PUBG Mobile رویداد Warframe Crossover را اعلام کرد

Home » PUBG Mobile رویداد Warframe Crossover را اعلام کرد

PUBG Mobile از همکاری متقاطع شگفت انگیزی با Warframe خبر داده است که بازی محبوب بتل رویال را با تیراندازی چندنفره آنلاین همراه می کند.

از 10 مارس تا 19 آوریل، بازیکنان PUBG Mobile می‌توانند با بازی و انجام ماموریت‌ها و رویدادهای ویژه، پوسته‌هایی با تم Warframe و موارد دیگر کسب کنند. توسعه دهندگان می گویند که به زودی رویدادهای بیشتری اعلام خواهند شد، بنابراین در هفته های آینده منتظر محتوای Warframe بیشتری باشید.

اعتبار: PUBG Mobile

PUBG Mobile نسخه موبایل بازی محبوب بتل رویال رایانه شخصی است. نسخه موبایل سابقه همکاری های منحصر به فرد با کراس اوورها از سری بازی های ویدیویی دیگر مانند League of Legends تا ستاره های واقعی مانند گروه کی-پاپ Blackpink را دارد.

بنابراین، Warframe با توجه به محبوبیت این سری کاملاً مطابقت دارد. بازی تیراندازی چند نفره رایگان Digital Extreme برای اولین بار در سال 2013 منتشر شد و از آن زمان تاکنون موفقیتی بی سر و صدا داشته است.

در Warframe، بازیکنان یک Tenno را کنترل می کنند، عضوی از یک نژاد جنگجوی باستانی که خود را در میانه یک جنگ بین کهکشانی بین چند جناح می بیند. تنو برای جنگیدن در این محیط خصمانه، لباس‌های زرهی به نام Warframe به همراه سلاح‌های مختلف می‌پوشد. بررسی Warframe IGN را در اینجا بررسی کنید.

بازیکنان PUBG Mobile احتمالا می‌توانند لوازم آرایشی مخصوص Warframe را خریداری کنند، اما جزئیات مربوط به آنچه دقیقاً در رویداد کراس اوور گنجانده می‌شود فاش نشده است.

Matt TM Kim سردبیر اخبار IGN است. میتونی بهش برسی @lawoftd.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme