PlayStation VR2 معرفی شد | اخبار PlayStation 5 در New Game Network

Home » PlayStation VR2 معرفی شد | اخبار PlayStation 5 در New Game Network

جزئیات جدید در مورد سیستم واقعیت مجازی بعدی سونی

نوشته شده در

سونی جزئیات جدیدی از سیستم بازی واقعیت مجازی بعدی خود برای پلی استیشن 5 اعلام کرده است.

نام رسمی PlayStation VR2 و کنترلر PlayStation VR2 Sense Controller نامیده خواهد شد. این سیستم از طراحی سنتی هدست و کنترلرها و یک کابل تک متصل به کنسول PS5 پیروی می کند. با این حال، سونی هیچ عکسی از ظاهر دقیق این سیستم فاش نکرد.

PS VR2 4K HDR، میدان دید 110 درجه و رندر عالی را نوید می دهد. با صفحه نمایش OLED، بازیکنان می توانند وضوح نمایشگر 2000×2040 در هر چشم و نرخ فریم صاف 90/120 هرتز را انتظار داشته باشند. PS VR2 شما و کنترلرتان را از طریق دوربین های یکپارچه تعبیه شده در هدست واقعیت مجازی ردیابی می کند. حرکات و جهتی که به آن نگاه می کنید در بازی بدون نیاز به دوربین خارجی منعکس می شود.

بازخورد هدست یک ویژگی حسی جدید است که توسط یک موتور داخلی با ارتعاشات ایجاد شده است که یک عنصر لمسی هوشمند را اضافه می کند. برای مثال، گیمرها می‌توانند نبض یک شخصیت را در لحظات پرتنش، هجوم اجسام که از نزدیک سر کاراکتر عبور می‌کنند، یا رانش وسیله نقلیه را در حین حرکت شخصیت به جلو احساس کنند.

با ردیابی چشم، PS VR2 ادعا می کند که حرکت چشمان شما را ردیابی می کند، بنابراین یک نگاه ساده در یک جهت خاص می تواند ورودی اضافی برای شخصیت بازی ایجاد کند.

در مورد بازی‌ها، یکی از عناوین ویترین PS VR2 Horizon Call of the Mountain از Guerrilla و Firesprite خواهد بود. این بازی اصلی به طور خاص برای PS VR2 ساخته شده است.

اطلاعات بیشتر، از جمله ظاهر، قیمت و تاریخ عرضه پلی استیشن VR2 در تاریخ بعدی وعده داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme