Psychonauts 2 Review | شبکه بازی جدید

Home » Psychonauts 2 Review | شبکه بازی جدید

همه ما مخلوق عادت هستیم مسیری را که برای کار پیش می گیریم یا به چه ترتیب لباس می پوشیم ، برخی از وظایف را بدون فکر زیاد انجام می دهیم. Psychonauts 2 با غوطه ور شدن در مغز شخصیت های جالب و کاوش در مناظر فوق العاده پیچ خورده موجود در آن عادت می کند. هدف از این شیرجه های مغزی لذت بخش اصلاح عادات بد صاحب و افشای خود واقعی آنها است. برای موفقیت ، بازیکنان برنامه های شخص ثالث ، مبارزه ذهنی را انجام می دهند و تمایل عجیب بازی با شماره سه را تحمل می کنند. با وجود کمی تکرار ، Psychonauts 2 یک دنباله عالی برای یک بازی ماجراجویی منحصر به فرد است.

Psychonauts 2 بلافاصله پس از پایان بازی اصلی بازی را برمی دارد. از زمان انتشار آن بازی 15 سال پیش ، یک کمیک عالی وجود دارد که رویدادهای قبلی را خلاصه می کند. بازیکنان بار دیگر نقش رازپوتین آکواتو را بازی می کنند ، پسری که از سیرک فرار کرد و به گروه روانپزشکان پیوست. دنباله پس از شکست دکتر لوبوتو در فینال آخرین بازی آغاز می شود. در حالی که راز و روانگردانان در حال رفتن به پایگاه خود هستند ، آنها وارد ذهن لوبوتو می شوند تا نام رئیس او را بیابند. اما همه چیز در سطح شگفت انگیزی به هم می ریزد که باعث می شود برخی افراد بیش از آنچه تصور می کردند از دندان ها بترسند. راز هنگام فرار متوجه می شود که لوبوتو از شخصی به نام مالیگولا می ترسد ، یک شرور قدرتمند روانی که سالها پیش مرده است.

هنگامی که آنها به پایگاه Motherlobe می رسند ، راز صرفاً یک کارآموز می شود. او توسط همکلاسی هایش مورد تهدید قرار گرفته و یک مربی بدون مغز را در اتاق پست تعیین کرده است. راز به شدت می خواهد به ردیابی گروهی در تلاش برای زنده کردن مالیگولا کمک کند ، اما معلم او معتقد است که این کار بسیار خطرناک است ، بنابراین راز در ذهن معلم فرو می رود و از نظر ذهنی ریسک را با پول ارتباط می دهد. اکنون معلم نمی تواند منتظر بماند تا رز و همکلاسی هایش را به ماموریت بفرستد. این مأموریت نشان می دهد که یک خال در روانگردانان وجود دارد که برای بازگرداندن شکوه قبلی مالیگولا تلاش می کند. رازپوتین وظیفه غیرممکنی را برای ترمیم ذهن فورد کرولر ، یکی از شش روان ، به عهده دارد.

شش روانی اعضای بنیانگذار روانگردانان بودند. آنها سالها پیش مالیگولا را نابود کردند اما با هزینه هنگفتی: یکی درگذشت ، برخی عقل خود را از دست دادند و تعدادی نیز گوشه گیر شدند. ذهن فورد به سه قسمت تقسیم شده است و تنها راه ترمیم آن کمک از اعضای بازمانده است. این امر مستلزم غوطه ور شدن در مغز آنها و کشف جهان در اطراف دفتر مرکزی است.

روانگردان 2

داستان در Psychonauts پیچیده و سرگرم کننده است. در حالی که به ندرت خنده دار و خنده دار است ، اما مملو از کلمات هوشمندانه و شخصیت های جالب است. شخصیت های زیادی وجود دارد ، اما همه آنها به خاطر موضوعات عالی و طرح های منحصر به فرد به یاد ماندنی هستند – مدل های شخصیت عالی و بسیار وفادار به نسخه اصلی هستند. یک نقطه ضعف جزئی داستان این است که از چند شخصیت کم استفاده می شود. در ابتدا ، به نظر می رسد که همکلاسی های Raz نقش بزرگی را ایفا خواهند کرد ، اما در طول این ماجراجویی هفده ساعته ، حداقل زمان صفحه نمایش را دریافت می کنند. بخشی از دلیل این امر این است که خانواده بزرگ Raz از نوازندگان سیرک به دیدار می آیند و نسخه پشتیبانی خود را ارائه می دهند. آنها یک پارک بزرگ در پارکینگ برپا کرده و دور خود می چرخند تا به او یادآوری کنند که از کجا آمده است.

دنباله هنگام حرکت در جهان در اطراف دفتر مرکزی Motherlobe و ردیابی اعضای Psychic Six مانند یک مترویدوانیا عمل می کند. چند سطح باز برای کاوش وجود دارد ، مانند فضای داخلی Motherlobe ، معدن و منطقه آبشار نزدیک پارکینگ. در داخل آنها کارت هایی پنهان شده اند که می توانند برای ارتقاء توانایی های Raz استفاده شوند. منبع متداول دیگر ناشی از شکستن اشیاء (یا استخراج از زمین) است که به عنوان ارزهایی عمل می کند که می تواند توانایی ها را تغییر داده یا اقلام ترمیم سلامت را خریداری کند.

توانایی های Raz متنوع و به همان اندازه مفید است. بسیاری از اوایل بازی در دسترس هستند ، بنابراین همیشه ابزارهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. یک توپ نشتی امکان پیمایش سریع زمین را فراهم می کند و هنگامی که در هوا قرار می گیرد ، به عنوان یک گلایدر بین سکوها عمل می کند. برخی از اجسام موجود در محیط را می توان سوزاند تا معابر پنهان نمایان شود. حتی یک نسخه کاغذی از Raz وجود دارد که می تواند از شکاف های باریک عبور کرده و درها را باز کند. برخی از نقاط جهان بدون توانایی مناسب قابل دسترسی نیستند ، اگرچه همیشه تا زمان به دست آوردن آن آشکار نیست.

روانگردان 2

برای پیمایش سطوح و یافتن کالاهای قابل جمع آوری ، نیاز به بسترهای نرم افزاری اساسی است. این شامل سنگ زنی در امتداد ریل ، استفاده از تاب و پرش از تیرها است. منطقه نزدیک پارکینگ بزرگترین و بهترین مکان برای کاوش است ، با غارهای پنهان ، مسیرهای پیاده روی روی درخت و چند ماموریت جانبی. در حالی که پلتفرم سازی می تواند کمی دلهره آور باشد ، هرگز به اندازه سیرک گوشت بازی قبلی بد نمی شود ، و پیمایش در سراسر جهان تا پایان نیازی به تفکر ذهنی ندارد.

اما مانند زامبی ها ، ما همه به خاطر مغز اینجا هستیم. بهترین قسمت های دنباله شامل غوطه ور شدن در ذهن دیگران است. شخصیت های دنیای واقعی در افکار دیگران به نسخه های عجیبی از خود تبدیل می شوند که روابط را گسترش می دهد. تقریباً همه مغزها دوستانه و نسبتاً عاقل هستند ، بنابراین هیچ وحشت تاریکی وجود ندارد. در عوض از طیف وسیعی از محیط های پر جنب و جوش و انتزاعی مانند سرزمین موسیقی روانگردان که دارای پل های رنگین کمان است ، دنیایی کوچک که راز باید در آن حرکت کند و کتابخانه ای با کتاب های غول پیکر دیدن می کنید. یکی از سفرهای باورنکردنی شامل سوار شدن بر بالای یک توپ بزرگ بولینگ در شهر مردمانی بود که منتظر مرگ آنها با اسپری ضدعفونی کننده بودند.

چشم اندازهای مختلف از نظر فنی چشمگیر هستند. این بازی اغلب با جهت گیری بازی می کند و هنگام چرخش در اطراف مناظر خمیده ، گرانش را می چرخاند. همچنین از پورتال هایی استفاده می کند که در آن مناطق/اتاق های جدید و بزرگ در ورودی های کوچک محیط وجود دارد. این پورتال ها بی نقص و جذاب هستند و می توانند کمی گمراه کننده باشند. یکی از مسائلی که در جهان های انتزاعی وجود دارد این است که بسترسازی سخت تر است زیرا ذهنها اغلب با تصاویر منحرف کننده و اشیاء متحرک عجیب درگیر هستند. دانستن اینکه به کدام سمت بروید می تواند مشکل باشد ، و به همین دلیل است که فیگورها ، مجموعه های رنگارنگ موجود در ذهن ها ، برای هدایت بازیکن در مسیر درست قرار می گیرند.

روانگردان 2

در ذهن همه جایی است که تمام مبارزات بازی انجام می شود. در مکانهای مختلف ، اغلب طراحی شده ، دشمنان به وجود می آیند و راز باید آنها را قبل از پیشرفت اعزام کند. دشمنان بسیار متفاوتی بر اساس ساختارهای ذهنی وجود دارند: تردیدها لجن چسبناکی را روی زمین می گذارند ، قضاوت ها سنگریزه عظیمی دارند و پشیمانی وزن خود را کاهش می دهد. اکثر دشمنان مستعد توانایی خاصی هستند بنابراین تعویض در میانه نبرد بهترین راه برای پیروزی است. مبارزه کافی است اما سطوح بدون آن بسیار لذت بخش تر هستند. عمل نیز تا انتها بسیار آسان تر می شود زیرا توانایی های Raz قوی تر می شود و به پاداش های سلامتی دسترسی پیدا می کند.

با این حال ، برخی از سفرها به ذهن بیشتر از استقبال آنها است. تکمیل چند مورد ، هنگام یافتن بیشتر کلکسیونی ها ، حدود 90 دقیقه زمان می برد. اگر تکرار ذاتی کمتر باشد ، این بد نخواهد بود. به دلایلی بازی وسواس غیرعادی با شماره سه دارد. یک سفر مغزی ، به نام کوفت کامپتون ، ترکیبی جالب بین نمایش آشپزی و دوره مانع است ، و در آن بازیکن باید سه وعده غذایی ایجاد کند ، آنها را به سه داور بخورد و یک رئیس را که دارای سه مرحله است ، شکست دهد ، که در آن هر مرحله شامل تعیین سه مرحله است. عناصر. این تنها زمانی نیست که سه عدد جادویی است: تقریباً هر رئیس سه مرحله دارد و برخوردهای جنگی اغلب سه موج است. این وسواس با سه مورد فقط ذهن منحصر به فرد را در یک ظرف مثلثی قرار می دهد. اگر انحراف یا اختصار بیشتری وجود داشت ، شاید تکراری نبود.

پس از اتمام بازی ، می توانید به عقب برگردید و مناطق را کاوش کنید یا دوباره در ذهن فرو بروید. مناطق دیگری در جهان برای تجدید نظر خوب است زیرا می توانید از توانایی های بازی در اواخر استفاده کنید. همچنین ارزش این را دارد که به شخصیت های اصلی سلام کنید تا بتوانید پاداش بیشتری دریافت کنید. بازگشت به ذهن چندان خوب عمل نمی کند زیرا همه مناطق مانند قبل به هم متصل نیستند – از سفر سریع برای ورود به قسمت های جدا شده مغز استفاده می شود. تلاش برای یافتن هرگونه حافظه نیز خسته کننده است. در هر صورت ، حتی بدون بازگشت به مناطق قبلاً بازدید شده ، دنباله دارای محتوای خوبی است که طرفداران نسخه اصلی را راضی خواهد کرد.

روانگردان 2

Psychonauts 2 دنباله ای عالی است. داستان و شخصیت ها آنقدر به نسخه اصلی وفادار هستند که انگار در پانزده سال گذشته هیچ زمانی سپری نشده است. چشم اندازهای جذاب و متنوع گنجینه ای برای کاوش است و گفتگوی هوشمندانه به تحکیم آنچه یک تجربه روایی فوق العاده لذت بخش است کمک می کند. با رزمی رضایت بخش ، بستر سازهای چالش برانگیز و تعداد زیادی کالکشن برای یافتن ، بازی یک ماجراجویی قوی است. اگر وسواس ناسالم در مورد سه نفر نبود ، Psychonauts 2 می توانست بهتر باشد ، اما همه ما چند عادت عجیب داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme