Pokémon GO در تابستان امسال چندین Unlock Ultra خواهد داشت

Home » Pokémon GO در تابستان امسال چندین Unlock Ultra خواهد داشت

با بازگشت Pokemon Go Fest برای سال 2022، Niantic همچنین Ultra Unlocks را بازمی‌گرداند، جایزه‌ای که می‌توان با تکمیل چالش‌های جهانی با سایر بازیکنان برای رویدادهای آینده کسب کرد. برای اولین بار، Niantic چندین Ultra Unlocks را برای تعدادی از رویدادهای آینده خود ارائه می دهد، با چالش های موجود در چهار رویداد آینده Pokemon Go Fest.

اولین فرصت برای کسب جایزه Ultra Unlock در آخر این هفته در طی رویداد جهانی با بلیط Pokemon Go Fest در راه است. اگر مربیان در سراسر جهان موفق شوند 20 چالش جهانی را در این رویداد دو روزه تکمیل کنند، یک رویداد Ultra Unlock به هفته ماجراجویی آینده اضافه خواهد شد.

در حال پخش: تور Pokémon GO 2022

بازیکنان برای مشارکت در تلاش Ultra Unlock نیازی به خرید بلیت ندارند – در حالی که Global Challenge Arena فقط در 4 ژوئن برای دارندگان بلیط باز است، سپس برای بقیه رویداد در ژوئن برای همه بازیکنان باز خواهد شد. 5.

جایزه بعدی پیشنهادی، رویداد Ultra را برای رویداد پایانی پوکمون گو فست در 27 آگوست باز می‌کند و می‌توانید با تکمیل چالش جهانی جشنواره پوکمون گو برلین کسب کنید. مربیانی که نمی توانند در رویدادهای حضوری شرکت کنند، همچنان می توانند در چالش های جهانی مشارکت کنند.

هر دو رویداد سیاتل و ساپورو همچنین دارای چالش های جهانی برای باز کردن پاداش های Ultra برای رویدادهای آینده هستند که هنوز توسط Niantic اعلام نشده است.

ما جزئیاتی در مورد اینکه پاداش‌های Ultra Unlock شامل چه مواردی می‌شوند، نخواهیم داشت تا زمانی که واقعاً قفل آن‌ها باز نشود، با Niantic قول داده است که اطلاعات کمی پس از پایان هر رویداد Pokemon Go Fest افشا شود. جایزه Ultra Unlock سال گذشته شامل مجموعه‌ای از سه رویداد مضمونی بود که هر کدام باعث می‌شد تا انواع پوکمون‌ها، از جمله نسخه‌های براق Legendary Pokemon Dialga و Palkia، راحت‌تر به‌دست آیند.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme