چشم انداز کافی است مسیر تبعیدبهترین استراتژی های گیم پلی ، با این حال ، ما با ایجاد برخی تغییرات قابل توجه در تعادل بازی ، آن را یک گام فراتر می بریم. ما نه تنها اساساً سیستم Flask را دوباره کار می کنیم ، بلکه در سیستم های مختلف نیز تغییرات چشمگیری ایجاد کرده ایم تا Path of Exile را به بازی چالش برانگیزی که قبلاً بود تبدیل کنیم.

مسیر تبعید: اعزام

اگر امتحان نکرده اید مسیر تبعید هنوز ، یا اگر شاید مدتی باشد ، این زمان مناسب برای بازگشت است. نه تنها یک اقتصاد تازه برای رقابت در هنگام راه اندازی لیگ وجود دارد ، بلکه بازیکنان همه به همان اندازه سعی می کنند بهترین استراتژی ها و روش های جدید را کشف کنند بازی. همانطور که جامعه از این منظره پیچیده جدید پی می برد ، شما می توانید در کنار آنها در آنجا باشید.

مسیر تبعید: اعزام

ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم چه نوع شخصیت ایجاد می شود مسیر تبعید طرفداران پس از این گسترش ایجاد می کنند. همیشه تعجب آور است که ببینیم مردم تا چه حد می توانند حد مجاز را افزایش دهند مسیر تبعیدگیم پلی همه کاره. ما امیدواریم که شما را در آنجا ببینیم!

ایکس باکس لایو

مسیر تبعید

سنگ زنی بازی دنده


315

هنگامی که در قاره تاریک Wraeclast می جنگید ، مهارت های ویرانگر و موارد ارزشمندی کسب کنید. با شخصی سازی شخصیت بی نظیر ، Path of Exile یک RPG آنلاین اکشن و برنده جایزه است که توسط گیمرهای هاردکور برای گیمرهای هارد ایجاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme