RPG Time: The Legend of Wright امروز در دسترس است

Home » RPG Time: The Legend of Wright امروز در دسترس است

انتظار به پایان رسید! RPG Time: The Legend of Wright، بازی ماجراجویی نوت بوک دست ساز برنده جایزه بالاخره برای همه منتشر شد تا از آن لذت ببرند. احتمالاً برخی از شما تعجب می کنید که یک بازی ماجراجویی نوت بوک دست ساز چیست؟ خوب، ویدیو را ببینید تا متوجه شوید!

RPG Time: The Legend of Wright Image

بعد از مدرسه با یک دفترچه یادداشت پسری به نام کنتا مواجه می شوید. پیچ و تاب؟ کنتا آرزو دارد روزی طراح بازی های ویدیویی شود، بنابراین دویست صفحه این دفترچه شامل یک یادداشت مطالعه یا تکلیف است. آنها پر از بازی های دستی و کاغذی هستند. شما باور نمی کنید نیم از آنچه تخیل وحشی این پسر جوان به ذهنش رسیده است!

RPG Time: The Legend of Wright Image

بدون دو بازی در زمان RPG همینطور هستند و این در مورد نبرد نیز صادق است. و پسر، بازیکنان نبرد زیادی برای لذت بردن در صفحات دفترچه یادداشت کنتا داشته باشند. هر دشمن نقاط ضعف منحصر به فرد خود را دارد که هر نمونه از نبرد را به چالشی تازه و هیجان انگیز تبدیل می کند. بهتر است برای آن باس فایت ها آماده باشید، زیرا آنها به یاد ماندنی خواهند بود!

RPG Time: The Legend of Wright Image

اما گیم پلی فقط به نوت بوک محدود نمی شود. گاهی اوقات، شخصیت ها مستقیماً به سمت شما می روند تا به سرگرمی بپیوندند. کارکترهای اضافی و کاراکترهای دست ساز همه از تخیل یک دانش آموز جوان سرچشمه می گیرند و با جذابیت نوستالژیکی همراه هستند که بازیکنان را به برخی از RPG های قدیمی مدرسه مورد علاقه خود در ذهن می آورد.

RPG Time: The Legend of Wright Image

داستان از زمان RPG از بازی های RPG کلاسیک و بازی های ماجراجویی الهام گرفته شده است. نقش رایت، قهرمان جوان در حال تمرین را به عهده بگیرید و او برای نجات شاهزاده لی، که توسط پادشاه شیطان شیطانی ربوده شده است، تلاش کند. در جنگل‌ها، سیاه‌چال‌ها و انواع تنظیمات RPG آشنا بجنگید، اما با تغییری جدید: همه آن‌ها دست ساز هستند و به سبک‌های مختلف در این دفترچه یادداشت پسر جوان باورنکردنی زنده شده‌اند!

RPG Time: The Legend of Wright Image

در طول راه با دوستانی لذت بخش و به یاد ماندنی ملاقات خواهید کرد تا به رایت در تلاشش کمک کنند. آیا نمی توانید یک رئیس به خصوص سخت را شکست دهید؟ نگران نباش دوستان شما غیرممکن ها را ممکن می سازند! کمی کمک در تلاش رایت برای نجات شاهزاده خانم و بازگرداندن صلح به سرزمین نور کمک زیادی می کند.

RPG Time: The Legend of Wright Image

کنتا بی صبرانه منتظر شماست تا ماجراهای باورنکردنی را در دفترچه‌اش تجربه کنید. او خیلی سخت کار کرده است تا تخیل خود را برای بازیکنانی مثل شما زنده کند. بنابراین اکنون زمان ماجراجویی فرا رسیده است!

ایکس باکس لایو

RPG Time: The Legend of Wright

شرکت آنیپلکس


7

29.99 دلار

زمان ماجراجویی فرا رسیده است! وقتی مدرسه تمام شد، زمان RPG است! بیایید یک RPG بازی کنیم که توسط پسری عاشق بازی به نام کنتا، که همه آن را روی دفترچه‌اش کشیده است، با دست کشیده شده است. ترفندها و ترفندهای سرگرم کننده و هیجان انگیز با هر بار ورق زدن ظاهر می شوند! در یک کلاس درس بعد از مدرسه، بازیکن خودش را در حال بازی کردن یک RPG می‌بیند که توسط پسری به نام کنتا ساخته شده است که رویای تبدیل شدن به یک سازنده بازی با عنوان “افسانه رایت” را دارد. در حالی که عنوان بازی حاوی عبارت “RPG” است، بازیکنان به زودی خود را در حال بازی کردن بازی هایی غیر از RPG دستی روی یک نوت بوک می بینند: دنیایی که از مقوا و وسایل ثابت بر روی یک میز پراکنده شده است، بازیکنان را نیز به بازی های اکشن، ماجراجویی و جانبی وا می دارد. تیراندازهای پیمایشی و بازی های نبرد فرماندهی! بازی کاملاً پر از تخیل بازیگوش کنتا است! پانزده سال برای تصور و 9 سال برای توسعه، “RPG Time: The Legend of Wright” مملو از ایده های سازندگان و شکوفایی های سرگرم کننده است. ارائه خلاقانه منحصربه‌فرد آن مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است، که منجر به جوایزی در نمایشگاه‌های تجاری بازی‌های متعدد در سراسر جهان، از جمله Tokyo Game Show، Taipei Game Show و Bitsummit شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme