Rogue Legacy 2 در 28 آوریل برای ایکس باکس عرضه می شود

Home » Rogue Legacy 2 در 28 آوریل برای ایکس باکس عرضه می شود

خلاصه

  • ما روز راه اندازی رسمی را اعلام می کنیم میراث سرکش 2.
  • نگاهی به آغاز و چگونگی شروع همه چیز می اندازیم.

دیوانه وار است که فکر کنیم پس از نزدیک به چهار سال توسعه، میراث سرکش 2 بالاخره کامل شد! این بزرگترین بازی است که تیم کوچک ما تا به حال ساخته است، و دانستن اینکه مردم به زودی آن را بازی خواهند کرد، هم اعصاب خردکن و هم هیجان انگیز است. ما به همان اندازه عشق و مراقبت را به کار می گیریم میراث سرکش 2 همانطور که می توانستیم جمع آوری کنیم، و امیدواریم طرفداران این احساس را داشته باشند که در نهایت در 28 آوریل بازی را انجام دهند.

اگر با سریال آشنایی ندارید، میراث سرکش 2 یک سرکش از شجره نامه است که در آن هر بار که زمین بخورید، فرزندانتان از شما انتقام خواهند گرفت. ممکن است فرزند شما یک آشپز کوررنگ باشد و با ماهیتابه قابل اعتماد خود به دشمنان پرتابه بزند. یا شاید آنها یک رونین دارای کاتانا هستند که می درخشند زیرا آنها همچنین یک خون آشام هستند. یا شاید آنها یک گیاهخوار هستند که اگر گوشت بخورند می میرند (بازی ما سعی می کند 100٪ از نظر علمی دقیق باشد).

منو

همچنین یک بازی سخت است که ضربات خود را نمی کشد. قهرمان شما خواهد مرد و هر بار که آنها این کار را انجام می دهند، پادشاهی طرح خود را برای اجرای بعدی تغییر می دهد. اما نگران نباشید، زیرا هر دویدن، نوعی پیشرفت افزایشی را برای شما به ارمغان می‌آورد، چه از طریق کشف قدرت‌های دائمی در سفر یا با خرج کردن طلاهای به دست آمده‌تان. Manor خود را با افزونه‌های شگفت‌انگیز گسترش دهید تا به وارثان خود توانایی‌های قوی‌تری بدهید، ویژگی‌های ویژه را با روح قربانیان باز کنید، یا فقط در اسکله آرام باشید و به داستان‌های کسانی که در طول راه ملاقات می‌کنید گوش دهید.

این دنیای عظیمی است که در آن همیشه در حال رشد، یادگیری و کشف چیزهای جدید با هر دویدن هستید.

اسکرین شات

در حقیقت، RL2شروع این پروژه خیلی قبل از اعلام پروژه اتفاق افتاد. مدت کوتاهی پس از اتمام ساخت نسخه اصلی (بیش از هشت سال پیش)، ما ایده‌هایی را برای دنباله آن بررسی کردیم. قرار نبود فوراً ساخته شود، اما می‌دانستیم که در نهایت این اتفاق خواهد افتاد. ایده‌هایی مانند بیوم‌های متنوع‌تر، یک سیستم جامع برای New Game Plus که واقعاً قابلیت پخش مجدد را افزایش می‌دهد، و شخصیت‌هایی با سلاح‌ها و توانایی‌های منحصربه‌فرد خود، مدت‌ها پیش نوشته شدند. حتی سبک هنری 2.5 بعدی چیزی بود که ما قصد داشتیم به آن بپریم. علیرغم تولید طاقت فرسا در قسمت اول، هنوز چیزهای زیادی وجود داشت که می خواستیم با فرنچایز بگوییم و انجام دهیم.

طرح های شخصیت

پس از یک وقفه طولانی از میراث سرکش، ما این ایده ها را پاک کردیم و شروع کردیم به بحث در مورد چیزهای دیگری که در ادامه می خواهیم. این یک چالش منحصر به فرد بود، زیرا یک اصل که ما روی آن توافق کردیم این بود میراث سرکش 2 مجبور بود سر خود بایستد این نه تنها به معنای وفادار ماندن به اصل، بلکه به طور متناقض متفاوت بودن در همان زمان بود. ما نمی توانستیم بزرگتر و بهتر شویم، باید جدید و هیجان انگیز باشیم. چیزهایی مانند Soul Shop، Burdens، Relics، Scar Challenges، و Curio Shoppe همگی ایده‌هایی هستند که از این اصل نشأت می‌گیرند و با دقت طراحی شده‌اند تا فرمول موجود را تکمیل کنند که نسخه اصلی را بسیار به یاد ماندنی کرده است.

اسکرین شات

در پایان، حتی ما از اینکه چقدر می‌خواهیم به آن اضافه کنیم شگفت زده شدیم میراث سرکش کائنات. تقریباً دو برابر بیشتر از آنچه در ابتدا در نظر داشتیم طول می کشد، اما این باعث می شود که ما حتی به محصول نهایی افتخار کنیم. نگاهی به گذشته، میراث سرکش 1 اکنون مانند یک لحظه در زمان احساس می شود، در حالی که عاقبت یک اجرای کامل است. چیزهای زیادی برای دیدن، انجام و کشف وجود دارد، و ما واقعا امیدواریم که با گیمرهای جدید و قدیمی طنین انداز شود. برای اطمینان از این موضوع، همه راه‌ها را کنار زدیم میراث سرکش 2 تجربه اساسی است حال سوال این است که برای سومی چه کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.