Race for Glory در بازی های Codemasters Today با EA Play و Xbox Game Pass Ultimate

Home » Race for Glory در بازی های Codemasters Today با EA Play و Xbox Game Pass Ultimate

دست و پنجه نرم کنید ، طرفداران ایکس باکس! بازی EA و Xbox Game Pass Ultimate با اضافه شدن هفت بازی مسابقه ای تحسین برانگیز از Codemasters امروز به لیست پخش افزوده شد!

EA و Codemasters از گسترش عناوین موجود در EA Play ، با عناوین مسابقه ای از سه فرانچایز مسابقه محترم ، بسیار خوشحال می شوند. بازیکنان Xbox Game Pass Ultimate EA Play را بدون هیچ هزینه اضافی دریافت می کنند ، به این معنی که امروز می توانید به عنوان بخشی از اشتراک Game Pass Ultimate پشت فرمان این عناوین قرار بگیرید.

طعم مسابقه در اوج موتور سواری را بچشید F1 2020، در حال حاضر در EA Play موجود است. تیم مورد علاقه خود را برای رقابتهای قهرمانی جهان در حالت شغلی نشان دهید ، مالکیت تمام جنبه های اصلی لباس F1 خود را در تیم من داشته باشید ، یا در مسابقات آنلاین شرکت کنید و در مسابقات رقابتی ، گاه به گاه و سفارشی با جهان رقابت کنید. F1 2019 همچنین عملکرد معتبری را ارائه می دهد ، از جمله انبوهی از اتومبیل های کلاسیک F1 برای رانندگی ، و راه های زیادی برای ایجاد تجربه مطابق میل شما.

به دنبال چیزی کمی کثیف تر هستید؟ فرانچایز برنده جایزه Dirt امروز با چهار عنوان بزرگ به EA Play می آید. اول بالا ، خاک 5 -مسابقه آفرود جسورانه و شجاعانه 2020 ، از جمله حالت زمین بازی Playgrounds ، که در آن شما مسابقه مسابقه خود را طراحی می کنید ، و یک حالت حرفه ای با صدای افسانه ای Troy Baker و Nolan North. خاک 4در همین حال ، تجربه ای سنگین تر است که شامل رالی ، رالی کراس و اقدام مبتنی بر هدف سرگرم کننده است.

رالی خاکی 2.0

آیا می خواهید چالش را بیشتر جلوه دهید؟ گردهمایی خاکی و رالی خاکی 2.0 به EA Play بپیوندید-بازیهای نمادین خارج از جاده که نوار شبیه سازی رالی را تعیین می کند ، جایی که هر اشتباه کوچک می تواند آخرین اشتباه شما باشد. بازگشت به آسفالت در حال حاضر ، با توری -برنده جایزه 2019 از مدارهای واقعی ، آهنگ های تخیلی منحصر به فرد ، انواع زیادی از اتومبیل های نمادین و گیم پلی هیجان انگیز.

EA Play فقط بازی های شگفت انگیزی مانند این ارائه نمی دهد – شما همچنین می توانید پاداش ها و محتواهای منحصر به فردی را دریافت کنید ، عناوین جدید را زود بازی کنید و 10 درصد تخفیف برای محتوای دیجیتالی EA دریافت کنید.

در جریان آخرین اخبار از قرار بگیرید بازی EA با دنبال کردن ما در فیس بوک، اینستاگرام ، یا توییتر. وارسی EA.com/EA-Play/Terms برای جزئیات کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme